Sari la conținut

0767167534 / 0765711179


Vizitator quixote

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pff..pai da daca toata lumea vrea sa faca baie , vin 10 clienti pe zi e si normal sa mai faca apa figuri..

Si intradevar toata lumea vrea pe la spate, da in "mine" zici ca nu a mai vazut.... de anii :)))) de ajung la spital nu cred ca e normal asa, si nu e vorba numai de mine de majoritatea d asta ne si dam cu lubrifiant ca mai vin obsedatii,sa ziceti mersi:))) ca nu sunt fake..majoritatea fetelor sunt fake din drumul taberei..

 

La nici o fata nu ii place ceea ce face :)))hai sa fim seriosi..

Unele nu zic si tac acolo.

Sa nu uitam cu cine stam de vorba :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragii mei va astept in locația mea la favorit

Pret 100finalizarea 150h ( 2 finalizari )

Servici oral normal totul PROTEJAT , 69 si masaj

Va pup

cam cum vine 69 protejat? ai in dotare ce trebuie si pt tine?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da, pai direct la asta îți făceai progr cu o zi înainte. Bine că n.ai făcut cu o săptămână înainte.

Am luat si eu mai demult teapa de la asta.

Programat, revenit cu tel pt confirmare si tot mi-a dat teapa.

Link spre comentariu
  • Oras:Hell
  • Oras:Hell

Si eu mi-am luat teapa cu ea. Pe langa faptul ca vb f incet si trebuie sa-i repeti mereu sa vorbeasca mai tare si mai clar, cand am ajuns am constatat ca nu functioneaza telefonul si avea pretentia sa astept jos pana deschidea vreun trecator, ca ea nu coboara din motiv ca nu vrea sa apara pe camera de filmat de la parter. Deci aveti grija, sa nu bateti drumul degeaba, doar ca sa faceti din mana la camera de filmat. Pana se muta sau isi rezolva pb cu interfonul, sugerez sa fie trecuta la fete de evitat.

Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Fără alte oferte în zonă și pentru că fizicul prezentat în poze îmi făcea poftă, am zis să bag o fisă la bruneta din topic.

Fata este cea din poze, dar micuță, micuță rău (la înălțime). Mai are o colegă și am fost întrebat cu cine vreau. Colega era în bucătărie, am văzut-o, dar nu am fost prea încântat și am preferat-o pe micuță. Micuță - micuță, dar cu sâni frumoși. 

Acțiunea OP/NP așa cum zice și anunțul. OP banal, un soi de labă cu prezervativ, fără dinți dar și fără artificii. Patul mic te împiedică să te poziționezi perpendicular pe domnișoară și să bucuri de sâni și de priveliște. De văzut nu prea vedeam de părul care acționa ca o cortină, iar de simțit... mai nimic. 

NP în LOT, dar unul în care ea stătea lungită peste mine. Până la urmă am fost avantajat de această poziție pentru că i-am prins cele două buci (cât două nuci) și am reușit, deși nu mai credeam, să rezolv „problema”. Cum ziceam, sânii frumușei și plăcuți, dar bucuțele nu prea tonifiate.

Una peste alta, pentru descărcare cu minionă tinerică merge.

Plătisem o oră, dar la sugestia ei de a returna diferența și la cum a mers prima repriză, am acceptat și a rămas la 100/tragere.

Juriul:

OP: 2 din oficiu

NP: 7,5

aspect: 9

GFE: ? 0 e mult

Halat : 100

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...