Sari la conținut

Cocalara cu silicon


danturatul

Postări Recomandate

Danturatule....nu are legatura cu topicul tau dar nu stiamcum sa ti scriu in pv....unde sau cine mi a sters topicul cu blonda mea...nu prea stiu care e procedura cu site ul asta...si cum iti faci pcte de reputatie ca am fost acuzat de bivolitza mulatra ca nu prezint incredere !!!???

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Danturatule....nu are legatura cu topicul tau dar nu stiamcum sa ti scriu in pv....unde sau cine mi a sters topicul cu blonda mea...nu prea stiu care e procedura cu site ul asta...si cum iti faci pcte de reputatie ca am fost acuzat de bivolitza mulatra ca nu prezint incredere !!!???

Ți-a fost mutat la întrebări

Link spre comentariu

Danturatule....nu are legatura cu topicul tau dar nu stiamcum sa ti scriu in pv....unde sau cine mi a sters topicul cu blonda mea...nu prea stiu care e procedura cu site ul asta...si cum iti faci pcte de reputatie ca am fost acuzat de bivolitza mulatra ca nu prezint incredere !!!???

Ma si amuzi pe de altă parte ...

Link spre comentariu

Danturatule....nu are legatura cu topicul tau dar nu stiamcum sa ti scriu in pv....unde sau cine mi a sters topicul cu blonda mea...nu prea stiu care e procedura cu site ul asta...si cum iti faci pcte de reputatie ca am fost acuzat de bivolitza mulatra ca nu prezint incredere !!!???

Apropo! trebuie sa pui niste poze sexy cu tine ca sa ai reputație buna ! Hahaha

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Adică cocalară?Cum este ca caracter :laugh2 cä asa zice si caută.Ha ha.

Am zis in glumă, pițipoanca de București care probabil o vezi doar in cluburi de manele, la ceva de genul mă refeream. Oricum, a fost ok tipa, oral fără, la poziții i-a zis să nu ii dau prea tare că o doare... pozele sunt reale

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...