Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Mulțumesc foarte frumos de recenzie, ești o persoanăplăcută cu mult bun simț.Yr reaștept cu drag🤗😘🥰
  3. Buna, disponibila si azi 💋🥰
  4. Nu mai stiti nimic de ea,mai revine?
  5. Bunaaa. , băieți ! Sunt disponibilă pentru programări până la ora 00:00!❤️ 📍calea Victoriei •nu fac deplasări •❤️
  6. Daca elevii vor fi de acord🤷...din tabăra "micilor" genii!😅🫣🔥
  7. Disponibilă🍌👅💦
  8. BUNĂ❤️ DISPONIBILĂ ! PROGRAM PÂNĂ LA 20:00! 😘😘
  9. Eu am recomandat din propriile mele experiențe cu ea. Dacă tu și cu ea nu v-ați înțeles, e ghinionul tău. Să nu generalizăm totuși.
  10. Disponibilă pentru programari ❤️ azi voi fi pana la ora 01:00
  11. Iti multumesc frumos, apreciez ! 🙏🏼🥰
  12. Ok mulțumim pentru informatii ,de fosolos ar fi si enumerarea unor tarife atat dvs cat si impreuna pentru aceste servicii ,o reactualizare a tributului pentru noi cei care nu va calca pragul mai rar sau cei care sunt la inceput de drum privind aceste fetisuri
  13. Elly27

    Ely 0721458394

    Doar azi mai sunt disponibilă la voi în oraș până la ora 01:00. va aștept cu programări
  14. 🥵Fierbinte🥵💦🔞
  15. Zic să faci lucruri noi, pot prinde bine. Ai o altă stare de spirit 🥰 La Bistrița ai mai fost. Și țepe ai mai dat... 🥲 Aș putea să pariez că Nimeni vreodată nu te-a invitat la maslu 😇
  16. Vrem poze si filmari din tabara... 😉
  17. Bună ziua! ⛅️ Vă rog să specificați în mesaj timpul de răspundere.
  18. Bună , Eu sunt Amalia și îmi doresc foarte mult să vă fac o vizită în luna August, dacă este vreun doritor să mă ajute în privat, să ne cunoaștem , discutăm puțin care să mă ajute cu cazarea și să îi trimit ce locații am găsit , aș aprecia foarte mult ! 0756127565 Mulțumesc
  19. Te rog să-mi dai voie să răspund la asta, @Casira. Când spui că oferi seriozitate și bun simț, asta nu include și respectul pentru timpul altor oameni? Când te-am vizitat, am așteptat 25 de minute peste ora pe care o confirmasem amândoi. Apreciez că spui că vrei să înveți și să te îmbunătățești, dar, din punctul meu de vedere, 2 sau 3 situații de acest gen ar trebui să fie suficiente pentru a învăța o lecție. Totuși, din ceea ce văd și aud atât pe forum, cât și în afara lui, nu pare că aceasta este o atitudine pe care ești dispusă să o schimbi. Subiectiv, acest lucru este extrem de lipsit de respect față de clienții tăi.
  20. Îți mulțumesc pentru vizită 🥰 Te aștept cu drag oricând🤗te pup 😘😘
  21. Bună dragilor va puup si va aștept la programari ❤️‍🔥 o zi frumoasa va doresc ❤️‍🔥 DISPONIBILA ❤️💙
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare