Sari la conținut

Nou! Salon de masaj in Iasi 0757657275


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ești vechi ca laptele stricat. Fără nici o contribuție la forumul ăsta. Nici tu o recenzie stai doar și citești ce scrie și mai dai o laba când postează băieții o recenzie, îți imaginezi că erai tu acolo. Să se lase Coldfusion de ce? O să vii tu cu recenzii la toate puțele? Vezi că tu te bagi ca chiloții în cur. Mor frate când vă văd că vă aruncați că femeile la ceartă. Fără argumente și fără dreptate dar tari in gură.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

coldfusion ,cam furi curent...sant vechi pe forum ,dar lăsate..

1. Sant = sunt

2. Esti vechi pe forum si contributia ta e spre nula

3. lasate = lasa-te

 

 

Te cam bagi ca chiloți in cur..las o mai usor..

Eu doar i-am raspuns colegului de zicea ca SUNT purtator de cuvant al fetelor de la Finesse. Tu cu ce scop pe aici ? Imi zici mie ca ma bag in seama ? Tocmai te-ai bagat tu in seama cu japca si nu ti-ai dat seama. Nu te-a intrebat nimieni nimic. Intelegi acum ca furi curent ?

 

Si discutia se incheie aici ca asa e elegant.

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Buna ziua si bine v-am gasit dragii mei,

 

O vizita la Daria a fost un fel de dus rece pe caldura asta, nu mai detaliem actiunea, trecem la note :

 

Locatie : 9 - o stiu baietii buni

Aspect : 9.5 - frumoasa, eleganta

GFE : 10

Oral : 9

Iginena : 10

Masaj +  Masaj erotic : 9 + 10

 

Acestea fiind spuse, va doresc o duminica linistita.

 

Sa auzim doar de bine.

 

Stima.

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Da ce i asa de mirat daca ar fi vreo una bolnava la "chizda" nu aduc nici o aluzie catre fetele de la finnese dar cum zicea si colegu de mai sus e mesaj de interes public.

Ti se pare ca mesajul postat de colegul/colega cu userul anka24 pare a fi credibil ? Pui baza in el ? Ma insel. Este doar un troll nenorocit care isi face de cap. Si nu este singurul. Pacat ca nu se iau masuri.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Botosani
  • Oras:Botosani

nu stiu de ce sunt atatea garantii care se dau aici din partea cuiva care ar trebui sa fie obiectiv. e doar o parere, nu vreau sa intru intr-o polemica. dar nu ar trebui sa aveti o reactie atat de personala la adresa cuiva care pur si simplu relateaza o experienta. forumul asta are alt scop, nu de a-ti apara o afinitate. poate ar trebui sa continuam sa facem recenzii si atat. Nu lupta nimeni aici, nu cred ca asta este scopul. Si o cearta pe forum, intre necunoscuti, e chiar inutila. Nu ca in realitate ar fi mai de folos. O seara placuta va doresc si scuze de "off topic". 

Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

nu stiu de ce sunt atatea garantii care se dau aici din partea cuiva care ar trebui sa fie obiectiv.

Nu tin partea nimanui, dar atunci cand vii cu asemenea acuzatii grave trebuie sa aduci si dovezi. O zi buna tuturor.

  • Like 5
Link spre comentariu

 

Salut

Am fost un pic in vizita azi pe la acest salon, toate bune, totul a fost ok, am petrecut ora cu Darya, o fata super, acestea ar fi recenziile mele:

 

Locatie: 9-10

Aspect Darya: 9-10

Oral: 10

FK: nu din pacate

Masaj: 10

GFE: 9-10

Igiena: 10

Tarif: 200 lei ora.

 

 

Numai bine! Recomand

  • Like 2
Link spre comentariu

coldfusion si pictorul...de ce va gasiti voi sa luati apararea salonului? ultima mea experienta cu Daria a fost dezastruoasa!ne-am vazut de vreo 3 ori,ultima data nu o mai cunosteam,retinuta,evita fk,si avea un gust amar acolo jos,un gust de...nu stiu amar,mi-a zis ca s-a dat cu parfum! nu caut zazanie,nu caut sa discreditez salonul,dar cand vad de astia ce voi care ridica osanale fara nicu un substrat real, parca nu prea imi convine!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

coldfusion si pictorul...de ce va gasiti voi sa luati apararea salonului? ultima mea experienta cu Daria a fost dezastruoasa!ne-am vazut de vreo 3 ori,ultima data nu o mai cunosteam,retinuta,evita fk,si avea un gust amar acolo jos,un gust de...nu stiu amar,mi-a zis ca s-a dat cu parfum! nu caut zazanie,nu caut sa discreditez salonul,dar cand vad de astia ce voi care ridica osanale fara nicu un substrat real, parca nu prea imi convine!

 

Nu iau apararea nimanui, coldufusion la fel. Fiecare isi spune parerile si experientele. In schimb, uitandu-ma putin putin peste profilul tau, am observat ca ultima recenzie facuta de tine a fost pe 7 ianuarie 2017. Alta recenzie mai recenta nu imi apare.  In fine .... :offtopic 

 

In Topic: Nou! Salon de masaj in Iasi

07 January 2017 - 10:43 PM

buna seara!

am sa-mi impartasesc experienta,a doua ,cu domnisoara Daria.

aceiaisi prezenta fascinanta,aceleasi servicii ireprosasbile.

Daria.frumoasa,subtirica,docila,atenta la nevoile clientului. Deep,fk,cim.la totale,cum ar zice francezii.

 

10 pt aspect fizic,gfe,9 pt locatie.

locatia pe calarasi,in tatarasi.

200 lei pt o ora.

de revenit,da!!!

daria,te pupa cocosatul!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Cocosatule, in primul rand hotaraste in ce barca o pui pe Daria. Mai sus, in postarea P1ctorului vad ca ti-a placut de Daria, dar cand nu ti-a placut ai mentionat asta aici pe forum ? Nu, deci nu te mai plange.

 

Mai departe....ca sa intelegi ca nu iau apararea salonului si ca recenziile mele pentru fetele pe care le-am intalnit la Finesse sunt mai mult decat obiective, te invit sa cauti in toate recenziile mele de pe topicul Finesse si sa vezi ca unele fete au fost de laudat, altele nu ( nu dau nume, ia si cauta ). Chiar in unele recenzii am specificat clar ca nu revin la domnisoara X. Cred ca mai sunt vreo 3 sau 4 domnisoare de la Finesse pe care nu am avut placerea sa le cunosc, dar pentru tine ( sunt baiat fin ) o sa fac un top, dupa parerile mele umile, al fetelor de la Finesse ( toate ). E ok asa ?

 

PS. Nu fi supi....

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Sincer si dragut sa fiu, nu prea ma intereseaza cate si ce fel de experiente ai avut tu cu Daria. Eu doar am raspuns politicos, cu un limbaj civilizat, faptului ca m-ai acuzat de favorizarea fetelor de la Finesse.

 

Repet....in primul rand citeste toate recenziile mele de pe topicul fetelor de la Finesse ( au fost recenzii pozitive si recenzii negative in care am precizat negru pe alb ce m-a deranjat si ce nu a fost ok ). Daca tu in continuare ma acuzi ca sunt de partea fetelor de la Finesse atunci discutia se incheie aici.

 

O seara linistita.

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri
  • Oras:nicaieri

Cum cadana mea favorita  Elena se afla intr-un prelungit concediu in...Crimeea ( a se citi R.Moldova) m-am vazut nevoit sa apelez din nou la a doua favorita! Ati ghicit este vorba despre Diana,blonda dulce de la salon...

 

Dar sa incepem cu inceputul...Locatia binecunoscuta a suferit multe imbunatatiri dupa recenta renovare...acum totul e proaspat, cearceafurile si prosoapele noi, baia dotata cu de toate. Au disparut pana si mult discutatele ( de catre criticii de serviciu ) crapaturi din tencuiala de la intrare...

 

Actiunea a decurs obisnuit: un preludiu fara FK dar condimentat din plin cu saruturi si mangaieri corporale urmat de un oral magistral executat, umed, adanc ( e drept fara DT) , cu atentie deosebita la sateliti si o finalizare CIM pana la ultima picatura ( fara exagerare...)!

 

Cum Diana este o fata fina si cultivata a urmat desigur si un postludiu condimentat cu mangaieri si convorbiri...pe diverse subiecte.

 

Dar iata si notele ( conform regulamentului):

 

Locatia:10 recent renovata, totul proaspat, ceraceafuri si prosoape noi, baia la comun ce-i drept dar dotata cu de toate...

 

Aspect Diana:9,5 inaltuta ( dar sub 1,80) ,  blonda, finuta, sani medii, corp bine proportionat, fundulet demential

 

Oral:9,5 umed, adanc ( dar fara DT), dedicat, atentie marita la oute, finalizare CIM

 

GFE:9 a lipsit FK ( dar e drept ca nu ne-am vazut de ceva timp si am trecut mai direct la actiune );in schimb au fost mangaieri si sarutari corporale din belsug

 

Atitudine:10 finuta, joviala, parca chiar mai volubila si deschisa la convorbiri decat o stiam eu...

 

Halatul binecunoscut: 200 RON / sedinta

 

Evident ca fiind a doua favorita de la salon o recomand calduros...si chiar desigur ca voi reveni si eu!

  • Like 7
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Salutare salutare !

 

In cursul zilei de ieri (joi), pe la orele amiezii, am facut o vizita salonului, mai precis Dianei pe care nu am mai vazut-o de la inceputul anului. Ca de obicei, ora s-a scurs extrem de repede, dar asa se intampla cu lucrurile frumoase si placute: se termina foarte, foarte repede :)

 

Nu detaliez foarte mult. Notele sunt urmatoarele:

 

Locatie: 10

 

Aspect Diana: 9

 

Oral: 9,5 (umed, placut, 2 finalizari, ambele cu CIM, pana la ultima picatura  :clapp , ceva priviri, dar cu un 69 bun :69 )

GFE: 8 am scazut din cauza lipsei FK-ului, in schimb mangaieri si atingeri placute

 

Atitudine: 9,5 

 

Halatul binecunoscut: 200 lei/sedinta.

 

Inchei ca de fiecare data, spunand ca o experienta la Finesse se merita repetata de cat mai multe ori. Din pacate, mai trebuie sa fim si liberi.....de iubite/sotii/neveste/amante, intr-un cuvant: RADARUL  :laugh2  

 

Toate cele bune va doresc !

  • Like 8
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...