Sari la conținut

Blonda, inalta, bomba sexuala, Nimfomana, 150 ron sex total


Postări Recomandate

  • Oras:Buc, cta, bv, tm, ord, cj, sb
  • Oras:Buc, cta, bv, tm, ord, cj, sb

Exista asa ceva pe piata din bucuresti?

O blonda frumoasa inalta super sexoasa si plina de senzualitate care sa faca sex total la 150 ron si pe care sa o simti ca o face din placere si are orgasme..... adica sa fie o nimfomana reala....... multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Si cu pula-n cur si cu sufletu-n rai, cam asa vrei tu :)))

 

Ce bomba sexy, nimfomana, s-ar fute in toate modurile pe 150 de lei?! Daca ai fi o astfel de femeie ai face-o pe 150?!

 

Gasesti ce cauti tu, dar trebuie sa mai maresti putin cadoul. Macar 250, daca nu 300.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

eu caut pe cineva anume, exista! asa arata si are servicii totale la 150 ron ora, am fost eu cu ea....

eu o.futeam acum 3..4 luni sa tot.fie pe una pe la zepter bloc cu bcr..50 lei 20 minute anal....lins coaie..limbi imi dadea la anus(dupa mai multe antrenamente)...finalizare orala....70 lei tot..si avea 150 lei ora park asa..

 

Dar luam mereu la finalizare ..ii dadeam anal pana lesinam..

 

:)))

 

ps: park a inghitit.o pamantul..ni mai dau de ea....

Link spre comentariu

Exista asa ceva pe piata din bucuresti?

O blonda frumoasa inalta super sexoasa si plina de senzualitate care sa faca sex total la 150 ron si pe care sa o simti ca o face din placere si are orgasme..... adica sa fie o nimfomana reala....... multumesc

Vise Neicusorule , vise . daca ar exista cea ce cauti tu , nu ar sta in Romanica , ar pleca afara pe bani multi , aici raman doar cele de o calitate mai slaba si cel cu probleme de atitudine

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...