Sari la conținut

0727607358 Dia Diana "Sunt o doamna matura - servicii totale"


Postări Recomandate

  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic

Am vizitat-o azi pe dameza.

Nu-mi permite timpul sa fac o recenzie complexa dar pot sa va spun urmatoarele :

-este vorba despre o femeie matura,amabila cu care se poate intretine o conversatie

-locatie curata,primit prosop curat,gel dus....chiar si papuci :D

-aspectul fizic e conform maturitatii sale,pentru amatori de mature :)

-oralul a fost chiar ok (ON) , iar la sex se muleaza dupa dorintele tale

-cadoul (150ron) a fost dat la sfarsit, fara a fi cerut inainte

-door_to_door aprox 30 min

 

Per ansamblu,recomand .

  • Like 2
Link spre comentariu

Am vizitat-o azi pe dameza.

Nu-mi permite timpul sa fac o recenzie complexa dar pot sa va spun urmatoarele :

-este vorba despre o femeie matura,amabila cu care se poate intretine o conversatie

-locatie curata,primit prosop curat,gel dus....chiar si papuci :D

-aspectul fizic e conform maturitatii sale,pentru amatori de mature :)

-oralul a fost chiar ok (ON) , iar la sex se muleaza dupa dorintele tale

-cadoul (150ron) a fost dat la sfarsit, fara a fi cerut inainte

-door_to_door aprox 30 min

 

Per ansamblu,recomand .

Multumesc pt recenzie.

Link spre comentariu

Buna seara .Azi in jurul orei 18 .:30 am fost sunata de un nr de tel  de mai multe  ori pina a ajuns la mine .Dupa ce am discutat face to face mi sa parut ca nu este de incredere si l-am rugat sa plece ,a sovait iar cind era cu un picior afara din casa a incercat sa imi ia lantul din  gat ,nu a reusit dar m-a lovit in zona gatului,am cazut si cu piciorele am impins usa strigand ,a iesit vecina de vizavi si cred ca a fugit.AVIZ COLEGELOR SA NU PATITI CA SI MINE.   DESCRIU CAT POT DE BINE: ESTE DE ETNIE (si asta a fost un motiv pt care nu am vrut sa-l primesc)ARE 160 165cm CAM 60 KG, URAT,SI AVEA BARBA DAR NU MARE.   AVETI MARE GRIJA COLEGELOR CARE MUNCITI SINGURE IN LOCATIE .

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pfoai ce le-aș face!!! 😈 Nici nu știu ce să aleg din ce-mi dă prin cap... Accept ideea că e multă violență în această lume, în toata lumea...dar nu o să fiu vreodată de acord cu acest fapt, chiar dacă caut întotdeauna și reușesc să nu răspund vreunei situații prin atac și agresiune.

  • Like 14
  • Minus 13
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor
  • Telefon: 0740000112
  • Oras:Orasul Fantomelor

Buna seara .Azi in jurul orei 18 .:30 am fost sunata de un nr de tel  de mai multe  ori pina a ajuns la mine .Dupa ce am discutat face to face mi sa parut ca nu este de incredere si l-am rugat sa plece ,a sovait iar cind era cu un picior afara din casa a incercat sa imi ia lantul din  gat ,nu a reusit dar m-a lovit in zona gatului,am cazut si cu piciorele am impins usa strigand ,a iesit vecina de vizavi si cred ca a fugit.AVIZ COLEGELOR SA NU PATITI CA SI MINE.   DESCRIU CAT POT DE BINE: ESTE DE ETNIE (si asta a fost un motiv pt care nu am vrut sa-l primesc)ARE 160 165cm CAM 60 KG, URAT,SI AVEA BARBA DAR NU MARE.   AVETI MARE GRIJA COLEGELOR CARE MUNCITI SINGURE IN LOCATIE .

Slabă descriere....postează numarul de telefon de pe care te-a apelat.

Link spre comentariu
  • Telefon: nelupop2
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: nelupop2
  • Oras:Baia Mare

Salutare tuturor. Scriu aceste randuri deoarece am trait o experienta extraordinara alaturi de Diana  femeia care te urca pe culmile placerilor trupesti. Ieri am avut putin timp la dispozitie si am sunat-o,. Dupa o amanare de 15 minute am revenit cu un telefon si am fost poftit in apartamentul de pe blv.  București. Este prima data cand o vizitez aici, am fost la ea cand avea locatia pe Traian. Dupa o revedere de aproape un an, m-a primit ca pe un iubit, bine dispusa, dornica sa ma satisfaca. Fara prea multa introducere am intrat la dus, papuci, prosop, tot tacamul bine aranjat si apoi... saruturi, imbratisari, limbi pretutindeni. O satisfactie personala este ca poti sa-i faci tot ce doresti, se muleaza si se excita bine. Dupa ce m-am pozitionat bine cu limba intre picioarele ei au urmat miscari frumoase care mi-au lasat impresia ca se simte bine, se excita.  A urmat un oral din partea ei fara guma - super- apoi un anal scurt cu prez. Sentimentul ca te accepta si se deschide, iti pune la dispozitie toate orificile ca sa te simti bine m-au dat gata, Ejaculat frumos și mult, mult pe funduletz. Apoi a spus; Uita-te in oglinda”. Da, o imagine frumoasa. Am plecat la dus, iar dupa ce m-am intors am stat vreo 15 minute la povesti - fantastic- in acest timp inca ejaculam si simteam placerea. A fost extraordinar. Felicitari Dianei pentru prestatie.

Timpul petrecut 40-45 minute, fara a se uita pe ceas, fara graba, iar cadoul 150 lei. Prestatie de ieri ma determina sa-i dau note maxime. ON - 10, fara discutii, Anal - 10, GFE, -10, sarutiri si mangaieri fara retineri din partea ei. De revenit ??? DA, cu siguranta.

Poop Dia, dulce.

  • Like 1
Link spre comentariu

Draguta veste , povestile colegilor m-au facut curios . 

 

Sper ca tu esti domnisoara  despre care vorbea dia-diana. Doar ca ai user de baiat , vrei sa induci in eroare? 

Buna .NU INTELEG CE VREI SA SPUI.Am spus ca blonda barbie revine de luni la bm .Ma rugat sa anunt pe topicul meu.

Link spre comentariu

Am facut eu o confuzie , am crezut ca ea este blonda barbie si este disponibila pt fk si oral :)) chiar ma intrebam de ce are user de baiat.  Acum totul este clar . totusi daca stii te rog sa ne spui cand ajunge ? 

Multumesc  anticipat 

Buna dragule .Andreea va ajunge luni ,in jurul amiezei .Va anunta ea pe topicul ei locatia si restul.Pana la marea revedere multi pupici din partea ei pt toti. :hug1

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Salutare tuturor. Scriu aceste randuri deoarece am trait o experienta extraordinara alaturi de Diana  femeia care te urca pe culmile placerilor trupesti. Ieri am avut putin timp la dispozitie si am sunat-o,. Dupa o amanare de 15 minute am revenit cu un telefon si am fost poftit in apartamentul de pe blv.  București. Este prima data cand o vizitez aici, am fost la ea cand avea locatia pe Traian. Dupa o revedere de aproape un an, m-a primit ca pe un iubit, bine dispusa, dornica sa ma satisfaca. Fara prea multa introducere am intrat la dus, papuci, prosop, tot tacamul bine aranjat si apoi... saruturi, imbratisari, limbi pretutindeni. O satisfactie personala este ca poti sa-i faci tot ce doresti, se muleaza si se excita bine. Dupa ce m-am pozitionat bine cu limba intre picioarele ei au urmat miscari frumoase care mi-au lasat impresia ca se simte bine, se excita.  A urmat un oral din partea ei fara guma - super- apoi un anal scurt cu prez. Sentimentul ca te accepta si se deschide, iti pune la dispozitie toate orificile ca sa te simti bine m-au dat gata, Ejaculat frumos și mult, mult pe funduletz. Apoi a spus; Uita-te in oglinda”. Da, o imagine frumoasa. Am plecat la dus, iar dupa ce m-am intors am stat vreo 15 minute la povesti - fantastic- in acest timp inca ejaculam si simteam placerea. A fost extraordinar. Felicitari Dianei pentru prestatie.

Timpul petrecut 40-45 minute, fara a se uita pe ceas, fara graba, iar cadoul 150 lei. Prestatie de ieri ma determina sa-i dau note maxime. ON - 10, fara discutii, Anal - 10, GFE, -10, sarutiri si mangaieri fara retineri din partea ei. De revenit ??? DA, cu siguranta.

Poop Dia, dulce.

"Am plecat la dus, iar dupa ce m-am intors am stat vreo 15 minute la povesti - fantastic- in acest timp inca ejaculam si simteam placerea. A fost extraordinar. Felicitari Dianei pentru prestatie.'

Deci Ioane sa inteleg ca tu ai ejaculat in majoritatea timpului cat ai fost acolo?

  • Like 1
Link spre comentariu

"Am plecat la dus, iar dupa ce m-am intors am stat vreo 15 minute la povesti - fantastic- in acest timp inca ejaculam si simteam placerea. A fost extraordinar. Felicitari Dianei pentru prestatie.'

Deci Ioane sa inteleg ca tu ai ejaculat in majoritatea timpului cat ai fost acolo?

Mivane esti invidios?Nu este o recenzie fake ,este membru vechi deci ?

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Mivane esti invidios?Nu este o recenzie fake ,este membru vechi deci ?

de unde ai dedus ca-s invidios?...eu am intrebat doar din ce a expus el...departe de mine rautate....eu doresc dragoste maxima la toata lumea

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...