Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Foarte comic. Esti foarte nazdravana
  3. Lucrez doar pe whapp cu programări !
  4. Am văzut fimuletul. Sti ce e naspa la tine? Ca pt o finalizare cu fk vrei 350 lei. E cam mult pt tg jiu. Sfatul meu e sa mai scazi din preturi! Altfel nu cred ca ve-ti face mare branza pe aici. Va rog pe amândouă sa va revigorati paleta de servicii. Apropo felicitari pt performanta facuta. Nu ma gândeam ca o sa vad pe real asa ceva vreodată! Spor va doresc!
  5. Mulțumesc frumusețe ♥️♥️♥️
  6. Eu ți-am detaliat și ți-am spus despre ea.tu alegi ,nu ți-am recomandato, tu alegi ce faci. Eu ți-am spus părerea mea strict personală..
  7. De miercuri facem vreo 8 ore până la voi deci la 16:00 ajungem
  8. Disponibila maine 8 iunie intre 11:30 .- 21 : 00 🔞🔞🔞
  9. LUMIAR

    F1 2026

    O basina de circuit cel de la Monaco. Niciodata nu mi-a placut. Nimic spectaculos, aproape intotdeauna se intampla cate un accident.
  10. Eu zic sa mai incerci si a doua oară. Experienta mea de curvar m-a invatat ca prima data e cel mai naspa. Cu escortele misto voi avea o oarecare chimie deabia dupa 2-3 intalniri. Eu nu am fost la ea. Nu stiu ce sa fac dacă sa incerc sau nu. Probabil ca odată si odată o sa încerc si eu!
  11. Spune mai bine ca nu vrei sa ne dai😂
  12. Bună frumusețe ♥️♥️♥️♥️de când începi /începeți activitatea?
  13. Mulțumesc tare mult ,o sa ajungem miercuri , doar ptr câteva zile
  14. Aștept programări folosesc doar whapp! IMG_0074.mov
  15. Foarte departe 😂😂❤️
  16. Subscriu
  17. Bine ai venit in frumosul nostru oras. Sper sa ai o sedere cat mai placuta si cat mai multi clienti!
  18. Bai fratilor ,Isa Nu il mai baga in seama ,noi stim ca esti serios si fetele stiu acest lucru ,acest craioveanul77 este un tigan care nu are bani si se uita sa futa pe 50 de ron ,nu are el bani sa futa femei de lux ,stai linistit ,craiova este un oras plin de tigani precum acest individ eu am aflat cine este ,lucrez in domeniul in care lucrez si cu asta ma ocup . Te salut !
  19. rodan

    F1 2026

    Ce dezamăgit sunt de Charles Leclerc. A greșit grav
  20. Mulțumesc pentru recomandări! O sa merg și eu mâine la doamna!
  21. Eh am mai auzit noi povesti de genul ca ma las ca plec ca dreg ca plm... si pe urma topic deschis pe alte orase. Acum ce sa zic spor sa ai....
  22. Bună mă numesc Raisa am 28 de ani și vin pentru prima dată în orașul vostru împreună cu @Eva2025 SUNT CUNOSCUTĂ PENTRU ORALUL DEEPTRHOAT CARE IL FAC ÎN ROMÂNIA ! 250-500
  23. Doar pe 27 mai sau începând de pe 27 mai?
  24. Am fost data trecuta la doamna domnișoara.. Nu sunt multe de spus... Doar câteva aspecte... 1.in realitate nu arata absolut deloc că în poze...😥 2. Am optat pentru un sex oral Și ce pot zice este că și de acest serviciu am fost la fel de dezamăgit că și de aspectul fizic de altfel . O mica descriere... O laba care m-am costat 150 lei cu priviri din partea ei care îmi zicea da iubire da da-ti drumul pe mine...😂 In principiu din punctul meu de vedere doamna clar nu e de revenit chiar daca e escorta roșie... Mare păcat... Aveți grijă să nu vă luați teapa cum mi-am luat eu Bafta multa
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.