Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator TheMachine
Reputație: 0

... după cum vă povesteam aici, Lexie şi Sara m-au ajutat cu mutatul dintr-o cameră în alta!

 

Sara intră în cameră cu o mină îngrijorată, întrebându-mă: “s-a întâmplat ceva rău, nu a fost în regulă?”. O liniştesc pe Sara, spunându-i că totul a fost OK şi că Lexie are o altă programare, iar mie pur şi simplu nu prea îmi venea să plec, eram neîmplinit într-un fel. Se luminează la faţă, mă întreabă dacă sunt duşat, îi spun că sunt, dar totuşi îmi face o mică igienizare cu serveţele şi cu antiseptic – după ce îi confirm că sunt OK cu treaba asta şi că nu am avut reacţii neplăcute după contactul anterior cu tipul acela de antiseptic.

 

... şi vulcanica Sara erupe! Eu... gol-puşcă, ea... într-o rochiţă albă (pe dedesubt purta un set de lenjerie intimă de culoare albă), ciorapi albi cu bandă şi pantofi cu toc cui (care au rămas în picioare pe tot parcursul “ostilităţilor”, era să mă trag singur în teapă). Ne sărutăm, mai pasional decât la prima noastră întâlnire – o foame ne mistuia pe amândoi, un gol trebuia umplut. Nu am mai avut nevoie de cuvinte, ne-am înţeles din priviri fugare, din lupta trupurilor contopite între ele, contopite cu peretele dinspre baie (pentru cine nu a vizitat locaţia, baia respectivă se află între camera Lexei şi Sarei), contopite cu dulapul de lângă pat. Aproape că i-am smuls sutienul pe sub rochie şi ne-am sărutat ca doi amanţi care au stat prea mult timp departe unul de celălat. Colţii mei s-au înfruptat avizi, dar fără a lăsa urme, din gâtul Sarei, din trupul ei.... Am pus-o pe vulcanica Sara pe pat şi am continuat cu sărutările pătimaşe, într-un final mă întreabă dacă prinţul ei vrea să fie servit cu guriţa – îşi intrase în rolul de data trecută. Primeşte aprobarea mea şi începe cu acel slippery oral care îmi plăcuse atât de mult data trecută (mă refer la ultimul), dar nu o las foarte mult să continue cu oralul pentru că voiam să o posed cu tot trupul meu, să o simt sub mine, să-i simt trupul cald şi primitor şi eram dator cu ceva.... Îl echipează pe Junior şi începem să facem amor (fără a-i da jos rochia, fără a-i da jos chiloţei ei albi, doar trăgându-i uşor într-o parte pentru a avea acces la păsărică) cu sărutări, muşcături uşoare de gât şi umeri, ciufuleli pătimaşe, contre şi unduiri. Încă o dată pierd firul evenimentelor şi finalizez tremurând cu mâinile încleştate pe mijlocelul Sarei. Juniorul încă nu capitulase, dar eu eram aproape epuizat, şi Sara propune să îl reîmprospăteze cu serveţele şi apoi să treacă la oral. Zis şi făcut... urmează apoi, non-stop, un amor anal pătimaş cu Sara pe burtică (nu îl pot descrie, a fost mult prea intim... şi nu a fost numai actul în sine, a fost ceva mai mult de atât... )....  a urmat un nou oral de “recuperare”. Apoi am stat cu draga mea prinţesă la piept, dar preţ de numai câteva minute, căci soarta crudă m-a smuls de lângă Sara – trebuia să plec... şi am plecat după un duş de reîmprospătare şi un mic incident comic petrecut din cauză că mi-s un zăpăcit!

 

Notele (punctez numai modificările survenite faţă de recenzia anterioară):

  • GFE (FK inclus): 10,00 (vindecat, my aegis was broken and healed);
  • Sex normal: 10,00+++ (lust & decadence);
  • Halat: 150,00 lei pentru 1,0h (Sara non-stop).

 

Concluzie: pentru mine Sara este un sucub, dar unul care oferă numai plăcere, fără acele efecte detrimentale....

 

Cu plecăciune, HG!

  • Like 5
Link spre comentariu

Salut baieti.Dupa recenziile voastre m-am hotarat sa o vizitez si eu pe Sara.Am incercat saptamana trecuta dar era ,,intr-o perioada nefasta,,(a femeilor).Asa ca azi avand putin timp oarecum mai liber decid sa o sun.Raspunde foarte repede, o voce frumoasa,imi da toate detaliile despre servicii si decidem sa ne vedem la ora 13.Locatia Ghe.Sincai, pe la jumatatea strazii.Ajung putin mai devreme si neavand alta programare urc la ea.A deschis, binenteles dupa usa,dar nu este o problema, m-am obisnuit.Fata nu este dintre cele mai frumoase, insa compenseaza din plin prin atitudine si cum aveam sa descopar mai tarziu, mai ales prin modul de a face sex.Intram in camera,ma intreaba ce doresc sa beau, aleg un pepsi, discutam putin serviciile si tarifele,150 lei oral,normal si anal+50 lei fisting.Aleg varianta all inclusiv,imi spuneca pot sa platesc la sfarsit, imi da un prosop(cam mic,si eu nu sunt unul prea maricel),ma duc la dus, baia ok, nici prea prea nici foarte foarte,curata cu mai multe geluri de dus.Revin in camera si incepem cu sarutari patimase, pe buze,gat,piept, mangaieri,ajunge la ala mic(care numai mic nu mai era)si incepe un oral super pentru mine(binenteles ca mai inainte il sterge cu o solutie antibacteriana,nederanjabile), mai intai incet apoi din ce in ce mai repede,umud,foarte adanc,DT ca la carte, de care nu ma mai saturam.Punem apoi prezervativul si o pun pe mine, incepe sa se miste bestial, parea ca-i face mare placere,mai sa rupem patul care scartaia din toate incheieturile.Curios a fost ca desi de obicei ma inhiba scartaitul paturilor de data asta a fost ok, nu aveam nici o problema, chiar ma simteam foarte bine.Schimbam pozitie,trece ea pe spate si da-i din mou tare in ea, fara nici o opozitie din partea ei, din contra.Incercam si putin fisting,aproape mi-a intrat toata mana, incet, finut,parea ca-i face mare placere, o senzatie foarte misto sa vezi cum iti impimge toata mana inauntrul ei.Trecem dupa ceva vreme si la anal, ea caprita si eu in picioare la marginea patului.Foarte stramta, o tin de buci si intru tare si adanc in ea.Ii spun ca vreau sa finalizez la oral si se apuca din nou de supt, de bagat adanc in gat, exact cum imi placea.O tin de par si i-o bag tarer in gat pana imi vine sa finalizez,moment in care o scot si-mi dau drumul pe pieptul ei( nu stiu de ce pentru ca mereu prefer ca finalizarea sa fie in gura, pur si simplu asa mi-a venit atunci.Merg apoi la dus,voiam sa plec, dar mai inainte mai stam putin de vorba, imi propune un masaj,zic ,,hai sa-l fac si pe asta,, si bine am facut.Se pricepe de minune si la masaj,foarte relaxant, mai ales ca l-a terminat cu sarutari pe tot spatele, buci, gat, frecat de mine cu tot corpul, mai ca imi venea sa o mai iau o data. Rezist totusi tentatiei , fug la dus sa dau jos crema, ma imbrac si plec la birou foarte relaxat.O experienta foarte reusita, chiar daca fata nu exceleaza la frumusete sau la corp, dupa parerea mea are peste 35 de ani, insa compenseaza din plin la sex.O adevarata profesionista din punctul asta de vedere.Poate sunt subiectiv pentru ca totul s-a intamplat exact cum imi place, insa cu siguranta este de incercat.Eu o sa revin sigur.Poate la viitoarea locatie pentruca mi-a spus ca in cateva zile se va muta intr-o garsoniera, mi-a spua si in ce zona dar am uitat.

Notele:

Locatie - 8

Aspect - 8

Atitudine 10

Oral - 10

Normal - 10

Anal - 9 (mai trebuie testata)

Tarif - 150 sex total + 50 fisting/h

V-am salutat domnilor, sa aveti o seara buna!

Normal - 10

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Exact, Ionwolf. Este vorba despre titulara de la https://nimfomane.com/forum/topic/5458-adriana-0721024722-0763317329-camera-de-comert/?hl=adriana. Eu ma bucur ca si-a reluat activitatea!

 

Multumim de atentionare, am unit cele 2 topice, pastrand numai actualul nr. de tel.!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

  • Locatia

Splaiul unirii intre timpuri noi si pasajul marasesti 

  • Detalii despre intalnirea efectiva 

Foarte deschisa am vb tampenii cam 5 min dus si actiune a fost ok prima impresie...  parca ajungeam la o amanta care era incinsa :) misto sentimentul 

  • Aspectul fizic

Aspectul ok   ....  la fata mai lasa  de dorit (are nasul cam mare :D )  dar in principal acceptabil cam 35 ani pozele sunt reale.

  • Detalii despre serviciile

Nu am stat mult un numar cam 40 min cu toate ca a insistat sa mai raman  ... a facut deeep ...  prima data cand cine mi-a facut deep si curios am simtit ca mai era loc :) 

deci a fost prea bun oralul ca sa mai incerc altceva :) 

Cand am plecat i-am dat o palma peste fund si a mai cerut :) nice 

 

  • Tarifare

  • 150 

Note

Locatia 7 (singura in locatie locuiesti si munceste in acelasi loc)

fizic  7 

oral 10+ (cu felicitari) 

  • Concluzia finala

o recomand 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Pe ÅŸaua bidiviului
  • Oras:Pe ÅŸaua bidiviului

Dragii mei voinici și boieri dumneavoastră, trecut-am și eu pe uliciorele de pe malul mult-nu-prea-curatei-Dâmbovița, prin preajma clădirea obștei ce se ocupă de treburile cu negoțul și din goana bidivului am pososit la conița Sara. 

 

Trimis-am înainte răvaș vorbit și stabilit cu dânsa ceasurile de întrunire și după ce am primit direcțiile de mers către alcovul și inima coniței, bătut-am falnic cu ghiaoga la porțile conacului și m-am ființat la ușa alcovului de pierzanie și desfătări. Bine pitită pe dupe porți, îmi deschide o bălaie coniță, înaltă cât un stat de mândră zână, ce te farmecă ascunsă în cețuri în zori de zi, și suplă deasemeni! Înmânatu-i-am o floricică adusă cu multă trudă și sudoare de pe meleaguri străine și foarte îndepărtate, alăturea de veșminte pe gustul meu.

 

Pofitu-ma  la scăldătoare și a purces să se schimbe în veșmintele proaspăt primite.

 

Ei bine, dragii mei voinici și boieri dumneavoastră, ce a urmat nu șede bine și nici cu frumușață a vă povesti, dar pot să vă istorisesc că pentru început am pohtit să o trag în chip pe bălaia coniță și dacă-i cu bănat că pânzele alăturate îs prea mărioace, rog Comenduirea să le mai cioplească. 

 

Pentru a nu supăra Comenduirea și a o întorloca împotrivă-mi, o să vă mărturisesc că:

  • mâdra conița Sara este mare învățată într-ale negoțului cu trupul, grijulie și prietenoasă foc - zeși;
  • la trup îi dupe cum v-am povestit și după cum se vede în icoanele alăturate, de apoape nouă aș zice;
  • la atingeri cu buzele-i umede pe mădularul dragostei îi mare învățată (pune mult suflet și patimă arzătoare, și umed, și adânc), deci mai bini nu se putea - zeși primește de la truditul oștean;
  • poftit-am și la intrarea pe dindărăt și cu mare dăruire mi s-a oferit conița, dar ar fi pohtit sprucatu-mi mădular la mai multă luptă, că strâmtă a fost precum o fecioară luată cu de-a sila - o cinzeacă peste nouă i-aș da pentru asta;
  • a muncit cu trudă și la spatele-mi ostenit de lupte și de cămeșă de zale, dar aicea îi numai o aprigă ucenică - să tot fie de un opt;
  • am avut și alte pohte, dar nu poci pentru ca să vă dau detalii, dar au fost de vreo zeși!

Pe lângă veșmintele de care v-am istorisit, lăsat-am pe policioră un pumn cu 400 de gălbeni pentru tri ceasuri de taine, plăceri și dulce desfrâu. 

 

Cu multă plăcere voi reveni în alcovul coniței - alcov de o cinzeacă peste nouă, căci deși îi proasăt văcsit și văruit, are scăldătoarea cam mică (pentru un singur suflet), dar bine dotată cu cele de trebuință omului asudat, om care a primit și un prosop curat și mare pentru a-și șterge trupul.

 
Închei acest scurt hrisov  prin a vă îmbuna privirea cu câteva dulci icoane dintre multele pe care i le-am făcut!
 
Cușmele sus și pe curul lor vitejii mei!

post-69379-0-53845100-1364032721_thumb.jpg

post-69379-0-11428400-1364032800_thumb.jpg

post-69379-0-36890500-1364032816_thumb.jpg

post-69379-0-09753200-1364032954_thumb.jpg

post-69379-0-20399600-1364032962_thumb.jpg

post-69379-0-96271500-1364032970_thumb.jpg

post-69379-0-98806600-1364032981_thumb.jpg

post-69379-0-55523300-1364032989_thumb.jpg

  • Like 16
Link spre comentariu

Salut baietii!

Am fost si eu la Sara. Sta la 3-4 minute de mers pe jos de la statia de metrou Timpuri Noi.

Am sunat, am facut programarea si intr-o ora am fost la usa ei.

Locatia este intr-o garsoniera foarte misto si curata. Baia este OK cu geluri de dus.

Fata este inalta, cam 1,75 si 50-55 kg dupa parerea mea. La fata nu este cine stie, are nasul mare dar este OK. Este subtirica, cu sanii mici si curul este destul de OK. Se vede ca atinge 40 de ani. Este o fire foarte prietenoasa, accepta saruturi, si in general este o femeie cu care ai ce sa vorbesti.

Dupa ce am stat de vorba la un pahar de cola, i-am predat hainele doamnei, am luat prospop si papuci pentru improspatare.

Cand am revenit in camera a inceput cu un oral destul de bine executat, cu atentie la zonele adiacente, cu batut peste fata. Face si DP desi eu nu ma incadrez la cei care poseda imensitati in pantaloni. Ce sa mai oralul stie sa il faca foarte bine.

Dupa vreo 10 minute, am intors-o in 69, unde i-am gustat putin din pasarica - epilata corespunzator, fara mirosuri si dulce la gust. Am incinso putin si apoi m-am ridicat in picioare si am puso in genunghi pentru oral. Pot sa spun ca i-am infipto de cateva ori in gat bine de tot. Nu a mai durat mult si am explodat pe fata ei, pentru ca ador finalizarea faciala!!!

Apoi a mers ea la baie, dupa care eu.

M-am reantors in camera si am mai stat un pic de vorba, iar apoi a inceput cu un oral in forta pentru a ma trezi. Dupa trezire am puso deasupra la normal, se misca bine dar este larga. Am schimbat in capra de data asta la anal, si deasemenea mi s-a parut larga. Dupa cateva minute am revenit la oral care este punctul ei forte. Pot sa spun ca avut rabdare, pentru ca s-a chinuit cam 15 minute pana am finalizat CIM. 

Dupa ce am mers la baie, i-am lasat cadoul de 150 de lei si am plecat.

Iar acum notele:

Locatie : 9,50

Femeia la corp : 8

Femeia la fata : 8

Oral : 9,50

Normal : 7

Anal : 7,50

GFE : 8,50

 

Dupa parerea mea merita vizitata.

Numai bine!!!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

@Baba-Novac

Preastimate haiduc, fie-ti mila de noi si blagosloveste-ne cu informatie. De unde pusesi matale mana pe pozele respective, ale mandrei craiasa Sara ?

Link spre comentariu
  • Oras:Pe ÅŸaua bidiviului
  • Oras:Pe ÅŸaua bidiviului

@Baba-Novac

Preastimate haiduc, fie-ti mila de noi si blagosloveste-ne cu informatie. De unde pusesi matale mana pe pozele respective, ale mandrei craiasa Sara ?

Din DSLR-ul propriu şi personal ... şi scuze pentru calitate slabă a imaginilor deoarece l-am utilizat pe cel pentru începători (mai miculuţ), deoarece Mark-ul nu îmi intră în diplomat!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Neata!

Pai dupa 2 monstri sacrii ai recenziilor @TheMachine si @ Baba-Novac, eu ce dracu sa ami scriu?!

Acum sta pe Splaiul Unirii intre picioare pe langa Camera de  Comert intr-o garsoniera foarte placuta si foarte curata.  O stiu de cand statea cu Andrada si Alexandra pe Sincai dar nu am ajuns in bratele ei pana acum. Ca si aspect general eu zic ca arata de un 8. Foarte curata desi nu am inspectat in profunzime, Sara e o tipa politicoasa si  foarte indreptata catre client. E fumatoare si am bagat cate o tigara pe tejgheaua barului din dotarea garsonierei acompaniate de o discutie pe subiectul de interes.M-a intrebat daca ma serveste cu ceva apa sau suc si am refuzat politicos. Am scapat de controlul igienico-sanitar si am fugit la dush. Curata baia cu tot ce ai nevoie. Mi-a aratat si masina de spalat care functiona pe un program de fiert prosoapele din recuzita. 10 + la capitolul igiena. Am revenit in camera si am indreptat-o spre pozitia in genunchi pentru un oral la care sa fiu sincer era sa ma rastoarne,eu avand centrul de echilibru mai ridicat.  Nu face Dt ci face un SUPER DT in forta si cu timp prelungit de aplicare. O mai trageam eu de par ca sa-i dau aer dar ea ramanea tot infipta...... motiv pentru care am lasat-o mergand pe ideea ca instinctul de conservare nu ii permite sa moara sufocata. 10 + coronita la capitolul oral. Am condus fata pe pat in pozitia capra si umerci craci pentru normal ca sa o sucesc iar in capra pentru anal. Cu un dram de saliva a fost suficienta penetrarea anala unde m-am simtit mai mult decat bine. Cu participare din partea ei fara nazuri si mofturi cum ca o doare sau ca ceva nu e bine. M-am intins pe spate si i-am dat voie sa zburde in pozitia on top ca mai apoi sa o pun iar in genunchi pentru un oral cu finalizare. Pai a inghitit balaurul si l-a bagat adanc pe gat,pana la plasele unde am si finalizat o parte in gat si o parte in guritza. A asteptat cuminte sa ma linistesc si s-a dus la baie sa arunce ce mai avea  prin gura.  Am mai stat la o tigara,m-am imbracat si am plecat. Masa si dansul 150 lei cu tacam complet. Suma foarte bine investita. N-am niciun regret. O recomand celor ce prefera calitatea unui futut fara sa puna pretz pe aspectul fizic. Atitudine pre si post operatorie de nota 10 + fara discutii. Pentru mine personal daca reusea si un dialog in timpul operatiei era si el de 10+. In lipsa lui notez cu 9. Cu maxima certitudine si garantie ii place ce face si este dedicata.

Sa aveti spor!

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Am cunoscut-o pe Adriana/Sara anul trecut, cu 2-3 zile inainte sa plece putin in Germania, asa ca atunci cand i-am vazut pozele rebranduite sub Sara, m-am bucurat si am revenit, cu mare pofta si multe asteptari...din pacate, nu am mai gasit ceea ce asteptam:
Am nimerit la 1-2 zile dupa ziua ei de nastere, probabil nu se trezise bine, sau poate fumeaza prea multsau o marca prea tare: mi s-a parut usor absenta, adormita(desi era ora 14:00).
Pozele sunt conforme realitatii, locatia este OK, curata, usor accesibila, cu auto si chiar cu metroul, loc de parcare fara probleme, putin in spatele Camerei de Comert, bloc stradal pe splai, spre Timpuri Noi. Baia curata, dotata cu tot ce e necesar, si chiar in plus, garsoniera modificata, cu bucatarie openspace.
Sara asa cum am lasat-o acum aproape un an pe Adriana: skinny, 180 cu tocuri, blonda - vopsita - tunsa scurt, nas de Pinochio, curata.
Serviciile asa cum le stiu toti cei care au vizitat-o: oral foarte bun, deep, devotament in actiune, CIM, fara inghitire, dar si fara atentie in jur. Normalul sportiv, cu hotarare, pana la epuizare.
Ce m-a deranjat - atat de mult incat nu am mai avut concentrarea de a reusi a doua finalizare, nici macar vointa de a incerca analul si fistingul - a fost faptul ca a lipsit GFE-ul total, daca scad FK-ul facut la discretie, dar violent si intrebarea repetata la infinit: <si? ce-ai mai facut?> si telefonul ei care a sunat cam jumatate din timpul in care am stat acolo; partea buna a fost ca nu a raspuns, partea proasta(pentru mine) a fost ca a sunat de mi-a pierit tot cheful, basca la apelul prietenului/familiei a raspuns si a conversat cam 5 minute, timp in care am zis pas, m-am igienizat, m-am ambalat si am spus la revedere; generic - nu am de gand sa repet experienta....

Halat 150, 55 minute, oral neprotejat, normal. Anal nu am mai simtit nevoia, dar era acolo, in pret.

Din pacate, si in contradictie cu antevorbitorii mei, ma vad nevoit s-o pun pe banca de rezerve, pentru cazuri exceptionale in care nu am alta varianta mai buna, deci o coborare abrupta de la pozitia de top 5(personala).

Sper totusi sa fi fost o zi proasta pentru mine, dar mai ales pentru ea, asa ca astept si alti colegi de club cu recenzii proaspete, care sa ma combata cu o recenzie pozitiva.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dragi tovarasi si pretini; dupa indelungi consultari cu agenturili strainii (toti cei care ati postat) si ati facut recenzii,am luat hotararea de a vizita tovarasa Sara! Ea practic a fost un cadou de ziua mea din partea colegilor! Revenind;atras de faptul ca pozele nu au cum sa fie false din cauza tatuajului, pun mana pe telefon si sun! Dupa 3 incercari intr-o ora, raspunde, spune ce si cum, accept serviciile si pretul si-i spun ca in 45 min ajung! Sun din fata blocului,primesc nr de interfon si dau sa urc! Garsoniera EDITAT (parca) foarte curata,mobilier ok; la baie nu lipsea absolut nimic! Primesc papuci,prosop curat, igienizam locul cu pricina si trecem la treaba; oralul a fost executat in genunchi, cu deep demn de luat in considerare; te priveste fix in ochi, parca te intreaba daca-ti place! Finalizat oral, aruncat incarcatura la baie si SOC; dupa aruncare,a efectuat o clatire orala cu apa de gura! Este prima oara cand vad o escorta facad asta! Nota 11 din partea mea! Numarul 2 s-a desfasurat energic cu un anal de exceptie in pozitia "mama iezilor" cu finalizare la locul faptei!

Halatul-150lei/2finalizari

 

Oral-9

Normal-nu am facut

Anal-9

Locatie 9

cred ca o sa mai vizitez tovarasa

 

spor la indeplinirea cincinalului

  • Like 4
Link spre comentariu

Va salut,

 

Am revenit astazi la Sara (anul trecut se recmomanda Adriana) ora 11.20. Garsoniera curata, ordine, atmosfera foarte placuta.

Toata un zambet, si la telefon si la fata locului, amabila, a initiat 2 min de conversatie cat mi-a oferit ceva racoritor sau cafea. Am spus apa, s-a oferit sa deschida o noua sticla, de apreciat.

 

Inalta, 1.80, slim, sani mici, fund bine proportionat, carne putin moale. Nu e o frumusete rapitoare, dar are ochi luminosi si un zambet larg. M-a asteptat intr-o rochie neagra, lenjerie, dresuri si pantofi. All black.

 

Dusat rapid, prosop curat, slapi curati. O gazda cum rar am mai intalnit se ocupa de cel mai mic detaliu al experientei clientului.

A inceput cu sarutari pasional spre salbatice (cred ca m-a simtit) si a trecut la un oral in forta, in genunchi. Fatei ii place mult ce face, DT dupa DT, grija la zonele adiacente, mi-a supt si maduva din oase! Am cerut 69, performanta la fel de buna.

 

Normal s-a oferit sa stea deasupra, si bine am facut ca am lasat-o. M-a futut de parca nu ar ma fi avut barbat de un an, se misca bine si cu un tempo accelerat, nu oboseste usor. A stat jos doar pt cam cerut eu, cat e de inalta la fel de flexibila, genunchi la urechi si da-i.

"Sa imi spui cand vrei anal", +1. Inceput anal capra, ne-am mutat misionar la cererea mea, lucrat in forta, nu a spus nici "pis", chiar cred ca ii place.

 

Terminat glorios in fuduletul ala stramt. A luat un spray/gel? "dezinfectat pt tegument" si m-a spalat frumos, apoi si-a clatit gura cu apa de gura.

Dupa cele 45 de minute chiar a fost surprnsa ca ma imbrac, nu cer nr 2. Am cerut insa o cafea, s-a comformat cu o cafea foarte buna facuta la expresor pe loc.

M-am purtat frumos cu ea, s-a deschis si mai mult, am stat la o tigara vorbind despre una alta. Tot zambitoare si atenta.

 

Nu a propus nimic care sa o avantajeze pe ea, toata atentia e dedicata clientului. Nu a mentionat nimic depsre bani, i-am lasat pe bar dupa.

 

Locatie: 9.5

Oral: 10

Normal: 9.5

Anal: 9.5

GFE: 9 (se simte putin politetea, dar la asta are 10)

 

Cea mai buna experienta la 150lei, de revenit.

O mentiune: sambata se poate intampla sa aiba program redus, functie de necesitatile vietii de familie.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut !

 

Inainte sa plec in concediu am zis sa ma bucur putin de ce ofera  Bucurestiul si asa am ajuns la Sara. A fost o experienta placuta pe care  cred ca o sa o mai repet, mai ales pentru ca mi s-a parut o persoana deschisa si cu mult bun simt. 

 

Locatia este intre podul Marasesti si statia de metrou Timpuri Noi, e o garsoniera micuta, dar frumos aranjata in care si locuieste Sara. Baia e ok, dusul cam mic ca dimensiuni, dar curat, 3 geluri de dus.- nota 9

 

Ca aspect, este cea din poze, are intradevar sanii mai mici si nasul ceva mai mare, dar personal mie mi-a placut cum arata.- nu dau nota ca fiecare are gusturile lui

 

Actiunea- la mine a depasit putin peste o ora, am inceput FK si mangaierii, dupa un oral neprotejat cu DT, atenta la zonele adiacente, mangaieri, dupa aceea am trecut la 69, pussy placuta fara mirosuri epilata corespunzator.La normal ca pozitii am inceput cu misionarul dupa a trecut deasupra si am incheiat pe la spate. - nota 9 (a fost bine, cred ca se putea s mai bine daca nu era pentru prima oara cand o vizitam)

 

Halatul am dat 150 ron, spunea ca in banii astia face si anal, dar pe mine nu ma pasioneaza.

 

Modalitate de contact telefon 0763566892, iar ca program de lucru am inteles ca sta cel mult pana pe la ora 22.

 

Multa bafta.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la Sara acum

Citeva ore , e igenica Asa cum Se spune dar ca fizic Te lass moale ,este simpatica dar nu asta e totul sincer nu as mai merge o data.

Note

Oral. 8

Anal 9

Normal nu stiu

Gfe 8

Atmosfera decenta ca si garsoniera din splai dar sincer mai bine platesti si te simti bine .

Halatul 150 Ron/ ora o A si atit caci mai mult nu s a putut . Telefoanele Suna in continuu mai rau ca la birou sincer prefer o laba deceit acolo.

Gusturile nu Se discuta

Succes

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Scriu de pe tel si e mai dificil .

Sara e o escorta care nu arata bine nici la corp nici la fata , noroc ca eram dupa niste pacate de vin.

Am ajuns in apartment care dragut mobilat pe Splai etaj inferior , oralul a inceput repede

si face DT dar cind ii vezi fata nota maxima e 8 desi a lucrat bina cam 20 min am trecut apoi la anal s a lubrefiat si am trecut la umeri craci am terminat repede in 20 min. Nu a mai reusit sa o mai scoale desi saraca a Muncit din greu la oral din nou m a spalat si am plecat

Eu nu mai merg a doua

place de aceea nota a fostt

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...