Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

puiule la -1220 de puncte ,nu stiu ce sa iti spun ,doar ca pozele sunt reale fara a fii modificate ,,aaa si app sunt epilata total ,, o seara buna iti doresc

-1220 de puncte pt ca regulile pe acest site sunt FOARTE BUNE! nu cont punctele mele, poate am alt cont cu +5000 de puncte.....contează corpul tău...ești nașpa și ai tarif de top! Bye
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pai fa,ca sa nu-ti mai para rau!

In alta ordine de idei,inteleg ca este mai ieftin sa te fut la mine acasa,daca vin la tine,e mai scump.

"bunicule", cred ca putem sa ne exprimam civilizat într-o conversație. Sau ești bunicul de la coada vacii care folosește astfel de apelative.

Si mai departe cred ca poti citi mai atent anuntul, pretul fiind de 250 lei incall/outcall + variații "Atat detaliile serviciilor oferite de mine cat si pretul ti-le voi comunica telefonic ."

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Comuna cu Tramvai
  • Oras:Comuna cu Tramvai

"bunicule", cred ca putem sa ne exprimam civilizat într-o conversație. Sau ești bunicul de la coada vacii care folosește astfel de apelative.

Si mai departe cred ca poti citi mai atent anuntul, pretul fiind de 250 lei incall/outcall + variații "Atat detaliile serviciilor oferite de mine cat si pretul ti-le voi comunica telefonic ."

Dar ce a zis aşa de grav ? :hmmm

A zis "păi fă" adică să facă :slap2

Eşti avocat ? Stai liniştit că se poate apăra şi singură mititica

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

"bunicule", cred ca putem sa ne exprimam civilizat într-o conversație. Sau ești bunicul de la coada vacii care folosește astfel de apelative.

Si mai departe cred ca poti citi mai atent anuntul, pretul fiind de 250 lei incall/outcall + variații "Atat detaliile serviciilor oferite de mine cat si pretul ti-le voi comunica telefonic ."

I-am spus sa faca anal,ca sa nu mai spuna ca-i pare rau ca nu face.

Sau te referi la cuvantul fut?

N-am jignit pe nimeni pana acum,nu stiu la ce te referi...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pentru jigniri si alte vorbe care nu isi au rostul aici ,apelati cu incredere la fetele de pe centura ,care vin la usa masini si iti spun 30 lei ..mu......si 50 lei...pi......si folosim si expresia lor "HAIDE BOSS VREI?? CA TE FAC BINE ,  :)

 

iar pentru cine nu a inteles ,pretul pt incall cat si pt outcall este acelasi ,iar FK nu voi face nici-o data cu un om care nu este ingrijit ,de asemenea imi rezerv dreptul de a selecta clientii chiar dupa timbrul vocal sau apelativul care il folosesc atunci cand ma suna , 

Sper ca nu am deranjat pe nimeni iar tot ce am spus nu este ceva iesit din comun , pupici o seara frumoasa.

Astept programari dupa ora 18 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Ceva floace la cur, cotul drept de muncitor necalificat, bube...

E adevarat ca mai sunt fete care cer 250 lei ora, dar nu orice musca face miere.

Exista un standard daca vrei sume de genul asta.

Vad ca multe cred ca preturile incep de la 200 lei ora. Nu prea e asa. Pentru sume de peste 200 lei / h trebuie sa arati intr-un anume fel, sa te futi intr-un anume fel.

  • Like 11
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu inteleg chestia asta cu "selectarea clientilor" si "fk depinde de persoana". Daca eu sunt un muncitor si vin la tn spalat, calcat, elegant, iti vb frumos dc m ai refuza? Daca lucrezi in IT nu e obligatoriu sa fii un om curat si la locul lui. Si chiar cunosc persoane de genul asta. Iar cu selectia clientilor la ce se refera? La cum arati? Adica eu daca nu arat a Brad Pitt, vin la tn, traversez juma' de Bucuresti exista riscul sa ma refuzi?

Incercati sa explicati anumite detalii ca sunt unii mai grei de cap.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta
  • Oras:Acolo unde se da ora exacta

pentru jigniri si alte vorbe care nu isi au rostul aici ,apelati cu incredere la fetele de pe centura ,care vin la usa masini si iti spun 30 lei ..mu......si 50 lei...pi......si folosim si expresia lor "HAIDE BOSS VREI?? CA TE FAC BINE ,   :)

 

iar pentru cine nu a inteles ,pretul pt incall cat si pt outcall este acelasi ,iar FK nu voi face nici-o data cu un om care nu este ingrijit ,de asemenea imi rezerv dreptul de a selecta clientii chiar dupa timbrul vocal sau apelativul care il folosesc atunci cand ma suna , 

Sper ca nu am deranjat pe nimeni iar tot ce am spus nu este ceva iesit din comun , pupici o seara frumoasa.

Astept programari dupa ora 18 

Io' am timbrul vocal mai gros,crezi ca as putea suna pt. o programare sau imi pierd timpul? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pentru jigniri si alte vorbe care nu isi au rostul aici ,apelati cu incredere la fetele de pe centura ,care vin la usa masini si iti spun 30 lei ..mu......si 50 lei...pi......si folosim si expresia lor "HAIDE BOSS VREI?? CA TE FAC BINE ,  :)

 

iar pentru cine nu a inteles ,pretul pt incall cat si pt outcall este acelasi ,iar FK nu voi face nici-o data cu un om care nu este ingrijit ,de asemenea imi rezerv dreptul de a selecta clientii chiar dupa timbrul vocal sau apelativul care il folosesc atunci cand ma suna , 

Sper ca nu am deranjat pe nimeni iar tot ce am spus nu este ceva iesit din comun , pupici o seara frumoasa.

Astept programari dupa ora 18

 

Pentru mine e postarea asta?

Daca da,iti dau un sfat.Scrie cat mai putin,nu te avantajeaza.

In rest,numai succesuri si sa nu-ti para rau ca nu faci anal.

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...