Sari la conținut
  • intrări
    2
  • comentarii
    2
  • citiri
    3142

Capul in ecrane..


danadana123

1152 citiri

Primul lucru care pe care l-am face dimineata, la trezire, ar fi sa ne spalam pe fata.
Nu?!
Eu cred totusi ca multi luam, telefonul, calculatorul, laptopul in brate si stam prinsi acolo in ecrane.

 


Am gasit urmatoarea melodie.. te pune pe ganduri... trebuie sa te puna..

 

 

  • Like 3

1 Comentariu


Comentarii Recomandate

humanoid_carbon_unit

Postat

asta pentru ca multi merg la baie inainte si prefera ecranul cititului etichetelor de pe cutia de dero ;)

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare