Sari la conținut

berkeley

Serious Contributor
  • Număr conținut

    786
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

4 Urmăritori

Despre berkeley

Informatii Personale

  • Sex
    Male

Vizitatori Recenți Profil

4.465 citiri profil

berkeley's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

  • Conversation Starter Rare
  • Very Popular Rare
  • Reacting Well Rare
  • Dedicated Rare
  • First Post Rare

Recent Badges

453

Reputație

  1. Interesant că aceste servicii chiar nu prea sunt discutate pe forum. Eu nu merg la escorte, doar la masaj. Odată, anul trecut, o maseuză m-a întrebat foarte natural dacă nu vreau cumva să se îmbrace polițistă. 😄 Am zis politicos nu, că la cât am plătit pe oră, mă temeam să nu-mi dea și amendă!”
  2. Stii si cunosti multe, Maestre. Oare si S. are un "look" nou?
  3. Niste poze cu noul "look" ar fi binevenite.
  4. Eu sper sa revina si ea. Nu stiu cand ajung la salon.
  5. Cică e ea dar complet diferită totuși. Asa reiese din postarea lui Cleo si informațiile oferite de Mocureloaded. Adica din postarea salonului reiese ca Laura NU mai face masaj erotic intens si NU mai ofera Frenchkiss.
  6. Maestre, nu te mai intreb nimic. Nu te intreb daca si-a pus cumva silicoane? S-a tuns la zero gen Sinead O Connor? Are multe tatuaje? Numai operatie de schimbare a sexului sa nu fi facut. Si sanatoasa sa fie. Altceva te intreb inainte de a mai lua si un B Complex cu vitamina C 😄 ce parere ai, e posibil sa revina si cealalta d-ra, foarte compatibila cu Laura pe vremuri, la lesby show? Numele ei incepe cu S si se termina cu o vocala.
  7. Maestre, eu iți respect sentimentele. Nu cunosc "aspectele problemei". Totuși, ni se semnalează diferențe semnificative în oferta Laurei: nu mai include frenchkiss și nici masaj erotic intens. În schimb, apare masajul erotic tantric. Cei dintre noi care înțeleg subtilitățile acestui tip de masaj se pot întreba: a revenit oare Laura, dar „la un alt nivel”, cu o ofertă destinată doar unei **spam editat**tăți rafinate de bărbați sofisticați, capabili să aprecieze această formă de masaj spiritual? Asta în cazul în care nu este vorba doar de o strategie de marketing. Căci, după cum știm bine, în Clujul cu 5 stele (povară grea) femeile cu adevărat pricepute în arta masajului tantric sunt o raritate absolută.
  8. Maestre, de atâtea ori ai jurat pe cruce pe acest Forum nobil al nimfelor și nimfomanelor, asemenea unei agore antice romane, că Laura nu va mai călca niciodată pragul salonului. S-a produs imposibilul? A facut plopul mere si rachita micsunele? Sa mai iau o aspirina si sa scot niste bani de pe card?
  9. A prins curaj d-na. Sau nu mai mergea prea bine treaba cu anunturile obișnuite.
  10. Cleo, oare pe cine ne-ai anunțat, care Laura? Va trebui maestrul Mocureloaded sa-si ia portie dubla din medicamentul pt hipertensiune? Eu 80 mg de aspirina am inghitit deja. Incerc sa trag niste concluzii, sa fiu mai dăștept ca Nea Marin miliararul si Chat GPT la un loc: zici ca "nu mai face" frenchkiss, deci nu e vorba de o Laura noua, ci una care a mai activat pe Inău. Hmmm... si iar hmmm... dar totusi, totusi...
  11. A lipsit o perioada? Oare tot asa căpitănoasă e?
  12. Cred ca tu ai nevoie de masaj, nu de epilare! De ce nu mergi la o casnica discutata pe forum (Ella, Alexandra Terapia) care te rezolva la 150 sau 130 lei, sau la un salon de masaj erotic, de ex. Cleo unde ai parte de masaj erotic, sedinta de 40 min e la 250 lei, iar sedinta de o ora 300 lei. Decat sa dai 280 lei pt o epilare inghinala, care 99% sigur nu va include ce iti doresti tu (handjob). Epilarea ti-o poti rezolva si singur, acasa, fara sa platesti astfel de sume demne de Paris sau Londra. Sau e vorba de un fetish in cazul tau? Acest "context" te excita? Atunci nu am zis nimic. Cauti pana gasesti, dar totusi nu poti merge la epilat saptamanal. Apropos, cat "ține" efectul unei astfel de "interventii" de 280 lei? Intreb pt un prieten, eu rezolv problema aceasta singur.
  13. Ti-a facut si masaj? Cum a decurs? In pozitia 69 ca la saloanele de masaj cu maseuzele mai permisive, tu dai limbi, tragi de labii, o penetrezi cu dildo, iar ea pune ulei pe instumentul muncii si il maseaza cu mana in timp ce iti linge testiculele? Si aceasta "joaca" poate dura, nu te grabeste? Se saruta? Daca da, saruta bine? Mersi!
  14. Maestre, ai facut munca de pionierat? Ai testat-o pe noua maseuza?
×
×
  • Creează nouă...