Sari la conținut

0742921808 - Lido


dyaz

Postări Recomandate

80 – normal sau oral

100 – oral si anal

130 – anal

200 – ora, normal + oral

Totul e protejat

 

Poele mi-au trezit interesul, iar vocea din telefon mi-a sculat pula. Cand ti se scoala lasi tot si te duci sa futi. 

Te cheama pe Brancusi, in zona Hotel Lido si de-acolo te indruma ea.

Am venit de-afara unde era lumina si soare si m-a primit intr-un hol intunecos.  Ii auzeam decat vocea cum ma saluta. Asa m-am prins ca nu sunt singur. I-am spus ca doar o aud dar  nu ma si prind unde cacat e pt. ca-i bezna. De-abea atunci aprinde lumina ca s-o vad.

Arata asa:

post-34052-0-61862100-1357411676_thumb.jpgpost-34052-0-90628700-1357411678_thumb.jpg

post-34052-0-61394100-1357411680_thumb.jpgpost-34052-0-12668700-1357411682_thumb.jpg

Deci pozele sunt reale. Are in jur de 20, maxim 22 de ani, bine proportionata, genul sportiv, faţa comuna dar  nu urata, corp tanar, blonda natural, sani frumosi. Curata la corp. Mi s-a parut in timp ce vorbea ca parca nu era prea ok cu igiena orala.

E directa si la obiect. Te intreaba ce vrei sa faci , dai banii si treci la treaba.

Cum a fost oralul? Nu stiu pt. ca eu oralul cu prezervativ nu-l consider oral. E un fel de laba. Deci laba a fost mediocra. Cel mai mult m-a excitat in timpul “oralului” cand ii mangaiam pasarica umeda in timp ce ea era concentrata toata la oral.

La normal e ca si  cand te-ai fute c-o papusa gonflabila. Totul e mecanic si implicare zero. Locatia insa e ok. Dormitorul e intim si curat la fel ca si baia. Telefoanele nu suna (cred ca-l inchide), iar televizorul nu e pe manele.

Nu e taranca si nici vulgara. Doar ca parca prea nu se implica deloc. E retinuta in discutii, deci GFE inexistent.

Desi nu sunt adeptul analului, parca totusi m-ar tenta sa incerc data viitoare pentru ca desi pare retinuta, are ceva provocator in ea. Na ca iar mi se scoala in timp ce ma gandesc. La dracu!

Voi mai reveni la ea.

Apartamentul il imparte cu:

https://nimfomane.com/forum/topic/9648-0749609463/

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...