Sari la conținut

Blonda - dominare soft sau hard 0749499248


Vizitator falcosul

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/Stapana-Madalina-/7b0061707f606350.html

:slap2 Vizitat Madalina  :thinking si mare teapa... nu este ce-a din fotografi clar..... am asteptat o ora pentru ca fata a uitat de programare si a plecat sa manance in oras..... nimic rau :eat:  am cerut dominare soft pentru ca sunt incepator :baby2 ei bine sa asezat fata pe pat si ma lasat sa o ling in pasarica   :sweatingbullets: pffff un pic de epilare era necesar  , dar fiecare cu gusturile lui.......... bai frate m-am zbatut acolo circa 30 min in care nu a miscat nu a scos un sunet :animal_fish: m-am gandit ca nu fac treaba buna :fear: dar dupa 30 min surpriza  :sweatingbullets: a vorbit  (daca vreau sa m-ai iau o ora) :xmas_tongue: eu prost asteptandu-ma totusi la alt ceva cu toate ca sunt incepator si nu am experienta ........ am acceptat! am schimbat cateva cuvinte timp in care ma pus sa-i masez piciorusele bla bla bla ( 5min ) dupa care imi propune un uro pe corp  :ph34r: ei dupa 45 min si 500 ron  :burglar: ma intrebat daca vreau la dus....

Reziltat 

Cuni 30min + masat talpile (5min) +uro = +/- 45 min =500  :burglar:

Valeu Doamni! Dar de ce nu ai stat două ore? Nu ai încercat să te faci într-o ureche să interpretezi că te roagă să faci duș după uro, și pe urmă so continuați?

 

Eu am avut experiențe nu foarte reușite, dar niciodată niciuna nu m-a țepuit de timp. Minim am stat cam 45 min la Elena maseuza, dar facea o treabă bună, are raport preț calitate excelent și dacă insistam cred că mai stăteam 5-10 minute, doar că nu mai avea sens după ejaculare. Înțeleg să-și pună poze care le avantajează, să înflorească descrierile când de fapt nu se pricep, ori să zică că da, fac și dominare și au experiență când nu prea știu ce să facă, dar să-mi fure minutele pe care le-am plătit... NO FUCKING WAY!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pt dominare in adevaratul sens...incercati la Mara. Are studio super echipat si chiar stie meserie.

0726.43.62.14 

Am fost la ea si chiar e ok.

Am vazut ca are si pe publi anunt

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/diverse/anunt/Domina-MaraSTUDIO-BDSM-BUCURESTI/7b006d73786c6051.html

Mara e bătrână ca bunica, sunt sigur că dacă aș veni la ea, după aceea aș avea coșmaruri cel puțin 1-2 luni.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...