Toată activitatea
- Ora trecută
-
Aici cred ca o confunzi colegu, nu face confirmare, nu e înaltă, mi a zis ca a fost și anul trecut pe aici și știe sigur ca sa scris despre ea, eu nu am găsit topic, dar e o variantă ok, fata la care cred ca faci tu referire este alta, a avut aceeași locație, am fost la ea prin februarie martie, are recenzie făcută de mine, într-adevăr făcea confirmare, era înaltă, skinny, frumoasă la față, sânii micuti dar bestiali, nu ma prea încântat la pat la prima vizită căreia ia urmat recenzia, dar am perseverat și înainte de a pleca din oraș se futea excelent, nu am mai apucat sai fac alta recenzie pentru ca a plecat, sper sa mai revină dar nu cred, a fost ceva efemer, a apărut, a stat câteva luni aici, și a dispărut, și chiar evoluase mult de la recenzia mea și era super bună de pula și te futea bine,
-
Vad ca ai prins in Oltenia aripi 😂 Pe la Bucuresti mergi pe burta 😂😂😂
-
Nu uita sa te duci si la mami cum ai sustinut si amenintat data trecuta 😘
-
Nu uita ca era i 41 🤗, somn ușor
-
Da , eu mi am spălat rufele … mi am dorit doar să ne evităm chiar de la început de când cu fazele acum doar am mai clarificat odată pentru psihicul ei …doamne ajută toate cele bune , să fi bine și multă grijă la evitat oamenii care chiar nu te vor în preajma lor , uneori faci foarte mult rău oamenilor fără să observi de fapt …apoi când primești plângi Aici se vede clar care a vrut pace și care a vrut atenție 🤗
-
Mai vedem. Eu nu stau sa ma cert in tastatura si sa am tupeu ca sunt in alt oras, trec la fapte. Asteapta citatia cuminte ca de data asta nu te mai trec cu vederea.
-
Aceste 40 de femei fac parte dintr un grup pe wap adica toate
-
Jalnic pun mesajul copiat de voi in care tot asa ca acum ma ti santajat ca ma dati in judecata ne vedem in instanta 😘 prob e ca inca am mesajul pe care voi ma ti amenintat sa l pun sorry dar cine ma cunoaste stie ca nici nu ma droghez nici nu beau alcool 😂😂 cred ca eu te pot da in judecata pt asta
-
Ai încurcat persoanele 😂 Eu nu te am căutat 🫢
-
Nu stiu cine te amenință , tu faci și ai făcut fata mereu din țânțar aramasar , cum vorbește cineva la vre un dg …parca ți se umfla o vena …nu suntem proaste 40 de femei și tu singură deșteaptă …mai bine ai vedea unde greșești
-
-
Pentru tot circul pe care l-ai creat in ultima perioada, desi ai promis ca daca nu înaintăm dosarul in instanta te potolesti, de data asta nu mai retrag nimic. Fix prin avocați vom discuta de maine, gata cu a 10-a sansa. Esti bolnava psihic, iei xanax si consumi alcool, ai dosar penal pentru conducere fara permis etc. Nu e problema, mai faci rost de un dosar pentru denigrare, atac la persoana, santaj, minciuni aduse la adresa noastră, distribuirea de conversații private fara acordul nostru etc. Ti-am spus de pe 27 mai ca avem toate dovezile adunate, tot ce ai facut timp de o saptamana, conversatii cu useri de prin toata România care ne-au scris si ne-au aratat cum i-ai cautat si ai incercat sa denaturezi adevărul. Teapa ca lumea știe ce iti poate pielea. Ai spue atunci ca te potolești si sa nu înaintăm plangerea. Aproape o luna mai târziu iar ai intrat in psihoza. Fetita te anunt ca fac pe dracu in 4 sa te bag ori la puscarie ori la obregia, dar tu in libertate nu ramai! Esti un pericol atat pt colegele tale cat si pt cei ce iti calca pragul.
-
fedevero îl urmărește pe liacolombia
-
mariiuss îl urmărește pe Daria❤️0734758435❤️
-
Faceți niște acuzații doar din spusele unui user, fără să întrebați colega cum a fost sau ce a fost, fără să îi dați ocazia de a clarifica, pur și simplu ați luat-o la tăvălit, când voi o înjurați și o făceați în mii de feluri ce ar fi trebuit să spună? Fiecare se apără cum poate.
-
ZAROSKI îl urmărește pe Luxury NICOLLE❤️💯 0752656261🔝✔️
-
Vrei sa spui ca nu a cerut nr de tel la useri fix dupa ce a avut discutii in contrafictorii ? Nu mai mintii inclusiv acum sunt amenintata sa tac ca ma da in judecata 😂 iar colegele tale spun eu ce fac dragi baieti daca vrodata va certati cu ele sau ceva cer nr vostru in gr si dupa nu se stie … Eu i am spus doar ca s a cerut nr lui fix dupa o cearta da stiu iar mint inventez jalnic
-
Pericolul real este sa moara copilul ăla de l ai blestemat sau userul ăla sa vina sa ne rupă gâturile ca minți tu ca am avea noi treabă cu familiile clienților , singura de care trebuie sa se ferească ca e șerpoaica ești tu și ești în stare de orice , cat esti nevătămată n ai mie ce sa mi spui , te bucuri de moartea mea înainte sa mor 🤣 Mesaj la misto ? Oare trimis de tine dacă e la misto ? Ca mie îmi pare caz de mers la poliție sincer , adică mna nu știu …nu tratez totul la misto ca tine așa , eu vreau să trăiesc tu , treaba ta
-
Nu face sigur
-
Du te sa dormi Ca revii cu editările cand iti dai seama ca ești în filmu greșit 😂
-
Cam asa stau lucrurile exact cum ai zis tu cu anumite vagaboante
-
Mai fata tu ai primit un mesaj la misto Tu pe mine m ai pus in real pericol si l ai pus sa ma ameninte sa mi stie adresa si culmea dupa te ai laurat in gr de fete
-
Da colegu, fetele sunt top de top, nu am mai ajuns de câteva luni la ele, eu am mai fost în Vale dar nu neam sincronizat, un singur lucru de reținut, trebuie prinse cu chef, și te fut de o luna nu îți mai trebe pizda deloc
-
Sau când înjuri de copii 🤭🤭🤭
-
Fazan 2026 👅🤑😜🥳💦👅 forum-sex-socializare
dragonel234 a răspuns la topic lui Buthead în Discutii Generale
Terific -
Nu , este atunci când minți usserii ca escortele le caută familiile să le facă rău …mai bine spus
-
La momentul ăla m am simțit și eu ca Iza din singurătate sa mai vorbesc cu cineva , Dumnezeu mi e martor , așa cum stă non stop pe discuții în cur la noi sa vadă ce postăm ce spunem …așa am vrut și eu să stau pe dg cu lumea … posibil să fi simțit un sentiment de frică , dar ciudat e de ce doar de la mesajul ăla s a activat …
-
Nazdravana
