Sari la conținut

0727607358 Dia Diana "Sunt o doamna matura - servicii totale"


Postări Recomandate

Vizitator sarafin
Reputație: 0

Momentan sunt indisponibila pt Baia Mare.Voi anunta aici cand voi reveni.Va pup  :hug1 

Buna, esti in Bistrita acuma? Am vazut un anunt pe publi si dupa nr de tel am dat de pagina ta de forum, mersi . Te pup

Link spre comentariu
  • Oras:targu mures
  • Oras:targu mures

Aaaaaah Dia Dia betzash chizda ta😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Dupa multe recenzii numai de bine citite, am sis sa fac un drum pana la milfa Diana sa mai primesc ceva lectii de sexologie de la o profesoara. Am sunat si am facut programare, ca la profesoare..... ajuns la profa, ea era intrun halat de casa, eu sunt mai timid dar asa as fi bagat mana prin halat la o degeteala (yummy yummy) fug repede la baie sa spal catelu dupa care astept pana spala si Dia pisica... Dia ai un pat bun, si o atmosfera faina ca dupa o zi de enjoyment cu atv si un sex ca al tau numa de somn imi mai ardea😂😂😂😂😂😂... a inceput profa cu oralu dar mam prea incalzit si simteam nevoia sa dau si eu o proba orala, aici astept sa imi dea Dia nota, eu chiar pot spune ca mam pregatit destul de bine. Dupa oralul meu a mai trecut ea putin la oral dupa care am tras caciula pe urechi si am inceput proba practica unde a fost putin naspa pt ca, caciula este in contradictoriu cu ciocanelu meu dar dupa o capra si un futai cu oglinda in fata l-am dovedit si pe junioru! Acuma eu sa fi fost la mine acasa nici de bere nu mai aveam chef decat de somn! Aveam o oboseala foarte placuta in mine. Nush cat a durat actiunea dar stiu ca am mai stat la o tigara si asta a facut sa fiu si mai bine de o ora la Dia!

La note acum:

La oral 9,5 as fi preferat umpic mai pervers spre sfarsit dar in rest a fost mega fain

La normal, imi place pizda de milf 10

Igiena, aici n-ai ce reprosa 10

Atitudine 10 (mias dori o nevasta asa)

De recomandat, LA maxxxxxiiiiiimmmmm!!! Cea mai tare milf

Am platit 150 pt o finalizare

Diana eu sper sa ne mai vedem, macar o data inainte sa plec😘😘😘😘😘😘😘😘😘â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸ðŸ˜ðŸ˜â¤ï¸ðŸ˜â¤ï¸ðŸ˜â¤ï¸ðŸ˜â¤ï¸ðŸ˜â¤ï¸ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜˜

  • Like 2
Link spre comentariu

Aaaaaah Dia Dia betzash chizda ta

Dupa multe recenzii numai de bine citite, am sis sa fac un drum pana la milfa Diana sa mai primesc ceva lectii de sexologie de la o profesoara. Am sunat si am facut programare, ca la profesoare..... ajuns la profa, ea era intrun halat de casa, eu sunt mai timid dar asa as fi bagat mana prin halat la o degeteala (yummy yummy) fug repede la baie sa spal catelu dupa care astept pana spala si Dia pisica... Dia ai un pat bun, si o atmosfera faina ca dupa o zi de enjoyment cu atv si un sex ca al tau numa de somn imi mai ardea... a inceput profa cu oralu dar mam prea incalzit si simteam nevoia sa dau si eu o proba orala, aici astept sa imi dea Dia nota, eu chiar pot spune ca mam pregatit destul de bine. Dupa oralul meu a mai trecut ea putin la oral dupa care am tras caciula pe urechi si am inceput proba practica unde a fost putin naspa pt ca, caciula este in contradictoriu cu ciocanelu meu dar dupa o capra si un futai cu oglinda in fata l-am dovedit si pe junioru! Acuma eu sa fi fost la mine acasa nici de bere nu mai aveam chef decat de somn! Aveam o oboseala foarte placuta in mine. Nush cat a durat actiunea dar stiu ca am mai stat la o tigara si asta a facut sa fiu si mai bine de o ora la Dia!

La note acum:

La oral 9,5 as fi preferat umpic mai pervers spre sfarsit dar in rest a fost mega fain

La normal, imi place pizda de milf 10

Igiena, aici n-ai ce reprosa 10

Atitudine 10 (mias dori o nevasta asa)

De recomandat, LA maxxxxxiiiiiimmmmm!!! Cea mai tare milf

Am platit 150 pt o finalizare

Diana eu sper sa ne mai vedem, macar o data inainte sa plec❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Multumesc frumosule pt recenzie,hmmmm ador limbutele ,te astept cu mare drag. :kiss3  :hug1

Link spre comentariu

Buna Dia, ai revenit in Baia Mare? :P

Buna si tie ,nu am revenit si nici nu am de gand sa revin sa mai muncesc in BM e prea multa pescareala si m-i sa luat .De la un timp te cam saturi de amenintari ,de anunturi puse la vrajeala cu nr meu de tel cum ca donez catel si multe multe altele.Eu oricum va multumesc tuturor celor care m-ati vizitat si daca voi mai reveni sa muncesc in BM voi anunta din timp. :hug1

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...