Sari la conținut

0727607358 Dia Diana "Sunt o doamna matura - servicii totale"


Postări Recomandate

inseamna ca dupa orice postare a dumneaei mai apare ceva scris automat, cum e footer-ul de la word, aia e semnatura, si pe acolo cu gri deschis e si numarul ei  :laugh2  dar stiai asta, voiai doar sa pari interesant  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

Pă mine mo așteptat desculță în tetro budigăi cu buzunare și ave pă spate o pătură de aceie flocosă. Un fel de cergă. Amu în poză văd că budigăii cam samănă da pă spate nu are cergă că are material care samănă cu o perde transparentă. În poza de mai sus i stă bine da cînd o vezi de aproape i praf și pulberi. Văru văsă nu o vrut să steie la ie. Mai mult de 5 sute de mii lei vechi io zîc că nu merită că la hamfău cam comentează. Da fiecare cum i place. Sînguru lucru care îmi place la domna napoleon i că i vorbăreață.

  • Minus 2
Link spre comentariu

Manelistule dacă tie si lui varu vasa nu va place doamna Diana asta e dar nu cred că tre sa vb urat despre ea(majoritatea au scris cuvinte frumoase la adresa doamnei),Ai scris o recenzie(f frumos așa trebuie)

, daca continui să vb urat despre doamna nu te mai credem defel(pare că ai ceva personal cu ea)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare

Mai copii;Diana nu are peste nici monopol in oras...e o tipa matura cu multa experienta;poarta-te ca atare,nu fi mârlan si vei avea parte de o partida adevarata! Nu umbla dupa povestile celor care vor sa bage bete-n roti,nu le vad rostu',e o tipa cu care poti vb.ce vrei daca esti domn;daca nu stii nici sa vorbesti,stai acasa si fa-ti o laba;iesi mai ieftin!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Buna Didi, îmi pare rău de ce ai pățit, din păcate ăștia sunt unii oameni dacă pot să i numesc așa.

Am vizitat o și eu pe Didi de ceva timp, și cum spunea un coleg, este o " curva" in pat, in sensul bun.

Am fost primit în camera de nebunii, era Intr o ținută sexi, am fost servit cu un energizant, am așteptat până a făcut un duș și pe urmă a apărut doar in prosop.

A făcut un oral bun cu atenție la zonele adiacente, la normal a acceptat mai multe poziții, din păcate nu am avut parte de anal dar promit că revin, as fi tentat.

Dacă ști să respecți o femeie sigur vei primi același lucru în schimb din partea ei, cu mine așa a fost.

Singurul minus dantura care inca nu era gata, in schimb dacă vreți o MILF, așa ca și vecina căsătorită după care vă uitați eu zic că merită.

Locație curata, pat mare, am primit prosop curat.

Per total nota 9.

Te pup și sper sa ne revedem curând.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Dornic de "anal" mi-am zis sa o vizitez pe domnita, si nu-mi pare rau....

La telefon voce placuta, a avut multa rabdare pana m-a ghidat la cuibusorul de nebunii... Locatia curata, fara mirosuri ciudate, doamna m-a asigurat ca suntem singuri si ca nu ne va deranja nimeni... La baie, tot ce trebuie, geluri, papuci, prosop mare, curat etc..

Acum actiunea propriu-zisa, permiteti-mi sa o tin pentru mine... tot ce pot spune e ca are rabdare, se supune, nu riposteaza, nu grabeste, stie sa te faca sa nu-ti para rau... E o persoana deschisa, comunicativa, stie sa te incurajeze... poate prea comunicativa, dar e un avantaj pentr cei timizi/introvertiti.

Note, nu ca nu sunt la scoala...

Aspectul fizic de femeie matura, care stie ce vrea de la viata si stie ce si cum sa ofere...

In mare a fost o intanire reusita.

Multumesc Diana pentru momentul de azi.

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna Didi, îmi pare rău de ce ai pățit, din păcate ăștia sunt unii oameni dacă pot să i numesc așa.

Am vizitat o și eu pe Didi de ceva timp, și cum spunea un coleg, este o " curva" in pat, in sensul bun.

Am fost primit în camera de nebunii, era Intr o ținută sexi, am fost servit cu un energizant, am așteptat până a făcut un duș și pe urmă a apărut doar in prosop.

A făcut un oral bun cu atenție la zonele adiacente, la normal a acceptat mai multe poziții, din păcate nu am avut parte de anal dar promit că revin, as fi tentat.

Dacă ști să respecți o femeie sigur vei primi același lucru în schimb din partea ei, cu mine așa a fost.

Singurul minus dantura care inca nu era gata, in schimb dacă vreți o MILF, așa ca și vecina căsătorită după care vă uitați eu zic că merită.

Locație curata, pat mare, am primit prosop curat.

Per total nota 9.

Te pup și sper sa ne revedem curând.

Multumesc Gaby pentru recenzie (un barbat cu stil).Te pup dulce.

  • Like 2
Link spre comentariu

Dornic de "anal" mi-am zis sa o vizitez pe domnita, si nu-mi pare rau....

La telefon voce placuta, a avut multa rabdare pana m-a ghidat la cuibusorul de nebunii... Locatia curata, fara mirosuri ciudate, doamna m-a asigurat ca suntem singuri si ca nu ne va deranja nimeni... La baie, tot ce trebuie, geluri, papuci, prosop mare, curat etc..

Acum actiunea propriu-zisa, permiteti-mi sa o tin pentru mine... tot ce pot spune e ca are rabdare, se supune, nu riposteaza, nu grabeste, stie sa te faca sa nu-ti para rau... E o persoana deschisa, comunicativa, stie sa te incurajeze... poate prea comunicativa, dar e un avantaj pentr cei timizi/introvertiti.

Note, nu ca nu sunt la scoala...

Aspectul fizic de femeie matura, care stie ce vrea de la viata si stie ce si cum sa ofere...

In mare a fost o intanire reusita.

Multumesc Diana pentru momentul de azi.

Multumesc lolexxx pt recenzie (m-am simtit bine in compania ta).Pupici

  • Like 1
Link spre comentariu

Multumesc tuturor pt mesaje ,pm-uri,telefoane.Nu ma retrag spre disperarea unora sau altora,v-am spus ce s-a intamplat.Tin sa precizez ca pozele din anuntul meu cu pararica sunt cat se poate de REALE .....(aviz femeilor care au spus ca nu este pasarica mea.)

Revin cu poze noi..........................astept sugestii  domnilor cum si in ce pozitii sa imi fac pozele...

PT. ELE: a-ti savurat-o sau.......oftica......?

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...