Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Cu fundu' în sus... 😛
  3. Nu cred 🤷🏻‍♀️😂
  4. Băieți…👀 Câteva ore rămase disponibile …🕰️ haideți să le ocupăm 🤗😘 Pupici cu sclipici 😘😘😘
  5. Ma mai gandesc🥰😛
  6. Cred că este reciprocă treaba.... Probabil că, dacă îi îndeplinești dorința, o să fie ca un copil în dimineața de Crăciun.
  7. Am avut și eu intenția sa o vizitez, am făcut programare și când am ajuns la locația a răspuns colega ei, apropo nu a menționat nimeni ca are colega, am renunțat la programare pentru faza cu colega, după care a început sa ma certe în mesaje ca nu e vina ei și ca nu am întrebat-o dacă are colega, ca dacă întrebam îmi spunea. Bai fraților, ca să nu pară ciudat și sa nu dai impresia de criminal în serie, nu noi trebuie sa întrebam dacă au sau nu colege, ele trebuie sa menționeze asta, pentru ca nu toată lumea când merge sa futa se simte confortabil știind ca mai e cineva în apartament.
  8. Ieri în jur de ora 15 pe centura, tot acolo în curbă unde e mașina albastră abandonată am văzut o brunetă bună rău de tot (nici o legătură cu ce am marcat cu o săptămână înainte în același loc). N-am văzut la timp cat s-a pot opri utilajul, ca e cam strâmt acolo. În spatele meu a luat-o un taxi și am văzut ca s-a dus spre oraș deci cred ca terminase programul. Știe cineva ceva de ea?
  9. E băgată în cuptor... mai durează un timp 😌 @fullspy te-ai prins, nu? 🤔
  10. Tu ai adus in discutie subiectul asta. Si a mai fost una, dupa care ai plans pe forum ca uite domle unde a ajuns forumul. Si ce misto esti tu de fapt. Tic tac, tic tac, tic tac 🫶😉
  11. Tu ești motivația mea 😂 Pentru tine mă trezesc în fiecare dimineață 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
  12. Cine ce a făcut cu Subi, că nu înțeleg? Cred că deja delirezi măi fată... lasă-ne mai bine 😂😂
  13. Vina mea e ca am comparat interactiunea ce am avut-o cu tine cu o interactiune pe care as fi avut-o cu o iubita. Asa cum ti-am explicat si fata in fata, fara sa simt o conexiune, nu pot. Nu sunt facut pentru asa ceva. Iti doresc mult spor in activitate 😘
  14. traseistul

    Program centura

    Pe partea aia doar pe centura Alba au mai rămas locuri cat de cat active. În rest foarte rar mai găsești câte una pierduta pe undeva, anul ăsta eu cel puțin nu am mai întâlnit nimic pe dn între Sebeș și Turda.
  15. Eu citesc sau măcar răsfoiesc toate, adică TOATE, topicele fetelor de la București de ani de zile...adică și testate și top și lux și masaj și jos de la dominare. Le citesc pentru că sunt interesat de ele, de fete adică. Pentru că asta face un bărbat care vrea să viziteze escortele de aici. Și nu am citit niciodată nicio recenzie de la tine, decât una singură când ți-ai făcut contul, după, pauză totală. Deci tu nu scrii recenzii și nici nu vei scrie vreodată pentru că nu ai cum, decât unei singure fete...destul de clar lucrul ăsta și nu știu ce mai e de discutat.
  16. Fix zâna ta este prima pe lista, sa vedem daca o sa faci cu mine, cum ai facut cu Subi, cand a dat cartile pe fata😁.
  17. @1Mister daca vrei neaparat sa discutam, lasa aici o adresa de email si o sa-ti scriu eu.👍😁
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare