Sari la conținut

Denisa 18 ani 0730870509


Postări Recomandate

Salutare tuturor futaciosilor

Am "marcat" azi si eu la Denisa, pe care eram cu ochii de ceva timp. Mi-am facut programare cu vreo ora inainte, mi-a zis sa o sun cu un sfert de ora inainte de a ajunge, ceea ce am si facut. Am sunat-o apoi dupa ce am ajuns in fata blocului, urcat.

Fata m-a asteptat in costumatia "clasica" descrisa de antefutatorii mei. Dulcica la fata, micuta, arata bine, mult mai bine decat in poze, politicoasa.

Apartamentul modest, dar OK, patul mare si nu scartaia ( de fapt o canapea extinsa ). placandu-mi cum arata i-am zis ca vreau sa stau o ora. Surpriza: nu se poate o ora ca are alti clienti programati, desi eu ii spusesem explicit ca vreau o ora. in fine, am zis atunci ca iau un normal simplu, ( 50 RON ) fara oral ca oricum ma termin repede si n-are rost sa arunc cu banii pe fereastra. Nici o problema, ne-am dezbracat si am purces la actiune fara nici un fel de dus, deoarece eu abia facusem. ea, desi nu a facut, era curata si nici un miros suspect.

 

Banii inainte, i-a dus in camera din spate in care in mod evident era cineva, si nu doar o persoana, pentru ca se auzeau voci infundate.

 

Am inceput cu niste saruturi, de care desi mi-a zis ca face, se tot ferea, lucru care nu mi-a placut deloc. ne-am sarutat pana la urma cu mari insistente, pretextul ( cica) e cam racita blaaaaaablaaaaaaa. ii cam mirosea gura, dar nu deranjant, asa ca am tot insistat.

fata a trecut la "obiect", a pus preze, si a dat cu o gramada de lubrifiant si pe El si in EA :D, lucru iarasi oarecum neplacut.

 

Am incaput cu un lady on top, eu sprijinit de spatarul canpelei si incercand s-o sarut, ea tot ferindu-se. Normalul a fost Ok pana la urma pentru ca era stramta si eu "incalzit". Simtind ca-mi vine sa termin am schimbat pozitia venind eu deasuprasi terminanad pana la urma.

 

Servetele umede, mai 2-3 vorbe politicoase si plecat acasa. Tot timpul petrecut de la intrare la iesire nu a depasit 20 de minute, un fel de fast-fuck, dar la banii astia nici nu ma asteptam la mai mult. Singurele obiectii sunt legate de sarut, lubrifiant si prezenta evidenta a pestelui sau a cui o fi fost, desi nu a deranjat cu nimic.

 

Acuma note:

Aspect 8/9    - mi-a placut mult cum arata, desi e micuta, sanii sunt bestiali.

Atitudine 7    - politicoasa, dar se vede ca o face pe bani, faza cu sarutul e cam de kko, mai bine zicea ca nu face si gata. Nici vreo dorinta de conversatie din partea ei nu am detectat.

GFE 5/6       - aceleasi motive ca cel de mai sus.

 

Pe ansamblu e o experienta placuta si cred ca o sa revin pentru o ora, pentru ca arata bestial si ma excita la maxim.

Ca potential insa cred ca poate mult mai mult si daca ar fi in alta zona si ar oferi GFE adevarat ar putea creste mult ca prestatie, cat si ca preturi. Scaderea tarifelor insa, dupa parerea mea, nu indica vreo "promotie" de sarbatori, ci mai curand lipsa de clienti de calitate care sa fie dispusi sa plateasca mai mult din cauza motivelor enumerate mai sus. Cred ca va "evolua" spre genul "fast-fuck" fara pretentii, nicidecum spre genul "de lux" cu circuit inchis si clienti putini si cu bani.

 

Fara suparare Denisa, recenzia mea a fost cat s-a putut de obiectiva, si sper ca data viitoare cand te voi vizita serviciile sa se imbunatateasca. Daca va fi asa pot spune cu mina pe inima ca voi deveni client fidel. Altfel......

O zi buna tuturor

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am reusit sa ajung si eu ieri la denisa la indrumarea unui prieten. Ce pot spune este ca nu m-a impresionat foarte mult. Asa ca o sa fiu cam scurt.

Note: 

Locatie: 9... camera unde se desfasoara actiunea este relativ mare, cu un pat de asemenea mare. pacat ca nu te intreaba daca preferi muzica sau nu...pe mine m-a asteptat cu o muzica turbata, muzica de club, care era prea tare

Aspect: 6-7... mult prea scunda pentru mine insa sanii o avantajeaza

Implicare: 3-4... asteapta sa i se comande, nu ia deloc initiativa

Oral:6-7...nu pune pasiune, doar o suge mecanic, fara prezervativ dar din pacate fara finalizare orala

Normal 5-6... foloseste lubrifiant, si nu se implica, doar sta sa i-o tragi... am pus-o capra si o cam durea, din cauza ca-i stramta

Ce sa zic...

per total , merita sa incercati o data, si atat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salut... doresc sa mentionez o simpla parere viitoare.. ( nu va sta foarte mult nici in Timisoara ) ... persoana in cauza..chiar e superficiala la modul grav incercat pe propria piele acum 1 luna si ceva in oras ( Craiova ) asa...ca nu va faceti mari sperante sa vedeti vreo schimbare nici la 2 mil aia nu ii merita sa faci total cu ea ..( eu nu am mai apucat ) .. da poate nici rau nu mi pare.. E cu dus si i intors fata chiar e simpatica si arata bine la statura sa..dar nu se obseste cu ceva servicii mai de calitate....Aveti grija daca o mai vizitati sa nu ramaneti prea dezamagiti ....Ramane singuri sa trageti concluziile.....pe viitor..P.S, sa nu fie considerat off-topic..ca totusi  pentru restul de membri ai acestui forum ..." Trebuie luata ceva atitudine contra serviciilor prestate doar financiar "... Intreb...de ce pentru un 70 80 hai 100 de ron sa ai o prestateie jenanta..Asteptam raspunsul domnisoarei Denisa...poate ne aduce ceva lamuriri pe viitor daca e activa pe forum..... .

 

Bafta la vanat pasaricI !!!!!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Ceau nimfomanilor,neavind ce face acasa am dat o tura pe la Denisa.Cum sa mai precizat pe forum,Denisa este micuta ,sini frumosi si tari,are un corp frumos ,(cel putin mie mia placut)tunsa scurt ,blonda.Locatia curata cu 2  camere.La dus nu am fost ca numai ce facusem acasa.Pe mine ma astaptat in bikini si pantofi cu toc.Am platit o ora fara anal (nu mor dupa anal),oral bunicel,prea finut,daca ar fi mai daruita si mai dur ar fi ok,normal diferite poziti,nu prea se implica asteapta initiativa clientului.Ias sugera sa fie mai activa si sa participe cu propuneri ,penrtu ca potential are, o duce mintea.Bani ii cere inainte de a incepe ostilitatile si ii duce in cealalta camera, probabil ca este cineva acolo, eu nu am simtit nimic erem prea absorbit de ce aveam in pat.Sa spus pe forum ca nu vorbeste cu clienti ,am ramas surprins  de vorbaria fetei ,am discutat vrute si nevrute si inainte si in pauza si la sfirsit.Fata saruta  este finuta  o recomand.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator virus_z
Reputație: 0

Ceao! Vizitat domnisoara acum cateva zile dupa ce am citit ce au scris banatenii mei despre ea.Fata este cum s-a mai scris despre ea, micuta de inaltime,draguta totusi la fata,sanii fac toti banii mici tari si frumosi,curuletul frumos si mic insa atunci cand a m-a vazut dezbracat nu a mai vrut anal ca cica sint prea dotat.Nu sunt chiar asa dotat dar probabil ca ii era frica deci trecem peste asta.Dus facusem de acasa si era curat.Nu se implica,face un oral slab de tot si ajutat de mana,nu saruta decit daca ii spui tu,la normal pune prezervativul si mult gel,dar este stramta si te simti destul de bine.

In camera are un laptop cu filme deochiate si din care se scurge o muzica nu prea pe gustul meu.Ii recomand pe viitor o muzica ambientala daca tot mergi sa te simti bine.Am ramas doar un numar combinat,dupa un sex oral slabut facut neprotejat dar fara artificii,la normal am pus fata numai on top ca asa ma simt eu bine.Igiena buna fata chiar mirosea bine,cred ca face dus intre clienti.Platit 70 un combinat.fata merita banii ca este incepatoare si are timp sa invete.Ca note oral 6,normal 7,aspect 9 ca e tanara si frageda.Timp petrecut cam 25 de minute cu totul.

Am terminat in prezervativ,sters cu un servetel imbracat si plecat.nu cred ca mai revin.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

Va salut dragi confrati,

Cu gandul sa incerc si eu ceva nou, tanar si proaspat am vizitat-o si eu pe Denisa.

Locatia str. Maslinului, la unul din blocurile aproape vis-a-vis de ceva magazin de haine second.

Apartament cu 2 camere, mediocru, baia ... aproape mediocra in sensul ca poti face dus daca iti duci gel si un prosop de acasa. Sau treaba ta cu ce te stergi. Noroc ca apa a fost...in primele 3 minute nu s-a incalzit si m-am plictisit sa astept, eram in graba, am facut cu apa rece.

Si acum Denisa, micuta la inaltime, chiar micuta, nu e din timisoara . Nu are 1.60 cu siguranta. La față ma asteptam sa fie mai draguta din ce am citit aici, dar nu, e o domnisoara normala. Sanii in schimb fac diferenta intre ea si alte domnisoare normale. Nu cei mai frumosi, dar cam de nota 9.

Am inceput cu un OP, nimic deosebit, apoi normal lady on top si pe la spate, tot nimic deosebit. Fara implicare, mangaieri, saruturi. Am avut eu  asptetari prea mari...

Pozele cred ca sunt reale, dar la fata locului ma asteptam la ceva mai frumos, mai ingrijita, un solar sau ceva (in poze e bronzata), in schimb e alba alba la piele. Asculta muzica mult prea tare, ma mir ca nu spun nimic vecinii, chiar daca locatia e mai spre periferie. Am vazut ca au fost aici discutii despre evolutia ei, ba ca are ba ca nu are potential, ca va fi tare de tot ca isi schimba atitudinea. Eu nu cred... nu are acel lucru care sa o faca capabila sa se poarte ca si cu un iubit/amant, va fi doar o partida obisnuita de sex.

Oral 6

Normal 6

Corp 6

Sani   8/9

Igiena  8

GFE - 6?!

Notele le-am dat doar dupa o singura vizita si dupa gusturile mele, de aceea va recomand sa o vizitati. (repet, am avut asteptari prea mari)
 

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790257954
  • Oras:timisoara
  • Telefon: 0790257954
  • Oras:timisoara

dupa ce a trecut ceva timp m-am gandit ca a acumulat ceva experinta si am incercat si a doua oara, dar am ramas cu acelasi gust ,fata nu se implica deloc, un oral mediocru, iar la normal sta ca o scandura.de sarutat nu saruta se tot fereste, dus nu am facut pentru ca nu ai cu ce sa te stergi, un punct minus,iar la anal am incercat dar a zis ca o doare si m-am lasat pagubas pt. ca mi s-a taiat cheful .am dat ca surdu in toba terminat si plecat.fata nu arata rau dar implicare zero, conversatie zero,poate dupa ce mai acumuleaza experienta.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

P.M :  Nu va mai obositi sa va faceti sperante ..  A  good ' advice anyway... Nu o vad sa stea prea mult nici acolo daca are aceleasi conditii care erau si la mine in oras ... E cam superficiala  ..daca tot vrea o suma consistenta sa se implice barem... si ce cauta prin zona aia catre periferie ?  ..? Aveam impresia ca mai evolueaza daca ajunge prin Timisoara dar... parca din ce in ce mai prost... ( personal opinion ) ...  Bafta...poate are vreunul noroc de vreo partida mai grozava cu ea !!!!!!!!!!!!! .... Oricum nici pe aici nu mai da cu subsemnatul....

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Dragii mei,imi pare foarte rau ca nu sunteti multumiti de prestatia mea,am inteles ce asteptari aveti de la mine,sper sa intelegeti si voi ca sunt decat de cateva luni in bransa,sunt doar o fetita,nu stiu cum erati voi la 18 ani de sunteti asa de critici,pe unii ii inteleg si le dau dreptate insa cred ca sunteti cam exagerati unii dintre voi(gel de dus cred ca sunt vreo 4 sau 5,solarul cred ca nu lipseste nu sunt mai alba decat multe altele,iar 1,60 este inaltimea medie la fete,nu va convine cand o fata geme prea tare dar nici prea incet.eu gem doar de palcere si niciodata nu am fost falsa...asa ca sorry,preturile sunt mai mult decat ok,iar tu JOKERVS cred ca esti foarte frustrat de lasi comentarii desi nici nu ma cunosti,gaseste-ti alta fata pe care sa o terorizezi cu numar privat,cu misto la telefon si lasa-ma pe mine ca daca eram asa de distrusa cum zici tu nu te mai interesa atat soarta mea).

 Va multumesc pentru intelegere si va astept pe la mine!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Impresia mea initiala (cand am intalnit-o prima data, acum o saptamana) si cea generala despre fata e negativa.

Fata parca e fortata sa faca treaba asta, asistata de aproape si destul de stangace. E fara atitudine, cu prestatii modeste.

Locatie:5
Aspect:7
Oral:7
Normal:5
GFE:4

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost la Denisa acum 1 saptamana.

Locatia usor de gasit, apartamentul cu 2 camere, baie mica, in camera cealalta merge un TV.... ;)

Denisa intradevar mica de statura, insa foarte placuta ca si aspect (poti sa o iei pe sus cat este de usoara :) )

 

Am luat o ora in care primul numar am primit oral NP, trecut la normal in diverse pozitii fara comentarii, ba chiar cu sugestie de schimbat. Finalizare pe corp.

Numarul 2 mai ca nu mi-a iesit, ma gandeam probabil la altceva, mai aruncam un ochii pe usa de la camera cealalta, insa am apreciat ca a insistat cu oralul pana si-a revenit si am trecut apoi la normal. Finalizare in caciula.

 

Recomand, merge de incercat si de revenit probabil doar in caz de "urgente"

 

Locatie: 7

Aspect: 8

Oral: 7

Normal: 8

GFE: 6

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

am fost si eu  de cateva ori la Denisa. odata a trebuit sa astept 15 min dar in rest era ok la programare. fata are un corp bine proportionat cu in fundulet spectacol, desi implicarea ei lasa putin de dorit raport pret calitate e ok. nu are initiative dar daca vorbesti cu ea si zici ce si cum vrei face fara figuri sau mutre ( stiu ca nu e mai fain daca vine totul de la sine)poate cu timpul se invata 

 

locatie: 6

oral: 6

aspect: 8-9

normal: 8

anal: mai incerc poate poate ma lasa( sunt convins ca ar fi primit 10) a-si fi abonat

 

cu siguranta revin

  • Like 1
Link spre comentariu

Intr-una din zilele friguroase de decembrie - anul trecut m-am trezit cu un chef nebun de o fata pe genul pustoaica mignona si, in urma recenziilor de pe forum am zis sa incerc la Denisa.

 

Programarea cu 1 ora inainte am discutat conditiile (am rugat-o sa fie singura in apt.) - am ajuns in zona (Blascovici) - am sunat, m-a rugat s-o mai astept 10 min - citez "sa fac un dus" - un plus pt. curatenie (desi am inghetat un pic).

Notele:

 

Locatia: 7.5

- apartament cu 2 camere ne-decomandat aranjat ok - asa mai minimalist, curat, fara pb, la baie erau prosoape & gel de dus - n-a fost nevoie sa fac dus; banii i-am dat inainte - pe o masuta in camera unde s-a desfasurat actiunea si unde era si ceasul ala de mana de care s-au plans niste colegi inainte - la mine a ramas pe masa si nu statea cu ochii pe el.

Fata: 7.5

- blonda (de fapt ceva vopsea mai ciudata), mica,mignona 

Oral: 6.5/7

- usor - cam timid

Normal: 8

-  un plus pt. ea e ca e foarte stramta (dar si foloseste lubrifiant) si in plus geme asa usor si destul de credibil

Anal: n-am incercat - cica ar face

Fata nu e chiar cea mai comunicativa persoana - raspunde daca vorbesti cu ea - fara a initia ea vreo discutie.

 

 

Pretul a fost de 70 ron / 1 nr. combinat oral/normal.

 

Concluzia mea: poate am nimerit chiar momentul potrivit cand aveam eu o fantezie  cu o fata pe genul ei motiv pt. care am fost poate un pic generos la note.

Cred ca o sa mai incerc o data - sa vad daca se confirma parerea ok de la prima intalnire.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Ceao nimfomanilor,am pontat din nou la fatuca,in speranta ca a mai invatat ceva ,oralul cu mai multa daruire si mai apasat,mai multa initiativa,dar nu a evoluat de nici o culoare.Ce ma nedumireste este ca citeste forumul dar nu baga nimic la cap.E tinara ,frumusica si ar fi pacat sa nu evolueze in mai bine.

Link spre comentariu
  • Oras:Every teen's pussy
  • Oras:Every teen's pussy

Am ajuns si eu la Denisa,dupa ce am sunat-o in prealabil,m-a programat fara probleme atunci cand am cerut.O data Ajuns acolo,m-a intampinat o fata miniona,si scunda si slabuta imbracata intr-un dres rosu.Ce m-a frapat era muzica de club data foarte tare si pe care cu greu a acceptat sa o dea mai incet.Tipa e simpatica,cred ca are chiar sub 18 ani,dar e clar ca nu face ceea ce-i place.Am inteles ca un oral e la 50 de ron si combinat la 70 de ron.Am ales doar  oralul.Am intrebat-o cat timp "dureaza" la ea un oral si mi-a zis ca 20 de min,totodata avand un ceas la mana  :laugh2 ...Goala arata bine,pasarica fina,sani foarte frumoasi,marime medie... La oral nu e cine stie ce ,dar imi place ca e ascultatoare,poti sa o futi in gura fara sa protesteze.In schimbi nu se atinge de oua si nu vrea cim sau cof... Totusi fiind genul de tipa care poate fi dominata ,fiind miniona ,tanara si fara experienta,am incercat la sfarsit si m-am terminat aproape de ea,stropind-o pe fatza si pe par :jerkoff ,faza la care nu a avut cum sa mai protesteze,asa ca sa se sature sa zica ca aia nu si aia nu,oricum mi-a placut f mult cum a ramas dupa...Cred ca daca esti asa mai hotarat merge sa-i faci si un cim de toata frumusetea,ca parca ar cere asa ceva! Dupa m-am imbracat in tacere si asta a fost.Una peste alta se merita cu siguranta revenit,raportul calitate/pret e unul excelent.

 

 

Locatie: 7 acceptabila,in schimb muzica deranjanta


Aspect fizic: 7,5   dragutza,dar parca prea scunda

Oral: 7 nu prea le are,in schimb o pui tu sa faca ce vrei

Gfe: 3 tacuta,cu siguranta nu face de placere,ba chiar cred ca e obligata de cineva

Nota: platit 50 de ron pt un oral neprotejat

Servicii: face si normal combinat la 70 de ron si anal mai face,nu stiu cat costa total

Concluzie: se merita mers,abia astept sa mai trec pe la ea,la urma urmei 11 euro sa te suga o tipa dragutza de 18 ani e super ok

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:tm
  • Oras:tm

buna domnilor,

citind muuulte recenzii facui o selectie(masaj si CIM) si da, am sunat in v`o doua trei locuri dar se stie- greu le prinzi si da trebuie putin insistat si cum lenea e doamna mare....zic hai la cineva asa sia asa adica sa aiba cat mai multe "de revenit" .Sun si stabilim ca ajung in 30 de minute Imi spune sa o sun cind ajung la pasarela.Stiam, de aici ca e pe maslinuilui si parchez, o sun din nou si zice ca e la nr. x  " la a sau la b?" intreb.Am urcat sus si era sa sun la vecini.

Deschide usa, dupa un minut

Tate mari, ridicate pe o fatuca micuta si timida in bichini.Priveliste minunata tatele si curul.Si n-avea ceas la mana.

Am zis ca vreu un combinat si am intrebat daca tre`sa fac dus inainte ca vin proaspat dusat- da trebe.ok.Facui unu rece cu mai multe geluri la dispozitie, abia la clatire a venit si apa calaie.Prosop alb , murdar si umed pus peste cosul de rufe plin ochi.

Ma astepta in pat fara nimic pe ea. "Io lucrez cu banii inainte", I-am dat banii si brusc mi-am amintit de arhipostata aici camera cu pesti.Pat mare , a inceput cu un oral NP slab dupa cateva minute mi-a pus caciulita cu mana si l-a uns cu gel s-a uns si ea si hai; da`aici n-a mai mers eram total neexcitat in tacerea aia mare,incarcata cu musica din boxe; noroc ca a avut ea initiativa si mi-a propus numa`un oral dar sa-i spun cind imi vine ca nu inghite.N-a trebuit sa-i spun Si-a dat ea seama ca voi ejacula dupa 3 minute si m-am terminat pe propria burta.

A fost fost futaiul perfect fara nici un cuvint adresat unul altuia, fara nici o privire lunga,fara nici un zambet, nici o atingere in plus.Era ca si cum noi doi n-am fi existat ci numai actul in sine iar manevrele pentru a ajunge la ejaculare sint indeplinite conform unui algoritm(pasi ce trebuie urmati precis pt. a ajunge la un rezultat).

Locatia:7

Aspect fizic: 9 pt. tatele alea

Oral: 7 pt ca e neprotejat dar fara CIM

Normal:nu s-a indeplinit desi era prevazut

Implicare: minus 11 dar cred ca acea camera cu pesti e de vina +e o introvertita bine

Impresia mea e ca doi muti ca noi adica d-soara si eu ar trebui sa mai exerseze  comunicarea verbala.

De revenit

  • Like 3
Link spre comentariu

Salutare la toata lumea...

Nu am mai postat de mult ca nu am mai vizitat nimic nou...pana la colega Denisa....

 

M-am dus de curiozitate, dupa ce am citit postarile anterioare si pot spune ca toata experienta a fost doar ok. Nimic spectaculos, chiar cu cateva minusuri pe care le voi enumara mai jos. Surpriza a fost cand am intrat pe usa si am vazut fata: pot spune doar ca pozele o avantajeaza foarte mult. Ea este mica, dar draguta. Are  fata frumusica si un corp de fetita. Ies in evidenta sanii foarte frumosi, fermi, fata de restul corpului. Acum, experienta a fost foarte scurta si deloc spectaculoasa. cand am intrat in casa urla muzica de nu ne intelegeam intre noi. I-am zis sa o opreasca mai bine decat sa mearga pe fundal. Dupa care partea cu conversatia a cam lipsit, trecand direct la actiune. Aceasta nu pot spune ca a impresionat, oralul a fost neprotejat dar foarte scurt, normalul protejat la fel de scurt, pentru ca e stramta si la mine mai greu cu rezistatul in atare conditii...Per ansamblu cred ca a durat 20 de minute cu tot cu dusurile de rigoare. apropo de dusuri, aici alt minus: am primit un prosop umed ?!?, probabil de la cel dinainte. 

 

Per ansamblu o experienta fada, far nimic spectaculos. 

 

Ca note:

 

Aspect: 7 (o avantajeaza sanii)

Oral: 7

normal : 9

Anal nu am incercat

 

Am decontat 100 de lei, desi totul costa doar 80, ca nu m-am dus cu bani fix. Aviz celor care nu stiu de regula asta...

 

Asa ca spor la vizitat!!

  • Like 3
Link spre comentariu

M-am tot gandit daca s-o revizitez sau nu pe d-soara Denisa si am niste indoieli pe care as vrea sa le impartasesc cu voi.

In primul rand, cred ca nimeni nu se indoieste ca aproape toate fetele au un protector, supervisor, manager sau mai pe romaneste PESTE. Lucru cu care ma pot obisnui, desi respectivii sunt niste paraziti ai societatii si ar trebui impuscati in gat. Insa asa e de cand lumea si nu cred ca vom putea schimba noi asta, si pot accepta acest lucru atata timp cat fetele o fac benevol si isi ALEG un individ din asta dubios care sa le protejeze de clienti ciudati sau de concurenta.

Nu pot accepta ideea ( si s-au auzit destule cazuri ) in care fete, de obicei tinere si naive, sunt ademenite de diversi unii si obligate (sau semi-obligate ) sa se prostitueze, nu neaparat sub amenintarea cu bataia crunta sau moartea, ci sub constrangerea ca nu au unde sa se duca si ce sa faca fara pestisor.

 

Citind posturile de pe aici, plus din singura experienta personala cu Denisa si din atitudinea ei fata de clienti, am ajuns la o astfel de concluzie. Mai multi membri ai forumului au spus ca pestele este in camera de langa, fata e clar stresata de acest fapt, muzica data tare e exact din acest motiv. Nu are motiv sa-si imbunatateasca serviciile exact pentru faptul ca banii nu ajung la ea, ci la peste, si se vede clar ca nu de placere sau pentru profit o face, ci pentru ca nu are de ales. Atitudinea ei mi se pare de resemnare mai mult decat de vampa care vrea sa faca catr mai multi bani. Probabil acelasi individ a "patronat-o" si in Craiova, apoi cand au inceput sa se rareasca clientii a mutat-o in Timisoara. Nu m-ar mira s-o vedem peste cateva luni in Sibiu sau mai stiu eu pe unde.

 

Mai mult ca sigur cu acest(i) individ(zi) v-ati conversat pe forum, nu cu saraca fata. Pestele respectiv stie ca fata nu are cum si de ce sa dea calitate, dar atata timp cat pretul scazut atrage destui clienti i se rupe. De aceea serviciile nu se vor imbunatati.

 

Avand in vedere toate acestea, imi pare rau ca am fost client al Denisei si chiar daca nu am realizat aceste lucruri, tot ma face sa ma simt un pic **spam editat** si ca unul care a contribuit la o trauma continua. Nu o sa revin sub nici un chip si fac pe aceasta cale apel la toti cei care au un dram de constiinta sa nu mai mearga la Denisa, sau care o fi numele ei adevarat. Si daca s-o gasi cineva care s-o poata ajuta cu mai mult, eventual s-o ajute sa iasa din situatia in care e, ar fi si mai bine.

 

Toate bune

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator georgelus
Reputație: 0

Perfecta dreptate ai Rogaro .Nu au cum sa isi imbunatateasca serviciile si sa fie ele insasi ,atata timp cat pestele este in locatie si probabil de frica ,ea nu se comporta ok Un alt caz ca si cel prezentat de tine este si la Roxana in C Girocului unde pestele sta in locatie, iar ea ,cu toate ca arata bine, din cauza pestelui,nu se axprima la adevarata ei valoare, si a ajuns sa se frece ca si la strada ,cu 30 sau 50 negociabil numarul ,si 100 ora Jenant pt ele

Link spre comentariu
  • Oras:tm
  • Oras:tm

"Nu o sa revin sub nici un chip si fac pe aceasta cale apel la toti cei care au un  dram de constiinta sa nu mai mearga la Denisa" a zis Rogaro.

 

Nu ma pot abtine sa nu fac pe avocatul diavolului cand se face apel la instanta morala avind in vedere ca pula nu are constiinta.Orice mascul din specia sapiens e gata sa ierte multe pt. un sex oral bine facut. Acelas mascul, ma face de putine ori, sa  -mi fie rusine ca fac parte din aceasi specie si gen.


"Concluzie: se merita mers,abia astept sa mai trec pe la ea la urma urmei 11 euro sa te suga o tipa dragutza de 18 ani e super ok" a zis Ylinescu

 

Prevaleaza factorul economic, plus ca tipa e o bomboana toata.Vorbesc aici prin Ylinescu de mine.

Santem niste ipocriti pt ca daca Denisa s-ar fi ridicat la standardele top escorte nu ar aparea nimeni sa o "ajute" pe Denisa.

p.s.

 este o alta Denisa la top escorte- evident nu despre ea vorbesc

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

"Nu o sa revin sub nici un chip si fac pe aceasta cale apel la toti cei care au un  dram de constiinta sa nu mai mearga la Denisa" a zis Rogaro.

 

Nu ma pot abtine sa nu fac pe avocatul diavolului cand se face apel la instanta morala avind in vedere ca pula nu are constiinta.Orice mascul din specia sapiens e gata sa ierte multe pt. un sex oral bine facut. Acelas mascul, ma face de putine ori, sa  -mi fie rusine ca fac parte din aceasi specie si gen.

 

"Concluzie: se merita mers,abia astept sa mai trec pe la ea la urma urmei 11 euro sa te suga o tipa dragutza de 18 ani e super ok" a zis Ylinescu

 

Prevaleaza factorul economic, plus ca tipa e o bomboana toata.Vorbesc aici prin Ylinescu de mine.

Santem niste ipocriti pt ca daca Denisa s-ar fi ridicat la standardele top escorte nu ar aparea nimeni sa o "ajute" pe Denisa.

p.s.

 este o alta Denisa la top escorte- evident nu despre ea vorbesc

Fara suparare dar daca te uiti in urma pe recenzii o sa vezi ca Denisa nu este o experta la sex oral si nici la normal ... In schimb face cam tot ce ii spui dar trebuie sa subscriu la fratele futacios "Rogaro" si anume tipa daca ar scapa de teroristul din camera alaturata sant sigur ca "ar creste vizibil"

 

Poate o propunere pentru tine federhant sau oricare altul care mai merge la Denisa ... propuneti tipei sa va faca un tur de apartament ... poate ne convingem despre existenta pestelui. Respecte tuturor. 

Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Excelenta observatia lui Rogaro.

Observati va rog si faptul ca cel care a inceput topicul fetei nu mai face recenzii, cu toate ca spunea ca el are drumuri prin toata tara in calitate de sofer. Mie mi-a mirosit din start a peshte, vezi postul doi. 

Sunt de acord ca majoritatea fetelor au ceva prieten/protector sau cunoscut mai nervos(nu mai stiu care se si lauda cu asta, parca una de pe la Arad), dar e cu totul altceva sa stii ca e un pic denaturata afacerea respectiva, asta ca sa fiu bland in exprimare. Rogaro  a luat cea mai buna decizie.

Eu nu am vizitat-o si garantat nici nu ma mai voi gandi, cred ca voi incerca sa fiu mai atent in selectia ”candidatelor”.

Link spre comentariu

@federhant: "Santem niste ipocriti pt ca daca Denisa s-ar fi ridicat la standardele top escorte nu ar aparea nimeni sa o "ajute" pe Denisa."

 

Nu sunt ipocrit si imi recunosc natura pacatoasa. Asta e, nu ma pot abtine sa nu merg la curve si asta e "defectul" majoritatii celor de aici, de aceea ne-am grupat sub generoasa sigla a acestui forum, DAR

 

- Una e o fata care si-a ALES aceasta meserie pentru a face un ban usor si care apoi constata ca nu poate supravietui in bransa fara un peste, alta e o fata care este fortata sa faca asta ( prin diferite metode, nu neaparat varianta extrema sechestrat+batut non stop ). Sa facem diferenta.

- Chiar daca factorul economic primeaza si as fi foarte tentat sa merg de doua ori pe saptamana pentru "o muie de 11 euro" si sa nu ma uit inapoi, totusi pula mea are un pic de constiinta, asa ca nu o voi mai face.

 

E pana la urma alegerea fiecaruia, eu doar am atras atentia. Poate unii dintre noi o sa deschida ochii si o sa fie mai selectivi.

 

Pace

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...