Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Disponibilă astazi pana la ora 04:00 Fac si deplasari astazi Matache Dobrescu nr 8 ! Sambata nu lucrez!!! ❤️🥂pupici
  3. Corect!arata piesa in poze nimic de comentat..dar mai detaliat totusi…mai multe detalii te rugam gabriela!
  4. Am fost la ea zilele trecute. locatie centrala dar cam indiscreta - fix langa Bar Ton. Se uitau clientii la mine cand incercam sa intru pe usa care nu se deschidea 🤦‍♂️ altfel, in locatie atmosfera ok, dusul cu ce trebuie. Mia primitoare, m-a intrebat cum vreau sa purcedem, i-am dat banii si mi-a facut un ON in fata oglinzii apetisant 8/10 m-am intins pe pat unde am rugat-o sa mai insiste la oral si ii multumesc pe aceasta cale am schimbat cateva pozitii in NP si am finalizat in timp ce ma uitam la o caprita frageda 8/10 dus, imbracat, pupat fata si plecat. nu pot sa spun ca a fost cu artificii dar e corect. E de revenit dar nu in locatia aia ci undeva mai discret.
  5. Mulțumesc,frumos! 🥰😘
  6. Femeile gresesc sau nu gresesc. Ele trebuie sa fie ele insasi. Si apoi mai vedem
  7. Ieșit mai tare decât mine 😂
  8. 💋❤️
  9. Și eu am in plan sa ajung in Bulgaria cândva numa pt distracție! 😎
  10. Am și eu o întrebare...blonde sau roșcate?
  11. Inteleg si eu sunt obo dar #rezist 🤣🙏
  12. Te 😘 dulce ,îți mulțumesc frumos ,te mai aștept cu mare drag !❤️
  13. 😂greu
  14. Bună! Îți mulțumesc pentru timpul acordat și pentru faptul că ai împărtășit experiența ta, chiar dacă este una negativă. Îmi pare rău că serviciile oferite nu au corespuns așteptărilor tale. Fiecare persoană are preferințe diferite, iar eu aleg întotdeauna să respect propriile limite și să ofer doar ceea ce este prezentat și acceptat de comun acord. În ceea ce privește observațiile despre aspectul meu fizic, acestea sunt subiective și îi las pe cei care mă întâlnesc să își formeze singuri o părere. Îți doresc numai bine și sper să găsești pe viitor ceea ce cauți. Iar ca o mică adăugare, mana o țineam deoarece 🍌 era mult prea mică pentru a susține prezervativul iar eu nu risc cu sănătatea mea în cazul în care prezervativul ar fi alunecat pe lângă. Încă un lucru, sânii mei sunt naturali, nu sunt siliconați să stea țepeni. Numai bine!
  15. Stai că mi-a futut liniștea @Moffos la noi pa sector 😁 că el deștept 🤣
  16. Cu mine a fost super ok din punct de vedere al comunicării. Prețul este cam piperat, asta clar. Fix de asta nu m-a convins sa merg. Cică la 450 lei ai voie să o atingi pe sâni, fund si fofo dar fără degete înăuntru. Mi se pare cam puțin pentru 450 dar am zis să întreb că na. Poate face puțin dar de calitate. Oricum. Slabe șanse zic eu.
  17. Ce ziceti facem o adunare?🤪
  18. Mai oleaca si prindea 6 nr la loto ..isi cumpara direct iaht 🤣 🤣
  19. As fi vrut sa fac aceasta recenzie pe elogia colegului de mai sus dar nu știu de ce tehnica la aceasta ora ma trădează. In fine... Vizitat și eu domnita... De ce? Buna întrebare, de fapt stai ca știu, am văzut sfarcurile alea într o postare și faptul ca face masaj. Asa zice ea.... Probabil ca ar fi trebuit sa fiu mai acid și mai contondent dar odată cu trecerea anilor mai iert și eu pentru ca se apropia vremea sa fiu iertat. ( glumesc, nici o șansă la cât am păcătuit) In fine pe scurt și pe repede înainte. Locatie 10 pentru amplasament, west 5, pentru restul, rar am văzut atâta harababura, plus, doi, nu UNUL, ci doi căței, mici dar căței. Drăguți in schimb. 10 pentru căței ca atitudine, 4 pentru dezordinea făcută.. Aspect 7., 5 trăsături clare orientale, multe chestii lăsate, Atitudine 8. Nimic deranjant, doar multe povești nemuritoare, prea multe, este o copie fidela a baronului de Munchausen, aici ar fi multe de adăugat, dar nu cred ca foarte relevant. Grija cei mai nervoși la "iubi", e bine făcut și se plimba cu... Doar in privat.... On 7.5, punctat in plus pentru ca am terminat în CIM. Fără deep, de câteva ori lua doar vârful în guriță, folosit excesiv de mana, dar e nota de trecere. OP 5 fără istoric obosește repede GFE no coment Masaj 5 dacă colegul cu publicitatea de mai sus @L1v1uL1v1u, tot a trecut pe la casierie sa știe ca nu se merita.. Acum la sfârșit vine faza mai amuzanta.. Programarea mea era făcută pe 2 ore, una de masaj și una de restul, când am plecat după 1.30 mi a cerut 450. Am stat și m am uitat cruciș, eu cu 800 pregătiți in buzunar numai sa scap odată... Vede ca mi a căzut fata dar a crezut ca mi sa părut prea mult. Într-adevăr prea mult pentru servicii dar prea puțin pentru cele 2 ore planificate. Și ca să nu fiu măgar I am lăsat și un mic tips ca mi a salvat din bani și probabil va crede ca a fost beton dacă a primit în plus.. Win /win Concluzie. La pomul lăudat sa nu mergi cu...
  20. Sincer la cat și scris a trebuit să merg să mă piș 🤣.Am recitit și am aceiași părere pe care ți-am trimis-o în privat.. N-am fost niciodată vreun sfânt dar am fost șmecher și voi fi în continuare.😁.. PS.nu da pe deșteptul cu mine că pa mine mă doare in pula de părerea ta și a altora🤣
  21. Nu imi va parea rau ..macar se stiu distra fain 🤣🤣🤣
  22. s o gasi o creștină 😉
  23. Ai vorbele la tine dar tot nu ai scăpat 😠 Daca ajungi pe aici te chinui eu ca pedeapsa, garantat 😁
  24. Da mulțumesc totul e ok numa un pic cam obosit de la muncă! și căldură aceasta pfffff! 🤗
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare