Sari la conținut

0727607358 Dia Diana "Sunt o doamna matura - servicii totale"


Postări Recomandate

Am revizitat-o in aceasta seara pe Diana.

A inceput cu un oral cum numai ea stie sa faca... lent si adanc... comparabil cu al Laviniei. 9.50

Daca o lua pe toata in gura era de 10. Toata admiratia pt ca s-a straduit!

La normal am schimbat mai multe pozitii ( caprita mi-a placut cel mai mult) Stie sa se miste! 9.90 🙂

Pe urma am trecut la anal. Penetrare pe la spate; gemete faine; gaura misto

10 🙂

La sfarsit mi-am dat drumul in gurita ei dupa un oral facut ca si la carte.

Recomand cu drag!

Multumesc, Diana! 🤗😘

Sa ne revedem sanatosi si dornici de sex! 🙂

  • Like 2
Link spre comentariu

Cu ocazia sarbatorilor din suflet va spun tuturor un calduros La Multi Ani si sarbatori cu bine,indiferent ca ma-m certat sau am fost mai rea imi cer scuze si celor pe care i-am jignit in egala masura va doresc tot binele si sa dea Dumnezeu sa ne vedem sanatosi. Prietenilor mei va pup si va imbratisez pe toti. Cu drag Diana. Craciun Fericit!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Pe Diana o cunosc de mulți ani ,de când lucra în spate la stația de la Pietrosu,asta să fie acu vreo 5 ani,de atunci am vizitat-o de de multe ori.Trebuie să recunosc că nu am m-ai vizitat-o de anul trecut. Abia aștept să o revăd, sper să regăsesc aceeași persoana deschisă și cu aceleași servicii. Te pup Diana unde îți dorești tu

Link spre comentariu

Tocmai i-am facut o vizita Dianei!

Parca este mai draguta acum 😊... Aceleasi servicii de calitate. Un oral neprotejat foarte bine facut unde nu a neglijat deloc "imprejurimile".

Am continuat putin cu pozitia capra si mi-am dat drumul pe gatul si sanii ei frumosi.

Daca doriti o doamna matura cu servicii de calitate... este o varianta buna!

Te pup! 😘🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 10 ore, rolly2004 a spus:

Tocmai i-am facut o vizita Dianei!

Parca este mai draguta acum 😊... Aceleasi servicii de calitate. Un oral neprotejat foarte bine facut unde nu a neglijat deloc "imprejurimile".

Am continuat putin cu pozitia capra si mi-am dat drumul pe gatul si sanii ei frumosi.

Daca doriti o doamna matura cu servicii de calitate... este o varianta buna!

Te pup! 😘🤗

Mulțumesc pentru vizita ,a fost o plăcere sa te revăd .Pup😍😍😍

Link spre comentariu

Revizitat in aceasta seara pe milf-a Diana 🙂

Locatie pe b-dul Bucuresti, curata si cocheta. Eu am facut dus acasa iar ea tocmai iesise de sub el... deci am trecut la fapte. Un ON cu de toate (9,5)- nu stiu cine face in Baia Mare mai bine si mai variat decat ea - supt, lins, luat in gurita aproape toata (daca era in intregime, as fi dat 10 🙂), trecut la testicule (acelasi tratament)... super!

Am luat-o la NP (9,8) Am schimbat destule pozitii pana am transpirat amandoi... intra bine in ea (doar sa te tina 😁) - palme peste buci, tras putin de par etc.

Iar la final un COF de toata frumusetea! (10) 😘

Multumesc, Diana! 🤗😘

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...