Sari la conținut

0731515140 Alexandra


marius.ion

Postări Recomandate

  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Bună seara! Am vizitat-o pe Alexandra pentru o ședință de masaj, ca locație undeva pe giulesti apartament clasic nu foarte modern dar dotat cu de toate pentru masaj, masa etc...

Doamna este frumoasa și comunicativa.

Ca acțiune a fost un masaj perfect de relaxare cu finalizare prin tehnici ale masajului, m-a lăsat sa o pipai, a fost totul ok.

Per total nota 9.

post-137250-0-30544000-1507918947_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:unde este necesar
  • Oras:unde este necesar

Mai mult decat atingeri, nu se poate...

Am vizitat-o de trei ori:

-prima data, atras de recenziile mai vechi, cand facea de toate. Mai mult decat toples, nu s-a dezbracat. Permite atingeri doar pe sani. Masaj slab, finalizare laba;

- a doua oara, cu speranta ca la a doua intalnire va fi mai permisiva. Nexam! Masaj slab, finalizare laba banala;

- a treia oara, de fraier, parca nu au fost de ajuns doua masaje slabe si doua labe.

Bilant: trei masaje slabe si 3 labe.

Si da, este ciorex, dar destul de simpatica, fara accentul si apucaturile etniei.

Garsoniera inghesuita, dar curata. Baie bine dotata. prosoape curate.

Sunt variante mult mai bune. Nu recomand!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:București.
  • Oras:București.

Am fost si eu la Alexandra.

Locație Giulești.

Apartament decomandat,cu pat de masaj in dormitor.

Apartamentul este special pregătit(lumânări,muzica,intuneric)

Fizicul domnișoare i, 165cm 60 kg aproximez,nu-i urâtă,corp bine proporționat.

Mesajul doar relaxare am facut,ca asa am vrut eu,are in meniu si erotic,dar am refuzat,nu aveam chef.

Mesajul bunicel,dar nu extraordinar,are experienta si asta se vede(simte)

Notele mele:

Domnisoara fizic:7 chip:8

Locatie:6

Masaj relaxare 7-8

Am plătit 150 ron pentru o ora(respectata)

De revenit: Nu,drumul lung m-a omorât dus-intors plus timpul petrecut,cam 3 ore in total. Dar nici acțiunea nu a fost de excepție.

 

P.S. Poate intereseaza pe cineva,are cameră de luat vederi la usa.

 

Succes.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Incantat de poze am hotarat sa-i fac o vizita. Am luat legatura si am stabilit sa ne vedem la inceput de program. Cand am ajuns dupa cateva apeluri raspunde spunand ca are ocupat, dar incearca sa vorbeasca si poate reuseste sa ma primeasca o ora. Spum ok si astept sa sune. Dupa 5-10 minute spune ca a reusit sa amane urmatorul client si pot urca. Locatia aceeasi ca si postarile de mai sus. Ajung sus si sunt intampinat de dupa usa de o faptura draguta, incercand sa fie si putin pisicoasa. Cer la dus, timp in care raspunde la toate apelurile in stilul caracteristic. Masajul destul de slabut, mai mult mangaiat si soptit sa ma intorc pe fata. Ii cer sa se dezbrace, asa spusese la telefon ca masajul se face nud de ambele parti, dar refuza si incepe sa o frece si normal ca sa scurteze timpul. In timpul masajului telefonul a sunat, intrebandu-ma la fiecare apel daca poate raspunde (foarte deranjant). Per ansamblu foarte dejamagit si la final cerand 150 lei ca mi-a facut un favor. Timp total de la intrare pana la iesire, cam 45 minute (cu dus cu tot). Nu recomand la acest pret.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator johnny plimbaretul
Reputație: 0

A , nu , nu strabat eu tot orasul pentru un asa zis masaj....

Nu prea ai ce sa gasesti in zona la masaj. Am fost si eu in vara la ea, masajul este foarte ok. La finalizare nu exceleaza, dar avand in vedere ca in zona gasesti doar doamne specializate pe altceva, este ok. Clar cea mai ok la masaj pe militari/dr taberei/crangasi. Seamana putin cu Marta la tehnica. Eu nu am vrut sa incerc aparatele ei miraculoase. Mai era si sweetpurple buna la erotic , dar se pare ca a schimbat zona. La Roxana in militari residence e teapa maxima. Saloane cu erotic nu sunt pe aici...

Link spre comentariu

Buna, sun Alex și am fost la Alexandra de mai multe ori. E o fată superbă, face un masaj bun, se străduie chiar să vină în întâmpinarea anumitor afecțiuni ale clientului. Nu face însă sex, sau în orice caz, pe mine mă refuză de aproape doi ani. Păcat! Ar avea mult de câștigat dacă ar face mai mult. Enrervant este că dă impresia că poate oferi mai mult, apoi te lasă baltă. Laba aia pe care o face parcă o face mecanic, ca un robot, de multe ori nici nu am reușit. Sunt fascinat de fată, îmi și convine că stă aproape, ajung la ea in 10 min, dar dacă nu oferă mai mult, am să caut altceva!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...