Toată activitatea
- Ora trecută
-
eu ma gandeam la Sarmale cu capu la vale , dar e prea lung si nu merge 😂😂😂
-
reiner braun îl urmărește pe Roxy 0764059382 sex total
-
Cleo Masaj - 0749630013 & 0749399319
hugohuge1969 a răspuns la topic lui sandor în Masaj Erotic Cluj Napoca
A fost pusa o intrebare, la care stiam raspunsul, dar daca nu va intereseaza raspunsurile, ci doar intrebarile, nu o sa mai raspund deloc... -
Va salut oltenilor ! Am futut-o pe domnisoara aceaasta de doua ori zilele aceastea si o recomand,imi cer scuze ca nu am revenit cu recenzia la cald dar am avut niste probleme si nu am avut acces la internet. Are pizda strmta rau ,i-am dat rau pula la pizda tare si fara mila mai ales umeri craci ,nu mi-a fost mila de pizda ei si am futut-o adinc ,duce pula rau si recomand sa o futeti si voi inainte sa plece ,mai sta 2 saptamani in oras si dupa se va retrage definitiv,profitati si voi. Am insistat sa merg la domnisoara deoarece avea doua recenzii una pozitiva si una negativa si am mers la ea sa ma conving de recenziile colegiilor si m-am convins singur. Domnisoara este ok ,cand am vizitat-o a fost curata, stramta rau o pizda fututa umeri craci si pe la spate adinc si tare fara mila asa cum imi place mie ,oralul ok ,am futut-o tare pana am finalizat in prezervativ de scartaia patul in pula mea. Domnisoara a mai lucrat la noi ,o stiu ,am mai futut-o in trecut prin brazda in trecut insa a avut o pauza si dupa a revenit,insa am futut-o astazi si ieri si chiar mi-a placut futaiul cu ea are sanii putini lasati de la nastere insa pizda si curul bombat face totul ,cur bombat sa o futi capra fara mila si credeti-ma ca rezita de doua ori am futu-o zilele acestea si mi-a placut. Insitati si o sa va raspunda , oralul neprotejat si normalul protejat cu diverse pozitii Tarif 150 cu ON SI NP Locatie Rotonda Elgreco P2,etajul 3 prima usa pe dreapta. Tine la pula ,am futu-o hard asa cum imi place mie si o recomand. Va salut !
-
Daca nu ti-a placut de ce ai mai rămas? Sa ai motive de bârfă? Clar fetele din Cluj nu o sa va viziteze, nici eu nu mai dezvolt subiectul. Fiecare cu ce ii place. Nu iti place, nu mergi, simplu!
-
Pai stai putin ca am zis ca este oras potent financiar, nu oras de prosti care dau cu banii pe toate fetele care vin si cer 250/300 finalizarea. daca vin fete ok care au pret decent, vrei sa zici ca fac foamea in Brasov? uite la @lidia20 @Sabrina Sabi etc. fetele au servicii de top la preturi ok. Curiozitatea mea era de ce nu mai au atractie fetele ok pentru Brasov.
-
A mai vazut o careva pe madam?
-
🔞🍓📍💚🅰️ᒪIᑎᗩ ᑭIEᖇᑕIᑎG-ᑌᖇI îᑎ ᔕâᑎI ! 0️⃣7️⃣2️⃣5️⃣7️⃣8️⃣5️⃣5️⃣7️⃣5️⃣ ✅📌🏵️🍓
Alina740 a răspuns la topic lui Alina740 în Escorte Testate Bucuresti
. -
rochi îl urmărește pe Daria - 0754381367
-
Cleo Masaj - 0749630013 & 0749399319
Mocureloaded a răspuns la topic lui sandor în Masaj Erotic Cluj Napoca
Purtătorul de cuvânt al salonului ... a răspuns ... 🤣🤣🤣 -
Când recezia nu Minte , Dar Oamenii da ( Promisiuni Frumoase , Acțiuni Dubioase))
Ruxxx32 a răspuns la topic lui
Pottrivitu în Discutii Generale
Am scris și tot nu înțelegeau 🤣 nu știu cum să o mai dau , sincer . Majoritatea au început să-mi dea poze și eu le spun dacă este OK sau nu să nu ne pierdem timpul nici unul din noi . -
te-ai retras sau ai luat o mica pauza?
-
💗Isabella Bella 💗 0790698962
Isabella2121 a răspuns la topic lui Isabella2121 în Escorte din Constanta
Mulțumesc mult ❤️ plec curând , dar o să mă întorc 🥰 -
🎈dispo🎈
-
Cleo Masaj - 0749630013 & 0749399319
hugohuge1969 a răspuns la topic lui sandor în Masaj Erotic Cluj Napoca
Din discutia mea avuta ce Laura astazi dimineata, am inteles ca ea v-a veni la Cleo in weekenduri. Nu stiu daca o sa fie si exceptii punctuale in timpul saptamanii, asta doar ea stie... -
Hotel domle 🤣🤣🤣🤣painica 😁
-
Nu are rost sa dezvolt ca nu o sa îți placa.
-
Te rog sa dezvolti subiectul.
-
Feliz e prea valoroasa sa o menționezi pe aceasta pagina nu cred ca mai are nevoie de promovare. Și fi liniștit ca nu ai pierdut nimic cu aceasta fata ai rămas cu banii, mie îmi pare rău că am fost
-
Mulțu de vizită , și te mai aștept cu drag 🥰💕
-
Știe sa isi faca treaba . Si vorbește frumos
-
paine,cozonac faci la domiciliu?
-
Problema cred ca a fost din cauza mărimi , am scris destul de clar ca nu primesc mărimi mari, Îmi cer scuze ca nu am reușit sa fiu la nivelul așteptărilor tale .Mulțumesc de vizită seară minunată .
-
Curul asta mare, perfect, genul de fund care-ți bubuie sângele-n vene doar când îl vezi. Îl mișca lent, cu o obrăznicie calculată, de parcă știa exact ce face cu tine. Îți venea să-l apuci cu sete, să-l strângi, să-ți lipești gura de el și să te pierzi în nebunie. Excitant până la obsesie, făcut să fie luat, nu admirat.