Sari la conținut

Tunelul Nimfomane - o lume susprinsa in izmene


Postări Recomandate

Hai ma copile nedorit ca sta femeia aia si plange dupa tine! I-ai promis multe si ea chiar credea. Urat din partea ta.

PS Ceva poze cu mancare nu ii trimiti si ei sa poata visa incontinuare?

Fa, Petrea, iti fac o marturisire.

Stiu ca e penibil sa-mi tot bat joc de voi, zilnic.E infantil.Asta e.

 

Dar zau ca nu inteleg, ce placere aveti voi, vreo 5-6 rupti-n cur, amarasteni cu familie, la o varsta, totusi onorabili, sa va legati toata ziua de muierile de pe aici.

 

Ce vreti?Validare din partea lor?

Va domina muiereile acasa si aici va descarcati?

 

 

Voi, ceacanaii, sunteti vistantricul meu.

:)

 

Tu, Petrea, esti cam la acelasi nivel cu Raffaelo.De fiecare data, cand iti raspund, imi scade IQ-ul.

Mars in :) mea de neam de straita.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Sunt mare in fata ta. Si fizic si psihic! Adevarul e ala care il vezi tu cand te prafuiesti?

Nu ai cum sa ai o mărime care sa o depăsească pe-a mea in psihic, iar adevarul tau...insist, nu există. Faptul că la prima vorbă cu mine tot repetati teorii despre droguri...demonstrează că sunteți prosti.

  • Like 9
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

 

Voi, ceacanaii, sunteti vistantricul meu.

:)

 

Tu, Petrea, esti cam la acelasi nivel cu Raffaelo.De fiecare data, cand iti raspund, imi scade IQ-ul.

Mars in :) mea de neam de straita.

Daca am ajuns sa te facem sa visezi urat....si sa iti scada si IO-ul inseamna ca te-am facut fraiere!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Nu ai cum sa ai o mărime care sa o depăsească pe-a mea in psihic, iar adevarul tau...insist, nu există. Faptul că la prima vorbă cu mine tot repetati teorii despre droguri...demonstrează că sunteți prosti.

Vezi ca a aparut si ala de nu te mai vrea.....ai psihicul asemanator lui, afectat adica. Tu pui poze prelucrate cu tine ala cu poze furate cu mancare la care viseaza....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Vezi ca a aparut si ala de nu te mai vrea.....ai psihicul asemanator lui, afectat adica. Tu pui poze prelucrate cu tine ala cu poze furate cu mancare la care viseaza....

Unde visezi tu măi poze prelucrate? Cand ai vazut ultima oară o fotografie cu mine... Si vezi ca o zici de prea mult timp treaba asta, in plus...si fără sa o zica cineva care a putut sa facă diferența vazandu-ma față in față! Ce e cu miskin? Spune si lasa stangacia deoparte...

  • Like 10
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Eu cred, ca tu si Raffaelo(Nea Dumitru), sunteti brothers from another mother, altfel nu-mi explic replica ta.

iti spun un secret dar sa nu zici mai departe....in acea seara fatidica era si rafa cu mine. deci nu stiam care dintre noi iti suntem tata. Asa ca vorbeste respectos ca iti iei o pereche de palme!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A mai fost vorba de asta o dată si el a respins oferta voastră. Pffui...ce de vizualizări a avut topicul acesta, intr-un timp record!

 

Da-l dracu' de topic ...e mult mai interesanta chestia asta ... deci , ai mai fost petita si ... n-a tinut vrajeala ?

Da'... ia zi , ai vreo vaga idee ... de ce ? A facut el pe ofensatu' , sau ... nu-i suficient de " above the mundane " pentru inimioara ta ? 

Nu prea-mi vine sa cred ... doar te-ai scapat pe gusa ca-ti place cum se invart rotitele din capul lui ... 

 

Ba baieti ... nu mai bine facem un topic sa-i lasam pe porumbeii astia doi sa se giugiuleasca ? Da' cum facem sa-l convingem 

pe " supersonic " ? ( above the mundane , unde zice el ca orbiteaza , cam asta e viteza corecta de deplasare , altfel intra in " stall " ... ) 

  • Like 9
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Katrane, zic sa pazesti avioanele alea, nu te mai afisa p-aici cu atitudinea asta de pitzipoanca ranita in orgoliu.

 

 

Porumbelule ... vezi ca te-asteapta VisAmetitor cu pirostriile puse ... impreuna o sa va fie foarte usor sa ajungeti acolo ...sus , unde 

iti place tie sa falfai . Are si niste " ajutatoare " , da' cred ca alea se fumeaza ... poti incerca , poate asa scapi de frica de zbor . 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Da-l dracu' de topic ...e mult mai interesanta chestia asta ... deci , ai mai fost petita si ... n-a tinut vrajeala ?

Da'... ia zi , ai vreo vaga idee ... de ce ? A facut el pe ofensatu' , sau ... nu-i suficient de " above the mundane " pentru inimioara ta ? 

Nu prea-mi vine sa cred ... doar te-ai scapat pe gusa ca-ti place cum se invart rotitele din capul lui ... 

 

Ba baieti ... nu mai bine facem un topic sa-i lasam pe porumbeii astia doi sa se giugiuleasca ? Da' cum facem sa-l convingem 

pe " supersonic " ? ( above the mundane , unde zice el ca orbiteaza , cam asta e viteza corecta de deplasare , altfel intra in " stall " ... )

 

Băieții vrajeau, iar eu doar citeam...si nu am comentat, am ras cum a sărit rokendra de două ori la apel.
  • Like 8
  • Minus 17
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Băieții vrajeau, iar eu doar citeam...si nu am comentat, am ras cum a sărit rokendra de două ori la apel.

 

Hopa !!! Ai concurenta ? Nu-mi miroase a bine afacerea ... Nu-i de ras , saracuta e nitel ...off . S-ar putea sa 

ai un avantaj , da' nu te baza foarte tare pe asta ... Natafletul e nitel dezorientat , probabil de la lipsa de oxigen ...above the mundane aerul e foarte rarefiat . 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am un amic, pilot la SAS.

Zice ca tot timpul are probleme, cand este preluat de ATC in Romania.

 

Parca ar primi instructiuni de la Iliescu

 

Sigur ... d-aia se buluceste toata flota scandinava pe spatiul aerian romanesc ... e mai scurt prin Ucraina , da' le e frica de rachete sol-aer .

Asa ca ne suporta ... ce sa faca si ei . Spune-i avionarului sa stea linistit , recordul nostru de safety inca n-a fost batut in Europa . 

  • Like 10
  • Minus 8
Link spre comentariu

Sigur ... d-aia se buluceste toata flota scandinava pe spatiul aerian romanesc ... e mai scurt prin Ucraina , da' le e frica de rachete sol-aer .

Asa ca ne suporta ... ce sa faca si ei . Spune-i avionarului sa stea linistit , recordul nostru de safety inca n-a fost batut in Europa .

La traficul "satesc" din spatiul aerian romanesc, e clar.

 

Cand veti dirija, precum colegii din NYC, Londra sau Tokyo, mai vorbim.

 

Pana atunci, pile si frecat duda pe nimfomane.com

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La traficul "satesc" din spatiul aerian romanesc, e clar.

 

Cand veti dirija, precum colegii din NYC, Londra sau Tokyo, mai vorbim.

 

Pana atunci, pile si frecat duda pe nimfomane.com

 

 

Eeee... hai , clampau mic , nu te arici ... Te pupa VisPericulos si-ti trece ... 

Trafic satesc ... no comment , brah' !!! Nu esti departe de adevar , da' esti in urma cu niste chestii ... e mai bine . Ca esti in urma ...zic . 

Colegii de care faci vorbire au alte standarde ... alti bani , alta distractie . La ei , rata de sinucidere e alta . Prefer sa ajung la pensie , decat sa muncesc 5 ani 

si sa pierd contactul cu realitatea . 

 

Pile ? Ha ... ma , tu te oftici ... ai incercat sa intri la noi si ai picat psihologicul . Lasa ... e mai bine acolo unde esti tu . Vorbesc serios . 

 

Sigur , frec duda pe nimfomane ... noaptea trecuta am fost in tura , am " impins " vreo 3000 de cutii de aluminiu pe cer ... tu ce faceai ? 

Duminica io iar muncesc 12 ore ... tu ce faci duminica ? De sarbatori io belesc ochii in ecran , sa tin avionarii departe unul de altul ... tu ce faci de sarbatori ? 

 

Papalasca ... aia cu pile nu vin la noi . Stii , se cam munceste . Nu e rost de chiuleala , nu se dau spagi ... Plus ca TOTI " bibanii " tre' sa treaca de baba-yaga , dupa 

on job training . Ala sunt eu ... 

  • Like 11
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Sigur ... d-aia se buluceste toata flota scandinava pe spatiul aerian romanesc ... e mai scurt prin Ucraina , da' le e frica de rachete sol-aer .

Asa ca ne suporta ... ce sa faca si ei . Spune-i avionarului sa stea linistit , recordul nostru de safety inca n-a fost batut in Europa .

 

Cind zbor prima data, te anunt ! Sa ai grija de fratele tau !

 

Fa te albastru mai repede sa ai PM.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce :) mea, iar s-au adunat ceacanaii?

Petrea, stii tu, da-i pe GSP.

 

Dupa cum spunea Marele Teist Existentialist, DostoKierkegaard : Ma pis pe neamurile voastre de pipilici.Refugees welcome!

 

Katrane, zic sa pazesti avioanele alea, nu te mai afisa p-aici cu atitudinea asta de pitzipoanca ranita in orgoliu.

 

Ce frumos este afara!!!!

stau si ma intreb ..maine ce username vei utiliza....mmm sa fie .. miskin in sambata mieilor? 

  • Like 5
  • Minus 11
Link spre comentariu

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

iti spun un secret dar sa nu zici mai departe....in acea seara fatidica era si rafa cu mine. deci nu stiam care dintre noi iti suntem tata. Asa ca vorbeste respectos ca iti iei o pereche de palme!

Nea Petrică, lasă-l pe Raffa să-i fută pălmile alea, știi ce zic! :laugh2

  • Like 6
  • Minus 23
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...