Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Păcat...îmi plac formele ei...
  3. Sa ști frate,mie mi-au zis câteva fete de pe aici că au tot incercat unii de pe forum să le ia sub aripă,știu și cine dar nu zic că nu vreau,daca mă apostrofează cine știu eu,atunci o sa scriu.Vor pizda moca.Bă frate,da mă 250 sau 200 și gata,daca nu vrei nu te duci,dar nu mai incercati tot felul de combinații că nu e frumos.Fiti mă sunați și bărbați nu plm
  4. Nu am nimic, stai linistit. Fie ungur sau tigan, arderlean sau moldovean, om sa fie. Decat. Si ca sa stai mai linistit: Én is félig magyar vagyok.
  5. Exact ca atunci cand "închiriezi" un Ferrari...are 600 cai putere dar nu ai voie sa mergi cu mai mult de 60.km/h 🫡😉😁
  6. Azi nu pot,dar mâine daca mai stai vin și eu să mă conving,sau poate ajung in seara asta,văd că unii scriu ceva,alții altceva,pozele sunt mistoace rău....nu știu ce să mai cred
  7. ♥️
  8. 💕 Disponibila 💕
  9. Indisponibila
  10. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/sanii-mari/eef0i601662f77d5234h5736d35i0069.html inca un link cu ea
  11. la profil whatsap are scris 'Bisnis' =))))))))) problema e cand futi o stramta de asta celelalte o sa ti se para largi ... e periculos ff periculos ..
  12. Buna Când ai fost la noi în oraș, nu am reușit să ajung Sper data viitoare sa ne întâlnim Te ador,ești superbă
  13. Numa nu înțeleg! Așa ar veni că parcă ai ceva ungurii ! Eu nici oda n-am uitat la cineva că ai român să maghiară sau altă naționalitate! Până când un om treabă și de încredere mi-e nu contează naționalitatea! 👍
  14. Am vizitat-o acum 2-3 saptamani pe Maria si cum zice domnu Lascar1299. O treaba nu are cu pozele…gusturile nu se discuta si nu vreau sa intru in descrieri, dar este alta persoana. Ori pozele sunt facute senzational de bine (ceea ce tot un fals il consider) ori sunt luate. Pe langa aspect si mirosurile nu erau ok. La nivel de interactiune foarte politicoasa si docila, dar cam awkward atmosfera si putin ma simteam de parca a fost cu forta ceea ce a fost mega aiurea ca feeling. Nu ma astept sa sara in sus nici o doamna la care merg in vizita ca nu e iubita mea, dar nici sa fie bordeline un viol platit 😕 Mda, nu am ceva de reprosat catre ea in afara de aspectul igienei pentru ca se vede ca incearca, dar a fost una din vizitele mai nereusite pentru mine.
  15. poza falsa - folosita in mai multe anunturi prin tara - tipa de etnie - atitudine si limbaj jalnic
  16. Disponibila până la 23h30 Aștept mesaj cu ora,durata și până când va pot răspunde !
  17. 🤣😝 Voi ține cont .. PS - după alegerile prezidențiale de anul ăsta, nu m-am mai uitat la știri, politică.. nu mă interesează.. Știi cum îmi dau seama dacă a escaladat războiul din zona Golfului Persic? La pompă, când bag carburant. Dacă scade sub 10 RON, înseamnă că s-a mai stins războiul dacă urcă peste 10 RON, s-a aprins, e jale mare.
  18. Salutare. Ieri am fost a doua oră la bunăciunea asta de fătucă. Nu am nimic de reproșat, s-au poate că ar fi o chestie, păsărica ei are gust de ,,mai vreau'' și abia aștept să se întoarcă la noi să mai gust un pic din ea Ciocane tari la șogori!
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare