Sari la conținut

Unde a disparut ´topingul´ de gangbang?


inflexi

Postări Recomandate

In locul ei decat sa ma milogesc de pularaii de aici mai bine soteam un 500-1000 lei si plateam 2-3 gigolo profesionisti si cu aspectul lucrat la sala si aveau aia  grija sa imi indeplineasca fantezia. Macar stiam 100% ca iese ceva frumos. Dar asa cum a spus ea...nu vrea nici sa dea bani pt sex si nici sa primeasca.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Propun sa se infiinteze o sectiune numita Razbunare Femeilor unde sa fie topicul vanessei cand si-a cautat gigoloi, topicul gineipoenaru - care s-a razbunat pe sot , topicul lanei - o fata la anaghie, cred ca ar merge , topicul ancai prima care si-a cautat armasar pe aici si topicul asta cu gangbang. Daca mai stiti mai completati. 

Link spre comentariu

E mai frumos cand de ambele parti exista dorinta si nu intervine un motiv financiar....dar e mai simplu si sigur cum ai zis. Acum depinde cat timp si rabdare ai. Decizie strict personala

Desigur, cand e pe gratis si din atractie e minunat. Numai ca unul e barbatul mediocru care vrea sa futa si el gratis pe una desi nu arata cine stie ce (nici el), si alta un gigolo care arata bine, stie sa faca sex, sa mangaie, sa te faca sa te simti bine cu vorbele si corpul.

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Nici eu nu mai stiu pe unde este. Tu aveai o relatie cand ai cautat partener aici? Onest iti spun, eu asa imi amintesc.

Da, asa este. Relatie care s-a incheiat in momentul in care am decis sa ma intalnesc cu persoana aleasa. Dar tot nu a avut nimic din ce am facut legatura cu vreo razbunare. :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Te cred, dar zambesc citind ce ai scris. 

Din exterior asa se vede ca o razbunare. Inclusiv fata asta care-si doreste un gangbang a spus ca a iesit sifonata din ultima ei relatie.

Tu cum ai vedea, concret la mine, sa-mi caut o nevasta noua in timp ce eu sunt deja casatorit? 

Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Te cred, dar zambesc citind ce ai scris. 

Din exterior asa se vede ca o razbunare. Inclusiv fata asta care-si doreste un gangbang a spus ca a iesit sifonata din ultima ei relatie.

Tu cum ai vedea, concret la mine, sa-mi caut o nevasta noua in timp ce eu sunt deja casatorit?

 

Ai o relatie care nu merge de ceva vreme in directia in care-ti doresti, esti pe punctul de a lua o decizie , dar parca inca nu esti 100 % hotarat.

In acelasi timp ai o fantezie,aceea de a avea o adventura...deschizi un topic pe un astfel de forum,mai mult in joaca decat in serios si fara sa ai siguranta ca vei gasi pe cineva care sa-ti starneasca dorinta de a concretiza fantezia sau nu. Comunici cu zeci de barbati si unul ajunge sa te faca sa te indragostesti de el .In momentul in care am ajuns sa-l intalnesc,nimic nu a mai contat... Era normal in acele conditii sa inchei relatia avuta si sa ma dedic celei noi. Nu e nici cea mai mica urma de razbunare. Cam atat cu subiectul asta ca am dat prea mult din casa.

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Ai o relatie care nu merge de ceva vreme in directia in care-ti doresti, esti pe punctul de a lua o decizie , dar parca inca nu esti 100 % hotarat.

In acelasi timp ai o fantezie,aceea de a avea o adventura...deschizi un topic pe un astfel de forum,mai mult in joaca decat in serios si fara sa ai siguranta ca vei gasi pe cineva care sa-ti starneasca dorinta de a concretiza fantezia sau nu. Comunici cu zeci de barbati si unul ajunge sa te faca sa te indragostesti de el .In momentul in care am ajuns sa-l intalnesc,nimic nu a mai contat... Era normal in acele conditii sa inchei relatia avuta si sa ma dedic celei noi. Nu e nici cea mai mica urma de razbunare. Cam atat cu subiectul asta ca am dat prea mult din casa.

Sa fii fericita !

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ai o relatie care nu merge de ceva vreme in directia in care-ti doresti, esti pe punctul de a lua o decizie , dar parca inca nu esti 100 % hotarat.

In acelasi timp ai o fantezie,aceea de a avea o adventura...deschizi un topic pe un astfel de forum,mai mult in joaca decat in serios si fara sa ai siguranta ca vei gasi pe cineva care sa-ti starneasca dorinta de a concretiza fantezia sau nu. Comunici cu zeci de barbati si unul ajunge sa te faca sa te indragostesti de el .In momentul in care am ajuns sa-l intalnesc,nimic nu a mai contat... Era normal in acele conditii sa inchei relatia avuta si sa ma dedic celei noi. Nu e nici cea mai mica urma de razbunare. Cam atat cu subiectul asta ca am dat prea mult din casa.

Nu trebuia sa tastezi asa de mult. Nu te justifica aici ca eu nu te judec, ai procedat cum ai crezut de cuviinta. Eu cred ceva, tu altceva. Cine se minte pe sine minte pe toata lumea. Si invers e valabil.
  • Like 2
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Doar iti aratam ca oamenii pot sa vada lucrurile din alt unghi. Ca ma judeci sau nu ,sincer nu-mi pasa...

Forumul asta mi-a adus multa experiente interesante si nu ma refer la cele sexuale. Razbunatoare nu am fost si nu o sa fiu,sunt prea directa ca sa am pentru ce sa mai fiu razbunatoare.

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...