Sari la conținut

Toată activitatea

Acest curent se actualizează automat

  1. Ora trecută
  2. Nu-nu, vezi-ți de treaba ta. 😏 Dacă mi-e teamă de ceva pe lumea asta, atunci sigur sunt tigăile și oalele de gătit. 😅🤣
  3. O recomand și eu pe Alessia! Am revizitat-o și eu ieri, am ceva vizite la ea, este o super fată! De fiecare dată mă fute exemplar, îmi place după un oral de excepție să o las să mă futa ea cum știe mai bine și mă fute bine rău, după care preiau eu până la finalizarea explozivă.
  4. Disponibilă 10-00:18:00
  5. Nu sunt genul să mă laud, citând pe aici escortele pe care le-am plătit pentru o partidă de sex. Pentru că nu mi se pare un lucru cu care să mă pot lăuda. Am zis doar că ne cunoaștem fizic și nu am descris întâlnirea și nici pe Corina. Posibil să fii zis că era mișto, chiar era. Zic "era", pentru că nu știu cum este acum. Știi să citești..problema ta este că nu prea înțelegi. Sau orbit de dușmănie, citești doar ce-ți convine. Să-ți trăiască prieteni ăia la fel.. citește tot contextul și abia după.. nu te mai lăsa condus de răutate.. Se pare că ai luat-o personal cu mine și cauți lucruri care ar putea să mă denigreze. Chiar dacă acele lucruri sunt imaginare. Ai promis câteva ori cu lacrimi de crocodil, că nu mă vei mai băga în seamă.. Ok. Am înțeles cât îți valorează cuvântul dat. Acum, te rog frumos, să nu mă mai provoci. Dacă o faci, fă-o cu cap, nu cu fumigene. Pa!
  6. Salutare,erau două fete vizavi de divizie, Andreea și Georgiana, știe cineva când mai revin la Buzău
  7. poate găsim si o nașă 😈
  8. Eu am zis de declarații mă, nu contest istoria dintre voi 2, știu prea bine. 😜 Poate vă revedeți. 👌
  9. unde e alessiatop stie cineva ? vacanta ? concediu ? sau cuvantul horror : circuit inchis ?
  10. nu compara am o istorie cu @corina2024 totusi 😇
  11. Meeeam', începi să-l depășești în declarații pe capso' @Cartman86. 😜
  12. Nu se pupă popcornul cu cafeaua, caută biscuiți. 😂
  13. Văd că aici a început dimineața cu 🍿 și ☕ 😂
  14. Prea putin stai la noi!
  15. nu e noapte sa nu o visez nu e zi sa nu ma gandesc la ea din cand în cand mai bag printre picături si un Becali 🤣🤣
  16. Minti, mai bine recunoaște că ai visat-o pe fina @corina2024. 😜
  17. Ai conversații pe whassap cu dansa referitor la asta dovezi ma refer 🤔 ca asa sa mergem pe fenta ta nu este prea credibil
  18. Te-a luat puțin peste picior și te-a trimis la somn, i-ai fi putut răspunde în aceeași manieră, fără să-l jignești. Dacă nu rezonezi cu el ca persoană, nu-i mai răspunde, e simplu. 🤷🏻‍♂️ Cred că le iei mult prea personal, până la urmă este doar un forum, fii mai ancorat în realitate, vezi-ți de futut mai bine. 😉
  19. asta mi a venit si mie in minte 🤣🤣🤣
  20. Poate ca o s-o scoatem la asa ceva "Gigi Becali: „M-am certat şi cu Mitică Dragomir, dar fără jigniri. El m-a făcut oligofren, eu l-am făcut zdreanţă, dar nu ne-am insultat” Asa ar trebui
  21. Neaţa!
  1. Încarcă mai multă activitate
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare