Sari la conținut

Sonya 0723030628‬‬ studentesse finesse


Vizitator batranul george

Postări Recomandate

am fost.

programare telefonica, respectata de ea, eu am intarziat din cauza traficului, dar a fost ok, a inteles...

locatie - calea victoriei, bloc vechi, dar garsoniera cu ce trebuie, adica dus cu cele necesare, prosop curat (cam mic), pat mare, in care te cam afunzi, mie mi-a placut (nu as dori sa ma prinda un cutremur acolo...) 8-9 

EA - prietenoasa si deschisa la telefon, apoi in discutie, m-a cucerit din prima cu niste ochi suuuperbi! foarte frumoasa la fata (machiajul putea lipsi) cu un corp slim f frumos si bine proportionat, iti vine sa o iei acasa. e o pustoaica pe cinste. miniona si frumoasa. picioare 10, fund si pasa 10 + (fofo e grasa si proeminenta) talie subtire, tate mici dar frumusele 9, la fata de 10+++

comportament f ok, clar si deschis, ii merge mintea.

dupa dus am procedat la un oral de incalzire, protejat, scurt, nu il notez, nu era rau dar a fost scurt, pt ca am simtit nevoia sa o fut!

NP f placut ( e stramta si se misca bine) cu ea deasupra pana la finalizare, care a venit repejor, ca eram ca ne... 9

per total a meritat, e o tipa la care poti merge pt visele erotice neimplinite...

halat 200 / 1 finalizare / 25 min cca

de revenit, in primul rand pt placerea de a fute una mica, frumoasa si tanara!

pup

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:BUCHAREST
  • Oras:BUCHAREST

am fost.

programare telefonica, respectata de ea, eu am intarziat din cauza traficului, dar a fost ok, a inteles...

locatie - calea victoriei, bloc vechi, dar garsoniera cu ce trebuie, adica dus cu cele necesare, prosop curat (cam mic), pat mare, in care te cam afunzi, mie mi-a placut (nu as dori sa ma prinda un cutremur acolo...) 8-9

EA - prietenoasa si deschisa la telefon, apoi in discutie, m-a cucerit din prima cu niste ochi suuuperbi! foarte frumoasa la fata (machiajul putea lipsi) cu un corp slim f frumos si bine proportionat, iti vine sa o iei acasa. e o pustoaica pe cinste. miniona si frumoasa. picioare 10, fund si pasa 10 + (fofo e grasa si proeminenta) talie subtire, tate mici dar frumusele 9, la fata de 10+++

comportament f ok, clar si deschis, ii merge mintea.

dupa dus am procedat la un oral de incalzire, protejat, scurt, nu il notez, nu era rau dar a fost scurt, pt ca am simtit nevoia sa o fut!

NP f placut ( e stramta si se misca bine) cu ea deasupra pana la finalizare, care a venit repejor, ca eram ca ne... 9

per total a meritat, e o tipa la care poti merge pt visele erotice neimplinite...

halat 200 / 1 finalizare / 25 min cca

de revenit, in primul rand pt placerea de a fute una mica, frumoasa si tanara!

pup

Nici eu nu as dori sa ma prindă un cutremur 😂😂😂

 

Pup

Link spre comentariu

  • Oras:BUCHAREST
  • Oras:BUCHAREST

Buna dimineața dragilor!

 

Hai sa ne bucurăm puțin de vremea de afara astăzi, dar in casa ðŸ˜

 

Disponibilă in zona Calea Victoriei

 

Pentru programări nu ezitați sa ma contactați la nr din titlu

 

Va pupacesc😘😘😘!

 

👉ðŸ¼ðŸ‘ŒðŸ¼

 

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...