Sa ma bata gramatica limbii romane daca inteleg de ce sunteti voi asa dusmani!
Acum na, poate nu ai scris tu ci pestele suparat ca nu mai are motorina in bemveu, nu vom afla asta niciodata.
Ce am aflat deja si este clar tuturor este ca esti o persoana foarte dar fooooarte obraznica, ti s-a vorbit decent si ai luat foc dar nu este nicio problema, alte orase te asteapta cu bratele deschise. Aici sincer imi este greu sa cred ca mai poti avea succes vreodata.
Sa ai clienti fix pe sufletul tau, suflet mare, oameni cu pula mare!