Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Sunt de acord. Nicio recenzie nu poate fi 100% obiectivă, pentru că fiecare experiență este trăită și percepută diferit. Important este ca recenzia să fie sinceră, să reflecte ceea ce s-a întâmplat în realitate și să nu fie scrisă cu intenția de a lăuda excesiv sau de a denigra pe cineva. Subiectivitatea este normală, lipsa sincerității este problema.
  3. Cam asta ar fii teoria, practica este alta. Practica o dictează adminii.. nu mai dezvolt😅
  4. La noi nu, doar la el
  5. 🤣🤣🤣🤣
  6. Nicio recenzie nu e obiectiva, toate sunt experiente subiective. Ce conteaza este sinceritatea la o recenzie, sa fie reala chiar daca filtrata de subiectivitate.
  7. Bine ai venit pe site și la noi în oraș, ce înălțime ai?
  8. Bine punctat frate,și eu când am scris nașpa m-ai luat la șuturi 😂
  9. Oleuuuu. La cum arati poti sa te cazezi si in gara ca tot ma sui pe tine 😅. Dar daca doresti curat, nou si foarte elegant incearca Dem Radulescu
  10. Una dintre ele presta/prestează un serviciu interesant.Chiar dacă nu te lăsa s-o atingi sau chiar să i-o tragi după ce ajungeai la ea, măcar îți măsura scula!😂
  11. TOPIC ARAD
  12. eu cred că scopul principal al forumului este să ofere recenzii bazate pe experiențe reale și fapte concrete. Atât recenziile pozitive, cât și cele negative își au locul atunci când sunt prezentate obiectiv, cu respect și fără exagerări. În final, informațiile sincere și argumentate sunt cele care ajută cel mai mult comunitatea să își formeze o părere corectă
  13. Daca ar merge asta, va imaginati cati critici vor aparea?
  14. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/noua-in-oras-pozele-imi-apartin-100-confirmare-apel-video/75efd064949g7d51d609ddfdi19269eh.html Am vizitat titulara. Servicii standard 150 finalizarea 300 ora, are si servicii extra (fin orala, faciala etc). Fata este cea din poze, arata bine, este curata. Legat de servicii, oralul este bun, destul de deep, la normal se poziționează bine, sta in orice poziție, e ok (folosește lubrifiant). Ce mi a placut este contactul vizual susținut, atat la oral cat si la normal, chiar si din pozitia doggy. Per total eu zic ca merita vizitata, atitudinea ei este foarte ok, e comunicativa si are bun simt.
  15. Eu apreciez fetele care spun pe față și sunt sincere , când le întrebi ce servicii fac Chiar mi-a spus o fată de el dar am zis că nu cunosc și dacă aș cunoaște nu mă interesează, eu mă duc să mă simt bine și atâta tot.
  16. Nu merge 😎...e diferența mare de ani 🤣
  17. Sa vezi cum apar și te arată cu degetul că știu ei 😁...
  18. Spune ca esti Criticul 😅😅😅
  19. TOPIC TIMIȘOARA
  20. Nu am zis ca sa fii badaran dar nha.. trebuie sa stie de frica noastra 🫢 fricaă asa in sensul bun😅
  21. De exemplu poți să de dă-i altul unser sa faci băza 🙆🤣🤣🤣🤣🤣
  22. DISPONIBILĂ 😘
  23. Sunt multe care au recenzii pozitive si sunt susținute... Dacă spui un adevăr sau te deranjează ceva sar susținătorii 🤣
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare