Sari la conținut

corsair

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    18
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de corsair

  1. Ba da , ea este ai dreptate:D, acum mi-am amintit ca avea un lantisor exact ca ala din celelalte anunturi:D Are o atitudine ok fara figuri cel putin din cat am fost eu la ea. Ar putea fi de top daca ar lucra la gfe dar e ok de trecut pe la ea o data.
  2. Salutare :D ! Am fost ieri la tipa asta că mă plictisisem deja de aceleași anunțuri la nesfârșit de pe p24 și am zis să văd dacă merită. Am optat pentru o finalizare ON + NP . Tarifele sunt 100 lei finalizarea , 200 ora, ca să facă oralul neprotejat a mai cerut 50 de lei, deci în total 150 , nu-i ceva fotomodel dar are un corp frumos. Nu mai dau note că nu-s profesor dar mie unul mi-a plăcut că se străduie fata, a mimat gemete dar cui îi pasă, mie asta îmi place la o gazelă de companie că își dă interesu puțin :D, oralul a fost decent, nimic spectaculos, miroase frumos, în timp ce îl smotocea pe maior m-am jucat cu piersicuța ei rasă și umedă, cred că s-a dat cu ceva gel că prea umedă mai era :)))) nu prea vorbește sau poate din cauză că eu nu am avut chef de discuții , i-am dat banu și am trecut la fapte, are un fund superb fapt pentru care am luat-o pe la spate. Ce să zic, am plecat mulțumit, cred că mai e cu cineva în apartament că eu i-am cerut rest de la 100 de lei și s-a dus într-o altă cameră să îi schimbe :D De recomandat io zic că merge încercată pentru palmares, apropo stă la R10. Poze la attach, reală sau nereală , sânii și fundul sunt ca în poză , la piercing nu mai îmi duc aminte dacă l-a avut sau nu :D am căutat după poze și apare cu anunțuri doar pe Arad
  3. Vai de capul ei de matracucă, cică new în oraș, tu din ce văgăună de sat ai mai aterizat prin Arad?sau poate cumva din Peștera Muierii? :))))) fain la civilizație? :)))) fă terminat-o bagă-ți mințile în cap și stai în banca ta, tu n-ai bani de-o ciorbă și îți arde de procese :)))) cum vrei să plătești avocatu ? îl fuți pe gratis sau pe datorie? =))))) dă-mă și pe mine în judecată femeie de neanderthal car ești tu :D , aștept citația cu interes =)))
  4. Atenție !! Țepara și-a schimbat anunțu, acuma își zice „ blonda 20 anii te astept sa te relaxezi..... „
  5. Ea are clienți fideli da-și face reclamă ))) La ce corp are i-aș da maxim 150 !
  6. Atenție ! Și-a schimbat pozele pe publi să nu i se mai vadă tatuaju ăla cu floare de 2 lei de pe gambă ))) fmm
  7. Eu i-am făcut recenzie de anu trecut dar dacă nimeni nu ascultă și continuă să meargă la muistă Ar trebui pusă la topic de evitat !!
  8. Și-a trimis penala peștișoru să amenințe lumea ))) nu mai mergeți fraților la ea, să moară dreq de foame
  9. Asta e blonda „ discretă „ de anu trecut jegoasa dracului, e nouă pe dracu în Arad, de anu trecut tot are anunț pe Arad, am fost și eu la ea anu trecut, am făcut și recenzie aici, nu mai mergeți la ea, se poate trece la DE EVITAT țepară infectă, se recunoaște foarte ușor , are tatuaju ăla pe gamba stângă, nu mai mergeți fraților la ea, vă faceți nervi și o să vreți s-o bateți dar are un țigan borât pește și ăștia dau cuțit , cel mai bine e să nu mai mergeți la jartelele astea să moară de foame
  10. Am încercat eu la duduie, vreau să povestesc stimați colegi :D Am sunat de vreo 5-6 ori pe la 11 jumate dar n-a răspuns și mi-a dat mesaj înapoi pe la ora 13 cu „ da „ , apoi îi dau mesaj înapoi că ce face, și îmi dă mesaj înapoi cu „ nu am locație „ , toata discuția a fost prin mesaje, păcat că nu le mai am pe telefon , le-am șters dracului )))îi dau mesaj iar și îi zic că dacă nu are locație să vină la mine următoarea zi , dă mesaj înapoi cu „ okey „ i mean what da fuck yo ))) Apoi următoarea zi fiind ieri, eu vorbisem prima dată miercuri, o sun iar, binențeles că nu a răspuns și atunci m-am enervat și am zis io cu asta nu mai am ce intercaționa și m-am dus la o escortă unde m-am simțit și bine , ajung acas pe la 1 jumate și-mi dă aia iar mesaj că vine la mine, l-am șters și pe ăla și asta a fost )))))) Io cred că asta e ceva **spam editat**ă cum a zis și un coleg și e la vreun liceu și de aia nu poate vorbi la telefon )) Îmi pare bine că am fost inspirat de sus să îi dau pass să nu fi venit dracului acas la mine, mai îmi făceam și belea cu **spam editat**e, dumniezou ei de treabă !
  11. Salutare. I-am făcut o vizită domnișoarei din anunț . Să încep prin a spune că pozele îs reale, am fost plăcut surprins ce corp frumos are, miroase plăcut , sânii sunt fermi , m-am jucat puțin cu ei sfârcurile proeminente și tari, și fund... mamă ce fund obraznic , este drăguță la față, m-a invitat în bucătărie la un pahar de suc, și sincer la câte țepe găsești prin Arad în zona Ared am rămas puțin șocat să văd că mai există escorte cu bun simț, eu o consider escortă și nu curvă datorită atitudinii și felului cum a vorbit, nu m-a luat cu hai , dăi, bagă și du-te Apoi am trecut la acțiune , am ales o finalizare ON + NP , cadou 150, pentru finalizare orală mai cerea 50 dar am rămas pe finalizare în gumă Să dau niște note : Atitudine - 9 Corp - un 9 din punctul meu de vedere Locația 8 - foarte ușor de ajuns, blocul de lângă Libelula, centru. Nu știu baia cum e că n-am avut nevoie. Oralul destul de bun îi dau un 8 , iar în timpul actului gemea ușor, fapt care pe mine mă excită, nu mă interesează dacă e fake sau nu, ideea în sine mi-a plăcut că s-a gândit și la ăla care o plătește , așa puțin Îi dau un 9 pentru prestație overall . De revenit, cu siguranță e de revenit la fata asta, și o să par subiectiv, dar cel puțin din punctu meu de vedere.
  12. Nu știu de ce ți se pare reclamă, și sincer din partea mea chiar insist să faci cum vrei, în legătură cu review-ul așa am considerat ca să îl fac având în vedere că nu prea se mai fac în ultimele 2-3 luni cel puțin ,mie nu mi-a cerut extra și când am fost eu era singură, ca să-ți răspund la întrebări, iar acele detalii cum că stă până duminică mi le-a spus ea din moment ce am stat puțin de vorbă înainte și după, dacă mi-a dat dume asta e problema și chiar nu-s curios pentru că eu le vizitez o singură dată apropo uită-te să vezi data de când sunt înregistrat aici și câte review-uri am făcut... două, și nu-s reclame , pentru că nu frecventez des aceste domnișoare, până să aflu de forumu ăsta știam doar de vând și cumpăr. O zi bună , sper că te-am lămurit !
  13. Scuzați pentru dublu post , am uitat să postez și nunărul ei de telefon, acesta este 0757 278 910
  14. Salutare stimați colegi ! Așa sună anunțu în publi24. Am fost la domnișora pentru o experiență Este reală ca în poze, nu-s făcute în locație pentru că ea este din Constanța, acum stă la Areduri, la R11. Este foarte plăcută la fizic și cum vorbește, este drăguță și mi-a plăcut din prima . Am optat pentru un număr , iar ea m-a întrebat dacă doresc neprotejat oral și normal, am zis că da și am trecut la acțiune, deși afară a fost cam rece m-am încălzit imediat ce-a început să-l ia pe „general„ în guriță am finalizat în aprox. 15 minte pe sânii ei fermi și plăcuți la atingere Note: Locatie: 8, ușor de ajuns, nu era prea cald înăuntru. Fund: 8 Sani: 8 Oral: 8 Normal: 9 , geme ușor, nu știu dacă e fake sau nu dar își dă interesul să te simți bine. GFE: 9, foarte sociabilă. Cadoul 150 lei. Per total încântat de domnișoara, am înțeles că mai stă în Arad până duminică
  15. Da , e ea in poze , mai are un coleg un topic cu ea unde a pus si poze si review.
  16. ai dreptate my friend, a fost greșeala mea dar eu chiar nu am văzut topicul tău că eram pe telefon , nu-i stress, omu din greșeli învață
  17. Salutare stimați colegi ! Așa sună anunțu în publi, acum aș vrea să prezint și io un review, primu pe forum aici cu fata asta de pe publi. Binențeles că am ieșit de la servici după o zi mai grea cu destul stres mă pun să dau niște telefoane de prin publi, la primele două fete a sunat ocupat și ajung la blonda asta. Mno sun stabilim locația și prețu, un număr 100 de lei. Ajung la Aredurile de la kaufland intim, urc sus și acu începe povestea. Întind mâna să facem cunoștință, ea mă ia rapid că aici te descalți nu mai încolo și-mi întinde mâna așa cu o plictiseală dinaia gen „ și tu aici mă ? „ . Bun , trec mai departe, îi dau suta și o rog frumos dacă pot să fac un duș rapid că eram oarecum transpirat după o zi de muncă eu fiind obișnuit cu faza asta de la alte fete la care am mai fost la care ea mă ia direct că ce n-ai avut timp să faci acasă? că de ce nu m-am dus prima dată acasă și după aia să vin la ea, în fine după niște mutre dinalea acceptă să mă duc la baie, la care ea cică : „ vezi că nu ai propsop ! „ deși erau , bine zic în gându meu poate le-o fii folosit ea cine știe, că-mi dă șervețele, auzi )) după duș să mă șterg cu șervețele, mda mi-a trecut și chefu de duș ) m-am spălat la zona de lucru și iau șervețele dinalea, la care ea vine și zice vezi câte folosești că-s scumpe )))) băi frate era un kkt de sul de hârtie dinaia de bucătărie wtf , apoi după ce termin zice: „ vezi să nu-mi stropești cu apă pe jos că numa ce am șters „ ! serios !!! )))))) Încercam să-mi temperez nervii deși eram cam obosit, zic în gându meu hai dă-o în pana mea, mă duc mă termin și plec. Bun, am zis că dacă tot am ajuns până aici, fata nu e rea, nu mă înțelegeți greșit, are corp mișto, e cea din poze, dar deja eram sictirit de tot teatru ăla mă duc mă întind pe pat , se pune îl ia la smotocit puțin fară prez, apoi pune și zice haida )) io vroiam un lady on top că e preferata mea, nu știu de ce, în fine , asta nu a vrut nici în ruptu capului, se pune pe spate și io care eram deja cu ea sculată mă conformez și încep acțiunea, după vreo 15 minute mă termin , mă iau rapid să mă îmbrac și dus am fost Note: Locatie: 8 Fund: 8 Sani: 7 Oral: 5 Normal: 5 GFE: 0 (atitudine foarte ostilă) halatu: 100 lei/finalizarea De revenit ? Nexam frăți, bună numai de trecut în palmares Pozele îs reale , nici nu mai îmi aduc aminte cum o zis c-o cheamă, o zis așa la dumă ceva, oricum vorba lu chelo de la paraziții „ o cheamă, cum p*** mea o cheamă „ Sper că am prezentat ok review-ul, acuma să decideți fiecare dacă vreți s-o vizitați,să fiu io așa de ghinionist?oricum, poate vă pune să veniți și cu prosop de acasă ))
  18. Salutare.Văzând că mulți zic de ea că se pricepe în ale masajului terapeutic, am o întrebare dacă-mi permiteți, tipa face masaj terapeutic și fără finalizare? Că eu nu-s curios de finalizări și alte filme erotice, mă interesează doar partea de masaj
×
×
  • Creează nouă...