Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Imi este mila de ea . S-a purtat calumea cu mine . Eu apreciez respectul . Poate femeia a uitat sa se stearga la cur cand s-a cacat , nici nu vreau sa ma mai gandesc= )) Te sfatuiesc sa te duci cu legitimatia de forum la gat sa profiti cat mai mult de banii tai , altfel nu ai nici o sansa ...
  3. Nu vorbesc cu psihopate pe xanax sa fie clar.
  4. Promit ca incerc maine , sper sa ma trezesc dupa ora 3-4 sa o prind libera
  5. Mai fata mi a ti injurat mama si cainele profitati ca nu mai am mesajele dar nu aveti cum 😂 injuraturile au venit cand tu m ai amenintat cu mama si ca din spusele voastre
  6. @cleopatra01 @Proffmod e suficient circ pe ziua de azi.
  7. Lasă ca știu , va veni timpul când vor vedea și ele din păcate care este de fapt povestea cu tine , îs crescută printre femei am și eu poveste de viață …dar așa ceva nu agreez până se aprinde lumânarea aia de ai luat o tu în …mai sus, dacă recunoști ce mi ai spus la telefon jur ca de 10000 de ori mai câștigată vei fi ca și caracter
  8. Argentina Austria cred, ca nu urmaresc. Dar imi zice taica-meu 2-0 Argentina, si se pare ca Messi a dat in ei asa cum trebuie. Un fotbalist genial acest Messi, cel mai bun din toate timpurile? Cum consideri acest aspect ?
  9. Tu esti martora @blonda_a @carimaconfirmati daca eu cand v am cunoscut nu v am adus flori nu scot ochii dar asa imi place mie 🥰
  10. Doar atat?
  11. Varianta asta o cunoști tu , mie mi a spus asta verde în față , din ultimul timp mă doare capul dar nu am probleme cu auzul sau vederea ,mulțumesc!
  12. Cu siguranță voia să îți ofere flori sub formă de respect și să facă cunoștință cu tine, așa știe ea, nu ce baliverne spui tu.
  13. Nu știu nici eu programarea mia făcut-o ia de fiecare dată ma surprins cu ceva deosebit acum zicea de pipote cu ficăței rămâne să văd ce surpriză masteaptă.
  14. Lasă ne proaste așa pune te și te culcă da ne pace în prostia noastră 🤗
  15. Nu , cu florile voia să intre peste mine …de joasă speță nu mai continui …
  16. Măi fată i-ai înjurat copilul unei colege 🫠tu vorbești de persoane josnice ?
  17. Eu nu dau prințesa , noi ne am simțit atacate , ne am dorit sa simți cum e să simți frica in acest job pentru mine nu reprezintă nici una de pe acest forum vre o concurenta asta pentru ca așa cum ajuns acum bună rea am muncit de când n am știut să o țin în mână până la cele mai bune recenzii …sa nu mai zic ca am lucrat acolo unde nici nu ști să pronunți numele corect …sa nu mai fac un leu dacă eu în afară de tine și de ce ai meritat tu , am făcut ceva la vre o altă fată Tine ți minte …toate avem pi*da dar toate o oferim diferit kiss
  18. A indraznit sa mi amestece familia nu aveti cum sa scoateti sunteti josnice oricum cu asa colege nu avem nevoie de dusmani Si am incheiat
  19. Până la urmă ai primit flori sau nu ? Ca eu de asta eram curioasă
  20. Inchei discutia Eu am spus clar ce s a intamplat si cine da tepe toate de aici pt freya sunt si fac parte din grupul vesel ca va ti pus pe mine nu aveti decat cine citeste vede exact cum hotul striga hotul seara buna sa aveti
  21. Uof ce viață Uof ce chin , să iubești un trandafir 🤣vă fac un borș vă e foame ? 🥺
  22. Aici văd ca se zice de faptut ca ai probleme psihice nu de meserie
  23. La cine ai programare mâine colegu ca suntem cam în ceata aici
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare