Toată activitatea
- Ora trecută
-
🔞𝓐𝓷𝓪𝔂𝓼🔞 0734084658💋 Bucuresti, Bv. Cantemir💋 Whatsapp
Anays04376 a răspuns la topic lui Anays04376 în Escorte Testate Bucuresti
-
❤️❗️aștept mesaje pe WhatsApp
-
Am trecut zilele trecute pe la Măriuca. Fătuca asta e nr 1, te suge și te violează maxim cu o mare poftă! Dacă o găsești pregătita, te execută cu analul de vis! Te pup, ne revedem cu bine.
-
Cel mai bun sex oral din Bucuresti - 0737439019
deliaro_deep a răspuns la topic lui black în Top Escorte Bucuresti
-
Heii , zona Iulius mall vă este ok ?
-
Desemnare succesor Utilizatorul Lunii
Marcus8 a răspuns la topic lui stalingrad în Regulament si anunturi administrative
Propun @altmarz -
0745283299 - ALEXA🫦 EXTRA FULL SERVICE ❤️whatsapp ACTUALIZARE MENIU❤️
bogy80 a răspuns la topic lui Alexatopanal în Escorte Testate Bucuresti
Vizita la Alexa, 1h O Fata Faină. Profesionista. Porno aplicat la maxim. Comunicare, pe WhatsApp, OK. O singura mica incurcatura, la acces, cu dreapta, stanga, etc Ea putin imbufnata de situatie, dar simpatica. Eu nedumerit, dar calm pana la final. Pana la urma, am ajuns. Nu contează a cui a fost amețeala. Dar, clar ne-am amuzat amândoi si totul s-a terminat cu bine si cu scuzele de rigoare. Locatie, ok, toate cele necesare, igiena ok. Alexa, o fata F. Simpatica, curata, amuzantă, cu un aer afro si accent moldo...cred eu. O față simpatica, parca mereu intrebatoare. Un corp f. frumos, zvelt, cu un cur bine asezat, sânii tunati, bine proporționati si integrati bine in ansamblu. Per total, corp armonios. Gazela. O fata tanara, cu idealuri faine, familie, copil, etc ... Dar inca dornica de distracție. A urmat o discutie interesanta, despre locatie, sănătate, despre fumat, planuri de viitor, ceva glume, etc... Cred ca, daca este odihnita, exista ceva chimie si clientul are respect, bun simt si igiena maxima, Domnisoara devine foarte prietenoasa si dedicata actului. Daca sunt indeplinite cele de mai sus fata chiar se bucura de intalnirea cu pula, o adora, o devoreaza, este dedicata. Se vede incantarea pe fata ei. Actiune: Actul 1 Mângâieri, atingeri, sărutări usoare... ON, superlativ, adanc, cu de toate, bataita pe față, pe limba, atentie la toata zona, pupaceala, lins, etc O bucurie pentru prestatoare dar si pentru soldat, Fara NP. Trecut, la cerere, la AP, pe la spate, Cur de 10. Fata se mișcă, danseaza in pula, se cambreaza, se mangaie la păsărica... Capitulat, in balon. Duș, ea, eu, Cateva vorbe, hidratare, cirese... Actul 2 ON cu Facefuck, la propunerea mea, Alexa ascultătoare si f. receptiva, Impins din greu, pana in gat, cu schimbare de ritm, presiune si directie, saliva bine dozata. Din când în când, pauza de lins zona, bile, batut cu pula, pe fata, limbă... Finalizare in gurita, adânc. Supt tot. Alexa mulțumită de rezultat si vesela. Cred ca a înghițit tot. Concluzie: O Domnisoara f. Faina, Sex super, porno, o incantare pentru pula. Daca esti ok cu ea, din toate punctele de vedere, Alexa iti iubeste pula. Este Profi. Este de revenit. Timp sa fie. Mulțumesc Alexa, Toate cele bune -
❤️Pentru Cine Doreste Sa Verifice Escortele Si Numerele Lor❤️
mariustim a răspuns la topic lui mariustim în Discutii Timisoara
🙏 o sa tin cont de sfat 🙏 ms de info ❤️zi faina tie si tuturor colegilor ❤️ -
Nu spun ca vechimea unui membru ar trebui sa conteze atunci cand calitatea serviciilor este pusa sub semnul intrebarii intr-o recenzie oferita intr-un mod civilizat, insa chiar si atunci cand un membru "cunoscut" pentru sinceritate si nu denigrare scrie o recenzie prezentand experienta avuta cu respectiva escorta, ar trebui sa fie luata in considerare atunci cand, inevitabil, 99% dintre escorte "sar la gatul" lor prin etichetarea moderatorilor sa intervina. Majoritatea dintre ele nu isi asuma responsabilitatea care le apartine lor.
-
Restantier
-
Escorte pe care le dorim in orasul Pitesti!
Arrianaa a răspuns la topic lui L.A.W. în Discutii Generale Pitesti
Încerc să ajung și la voi ❤️ -
💕 Disponibila 💕
-
Bună, revin de mâine :). Locația este pt moment tot in zona Ștefan cel Mare, spital Colentina
-
-
Stiti o platforma serioasa unde gasim escorte (femei cis) de import, precum Distintas?
-
@Pizdosul04 scrie mi in privat mesaj poate facem câteva bilete câștigătoare amândoi eu nu pot momentan sa dau mesaje in privat scrie mi tu daca mai ai mesaje 😂👍
-
Ruxandra 39 ani 0767269064😘😘❤️💋💋💋
rechinii77 a răspuns la topic lui Ruxandra1234 în Escorte din Cluj
Topic Brasov😁 Te pwp @Ruxandra1234 -
-
Am fost astăzi de dimineață la Cosmina , are locatia pe str Constantin Brezeanu în nord , fiindu-mi aproape am zis sa fiu mai matinal , ok fata la fel de sociabila ,serviciile bune . Este de revizitat.
-
Locuri libere de la 19.30🥰
-
Disponibilă 18.30 pana 02.00. Zona Tomis plus😘😘😘
-
🔥Carima Top Escorta 🔥0️⃣7️⃣9️⃣3️⃣7️⃣4️⃣6️⃣0️⃣1️⃣4️⃣ 🔥
ronny9999 a răspuns la topic lui carima în Escorte Craiova
Wow 😍😍😍 -
Asta incercam și noi să i transmitem colegului 😂😂
-
Daria🌸0744110373🌸Rin Grand
alex85cornelush a răspuns la topic lui dariadry în Escorte Testate Bucuresti
Preț, servicii și program. Mersi.
