Toată activitatea
- Ora trecută
-
acelas cornel îl urmărește pe Anaa2000
-
Wishlist Oradea - propuneri invitatii escorte
Titfuck a răspuns la topic lui x the impaler în Discutii Bihor
@Iulia6 vrei să ne faci o vizită? -
🍒Roxana bruneta slim🍒 0️⃣7️⃣4️⃣1️⃣3️⃣3️⃣2️⃣0️⃣6️⃣4️⃣
bybyka a răspuns la topic lui Roxana10 în Escorte Ploiesti
Brasov Tirgu Mures Timisoara -
johnny21marc îl urmărește pe Robertha
-
johnny21marc îl urmărește pe selena_milf
-
💖💖💖Andreea Slim 🌟🌟 DISPONIBILĂ 🌟🌟🎀 LOCAȚIE VICTORIEI 75🎀0747279468 💖💖
putzulica flocoasa a răspuns la topic lui Andreeea92 în Escorte Baia Mare
Buna Andreea,doar prin watap ma pot programa la rine?telefonic sau mesaj sms nu se poate? -
Pana atunci te astept la rubrica "concursul de poze...."......sunt convins ca ai ce posta😚🤗
-
🇺🇦ZENY🔝🔝🔝 0743327515🇺🇦BRAȘOV 📢DISPONIBILĂ 13 August 16 August📢
SexyXx a răspuns la topic lui SexyXx în Escorte Brasov si imprejurimi
disponibilă programari pe whattsapp Doar azi -
Bună ziua Scot la bătaie 10 locuri la finalizare. Pretul 100 de lei finalizarea locuri limitate,primul venit primul servit. locurile sunt valabile începând cu ora 11 10 din 10 locuri rămase
-
aloufe îl urmărește pe 💜Daiana - 0767168317
-
Felicitări! Îți dorim să te bucuri de fiecare zi de acum înainte, cu sănătate și momente de neuitat.
-
Mare domn, mare caracter. Da nu mai găsesc topicul vechi.
-
aloufe îl urmărește pe ❤️SONIA🫦0759336446🫦❤️ , Indisponibila și ✨💞Emma🍭TOTAL🍭 0751546480 💞✨
-
-
Cleopatru02 s-a înregistrat pe forum
-
Pentru cine vrea o experiență BBW cu genul ăla de grasă mișto cu formă din aia clepsidră, nu e cazul aici. E un tanc de femeie pe la 1,80 fără nici o treabă cu pozele din anunțuri. E genul ăla cu burtă, fără țâțe și cur. Ce-i drept, e curată, corectă și destul de prietenoasă, dar n-are nici o treabă cu pozele.
-
💋EVA 0791509630 🫦📌București
EvaEvaEva69 a răspuns la topic lui Mihai8756 în Escorte Testate Bucuresti
💋 Bună dimineața, plăcere interzisă… Astăzi mai am timp doar între 11:00 și 14:30 ⏰ E fereastra perfectă să mă guști, să mă simți și să lași totul deoparte pentru câteva ore doar cu mine 😏🔥 Nu uita… momentele astea nu se repetă, iar dacă nu profiți acum, vei rămâne doar cu imaginația ta aprinsă 😘 -
Pai asta e intentia .....dar depinde de tine.☺️ eu te astept si....stabilim🤗
-
De la cât începi azi?
-
Cleo masaj 0749630013 si 0749399319
cleo masaj a răspuns la topic lui sandor în Masaj Erotic Cluj Napoca
Buna seara, Programul nostru de SAMBATA (16.08.25) va fi: 08:00-21:00 Toate tipurile de masaj realizate in cadrul salonului nostru atat si datorita experientei maseuzelor creaza senzatii chiar mai profunde decat finalizarea clasica prin contact sexual. Masajul erotic este mult mai senzual, mai sexual, benefic, igienic si creaza stari unice atat la nivel psihic cat si la nivel fizic. Rupeti rutina cotidiana rasfatandu-va cu un masaj exotic, incitant, erotic, alaturi de frumoasele noastre domnisoare: 💋1. DIANA (15-21) masaj relaxare standard+masaj erotic intens+dus asistat+masaj jucarii+show lesbi+FK 💋2. GINA (10-15) masaj relaxare standard+masaj erotic intens+dus asistat+show lesbi 💋4. VIVI (9-14) masaj relaxare standard+masaj erotic intens+dus asistat+masaj jucarii+show lesbi+SQUIRT Pentru a viziona galeria noastra foto puteti accesa site-ul nostru https://www.cleomasaj.ro/ Pentru mai multe detalii puteti sa ne contactati: - 0749630013 - 0749399319 O SEARA FRUMOASA!! -
Onlyfans 'ul îl păstrezi sau îl închizi și pe ala?
-
Mai sus mă refer bineînțeles la Sellin 👍
-
Un puștan după ce și-a făcut treaba bănuții ce îi lăsase pe noptieră i s-au lipit de mână, fata a lăsat de la ea , nu a vrut să îi facă probleme însă puștiulică a avut tupeul să revină la ea , bineînțeles că nu a mai fost primit și de aici au apărut acele recenzii mincinoase . Nmb !
-
A scris cineva mai sus , 400 lei fin
-
Violeta❤️0724794752de vineri,sâmbătă,duminică
maps280286 a răspuns la topic lui violeta01 în Escorte Slatina
Hai înapoi la Constanța! Sa-mi faci masaj. 🙃 -
Leoveandru s-a înregistrat pe forum
-
Eu cred că Puma25 este El Goe.😅
-
Cât preconizezi să stai în zonă?
-
RobbyX s-a înregistrat pe forum
-
Coloseum90 s-a înregistrat pe forum
-
Recunosc că la primele ei vizite în oraș am fost puțin circumspect , căutând după număr am găsit prin alte oraș niste recenzii nu prea bune ..., ceva însă nu se pupa , era descrisă ca fiind grasă, femeia "dop" ori din poze (absolut reale) se vede clar că nu este așa . Am deslușit misterul și vă spun pe scurt care a fost baiul .
- Azi
-
😈Stăpână nouă în oraș😈Dominare hard sau soft😈Masaj😈 0727079095😈
biaa01 a postat un topic în Escorte Suceava
💋 Plăcerea ta devine jocul meu. Te supui sau conduci? Eu decid. 💋 🔞 Exclusiv pentru bărbați care caută mai mult decât un simplu masaj. 🔞 👠 Masaj de relaxare & Dominare totală – o experiență unde nu mai există timp, doar senzații. ⸻ 💆♂️ MASAJ DE RELAXARE Descătușează stresul din corp și din minte: • Tehnici senzuale de masaj + masaj lingam (masturbare lentă, controlată) • Masaj testicular cu ulei , mișcări lente, intense • Finalizare garantată 💦 MASAJ PROSTATIC • Cu degețelele sau jucărie la alegere • Orgasm profund, exploziv • Poziție confortabilă, igienă impecabilă ⸻ 😈Dominare😈 Pentru cei care adoră jocul puterii, dar vor să fie “răsfățați dureros”: • Umilire verbală (șoptit sau dur, cum meriți) • Masturbare lentă cu interdicție de ejaculare • Foot worship (sărut, lins, mirosit) • Tortura sfârcurilor, palmute ușoare • Leșă,bici , cătușe, căluș, alte accesorii • Face sitting (cunni sau anni, cum vrei să fii dominat) • Fisting (cu grijă, lubrifiere , jucării) • Uro controlat • Bondage complet: te leg, te orbesc, te domin •slapping (față, fund, picioare) • Strapon: alegi mărimea sau… n-o alegi deloc • Orgasme controlate și interzise • Comenzi stricte – taci, stai în genunchi, înghiți rușinea • Poze privat după sesiune (cu acordul tău) ⸻ 💄 Discretă. Curată. Dominatoare. Seducătoare. 📍Lipsă de respect = bloc instant. 💬 Scrie doar dacă ești serios și știi ce vrei. 🧴Totul steril, igienic, cu produse profesionale. Tu îmi aparții pentru o oră. Sau mai mult. 💋 În camera mea, plăcerea nu se cere. Se supune. -
Maya - bruneta minion - 0761758421
strykerkid a răspuns la topic lui PussyHunter1 în Escorte din Constanta
in poze arata genial,in realitate...cam 50% micuta 1.55,sasaita (zici ca are 15 ani) :)) ,la corp arata bine nimic de zis, dar ca servicii nu sunt de acest tarif....avem in CT la 250 cu mult peste. Dar asta e.