Sari la conținut

Izabela in vizita la buzau - 0741351588


Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

 "A incercat sa o sune de mai multe ori dar ai dadea respingere de apel si intr-un final ia trimis un sms in care i-a spus sa no mai sune ca a plecat acasa la parinti."

Ciudata hoata care trimite sms sa nu mai fie deranjata...  :laugh2

Duci o mare lipsa de imaginatie si te incurci des in ce spui... :D

In fine, spor la treaba!

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Stimate domn, daca tot esti smevher in interpretari, iti doresc ca "ORIUNDE" vei da de aceasta excroaca, in afara de banii din portofel sa pleci si in pula goala de la ea si atunci sa te vad cat de smecher vii aici sa te plangi. Relatarea nu am facut-o ptr a face o telenovela din asta ci doar sa trag un semnal de ALARMA ptr toti cei care o vor mai vizita, asta in caxul in care va aparea pe piata romana din nou.

 

Si cu asta am pus PUNCT oricarei discutie pe tema asta sau pe orice tema legata de aceasta panarama de femeie, inclusiv pe acest topic. Daca omu vrea sa va atentioneze sa nu patiti si voi ce a patit larisa, voi sunteti smecheri si incercati sa despicati firul in 4. E strict problema voastra ce veti face si veti spune de acum incolo. Eu am pus STOP acestui topic INUTIL ptr informatia voastra.

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Daca ar fi disparut ceva unui client, sunt sigura ca as fi citit despre asta pe aici...

Multi poate nu au chef de recenzii, dar in caz de furt ar fi anuntat.

Nu in ultimul rand, Larisa are cont, era putin mai credibil daca ea ar fi spus ce s-a intamplat, dar n-are loc de "manager"...  :laugh2

Au luat-o "managerii" razna, ba ca una are sifilis, ba ca alta e hoata, astept sa apara si o criminala pe aici...  :laugh2

Poate ai pus PUNCT, dar ai lasat puncte, puncte...  :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani
  • Telefon: focsani.2013
  • Oras:Focsani

Așteptăm cu interes și punctul de vedere al Doamnei Izabela...sau cum o chema-o.

Sau a ”reprezentantului” acesteia :laugh2

Pai TATIANA a vorbit.... Ce mai aștepți?
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Nu va mai agitati atat , eu sunt convinsa 100% k aici este mana vreunui baiat :) . Parerea mea , aveti grija pe cine primiti si cat de mult conversati cu anumite persoane ! Sa nu se inteleaga gresit , dar in orasul nostru (din pacate ) sunt multi dintre "clienti" care vad in noi (cele care prestam anumite servicii ) o sursa de venit si credeti-ma k ar face orice pentru a ne castiga atentia! Succes pe viitor!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...