Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Împreună cu @Alina2001
  3. Mdaaa. Trebuiau sa mi se aprind nda beculetele mai devreme... Asta e dacă nu citești tot..
  4. Gusturile nu se discuta dar asta nu inseamna ca fiecare de aici nu isi poate exprima parerea sau daca ti o exprimi sa ia foc ca nu le convine ce citesc…
  5. Disponibilă dragilor ❤️🥰
  6. Enegie, tu meriți trasa de urechiușe! 😠
  7. Exact la concluzia asta am ajuns si eu ca intradevar nu se mai merita sa faci recenzii.
  8. Mi se pare cel putin corect🙂 Nici vorba, nu trebuie...că nu constituie nicio infractiune😁
  9. Tu chiar il crezi?! A luat si el 2 aspirine cu un pahar de apa mai rece si l-a luat un pic ameteala in timp ce se uita la vreun documentar cu ayahuasca si acum se vede si el iluminat Ca noi, cand eram mici, mai tii minte?! Dupa ce ne uitam la un film cu Bruce Lee parca simteam prin vine sangele de karatist ... asa si el
  10. Stiu bro! Am continuat gluma 🤦‍♂️
  11. Nu e vb ca merita sau nu pui mei eu unu cred ca e cea ce trebuie și nu am fost săptămânal la ea ca nu am timp 1 data la luna pana la ea mergeam la vila tonis e sau era una matura care făcea o muie smechera rău unii o judecau ca nu are dinți 🤣🤣🤣 bag pla ce ai trebuie într-adevăr fumează mult dar e treaba ei cât face servici nu ma deranjează cum e și cu iulia6 bai frate te face femeia bn pleci liniștit acasă ce îmi trebuie manechine silicoane alea alea și arfe
  12. Messenger_creation_CE1D1573-B824-4144-9375-2CB6CCCE471A.mp4.012a0d424503f44caa64a9704b2a7e59.mp4
  13. Felicitări Iulia! Meriti acest loc!
  14. Glumesc bro. 🙄
  15. El se scoate asa mai la spiritual, dar e efectiv un subtire. Nu trebuie sa ii placa tot ce zic altii dar nici sa critice domnule E un subtirel
  16. Am revizitat-o pe Izabela și a rămas aceeași fata amabila și frumoasa ! Fără figuri! Serviciile ei sunt de top și ma bucur ca ne am revăzut după atâta timp .
  17. este un cur care sper sa reusesc sa fut macar o data in viata, ce minunat sa vad cum pula mea intra usor in gaoza ta 😍
  18. Pai nu așa e frumos? Nu incepe si tu ca fetele 😬😅😂 e topicul făcut de tine nu al tau… 👌🏻
  19. E vorba de cerere și ofertă, concept fundamental al economiei de piață. Dreptatea e undeva la mijloc, fata are dreptul să le modifice cum vrea și când vrea dar nu oferă o constantă clientului, foarte probabil acum să se simtă neîndreptățiți cei care au fost în ziua cu 250/450.
  20. 😳
  21. Fiecare cum vede. Eu vad complet diferit! Si nu trebuia sa te bagi in seama cu mine pe tema asta Ca practic nu stii nimic! Tu esti un bagaret dar iti spun eu ca nu prea esti cunoscator! "Constatările noastre au arătat că utilizarea ceremonială a ayahuasca este asociată cu îmbunătățiri semnificative ale sănătății mintale, bunăstării și funcționării psihologice, inclusiv reducerea depresiei, anxietății și rușinii și creșterea reevaluării cognitive și a compasiunii față de sine." No, nu iti place rodan, citatul meu mai mult? Nu-ti place nu
  22. VID-20260625-WA0020.mp4
  23. Vorbește frumos 😎 🤣 😘... Cum vine asta da-ti drumul 🤣. Sună mai frumos 😈 nu mai o ti puțin 🙆 😁.
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare