Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Bună. Pozele sunt 100% reale, după cum se vede sunt făcute în locație + ca aștept îmbrăcată exact ca în ele. ( se văd tatuajele , etc ) . Accept criticile specifice faptului ca sunt la început de “drum” dar nu le accept pe cele despre igienă atâta timp cât fac dușuri și în prezența “ vizitatorului “ și după și în general sunt o femeie foarte îngrijită după cum confirmă și alte recenzii ! Cat despre interacțiune , după cum ai spus sunt foarte deschisă spre a te simți bine dar este un act ce se petrece între 2 persoane și ambele trebuie să participe într-un fel sau altul , ma mulez după partener, daca ai fost mai introvertit nu am vrut sa te fac sa te simți nașpa, intențiile mele fiind dintre cele mai bune
  3. O fi fost în trecut, acum cred ca nu mai face, pe mine unul ma bate gândul sa o încerc, totul protejat normal, inclusiv oralul,
  4. Colegi ziceți că asta ar fi belea cu ea? Adică ar fi ceva suspect la ea ? Face NN și de-astea eu as fi curios sa i le bag la căcătoare odată Rămâne să i dau mesaj sa vad daca face anal cu jucării groase🤣🤣
  5. Nu cred ca mai face colegu, toate metodele mele de a o convinge au dat greș , dar și asa riscul se menține în limite mari
  6. Este în oraș și Alessia, Griviței bl 14, locație cu aer condiționat
  7. A revenit Diana, de data asta singura, locație Griviței Bl 10 dotata cu aer condiționat
  8. sincer as merge pentru spagat, nu am gasit pe nimeni sa faca, sper ca face si facesitting
  9. Mie mi-a zis 300-500 🤷‍♂️ Dar nu asta este problema, i-am scris acum 3 săptămâni dacă ajunge și la Brașov, nici seen nu a dat. Acum că a venit mi-a trimis "oferta" și a început să mă sune, eram wtf!? Pentru mine este de evitat!
  10. Disponibilā
  11. Mulțumesc frumos! Köszönöm 🙏
  12. Păi și ce știe/vrea să facă?Dacă tot ai fost, nu zici ce servicii are,cum e locația și cam pe unde,ceva scoruri...?
  13. Disponibilă pentru programari
  14. Păcat...îmi plac formele ei...
  15. Sa ști frate,mie mi-au zis câteva fete de pe aici că au tot incercat unii de pe forum să le ia sub aripă,știu și cine dar nu zic că nu vreau,daca mă apostrofează cine știu eu,atunci o sa scriu.Vor pizda moca.Bă frate,da mă 250 sau 200 și gata,daca nu vrei nu te duci,dar nu mai incercati tot felul de combinații că nu e frumos.Fiti mă sunați și bărbați nu plm
  16. Nu am nimic, stai linistit. Fie ungur sau tigan, arderlean sau moldovean, om sa fie. Decat. Si ca sa stai mai linistit: Én is félig magyar vagyok.
  17. Exact ca atunci cand "închiriezi" un Ferrari...are 600 cai putere dar nu ai voie sa mergi cu mai mult de 60.km/h 🫡😉😁
  18. Azi nu pot,dar mâine daca mai stai vin și eu să mă conving,sau poate ajung in seara asta,văd că unii scriu ceva,alții altceva,pozele sunt mistoace rău....nu știu ce să mai cred
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare