Sari la conținut

ccbgdn

Serious Contributor
  • Număr conținut

    158
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre ccbgdn

Informatii Personale

  • Sex
    Male
  • Oras:
    Constanta

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

ccbgdn's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

  • Dedicated Rare
  • First Post Rare
  • Collaborator Rare
  • Conversation Starter Rare
  • Reacting Well Rare

Recent Badges

83

Reputație

  1. Am rămas pentru că fizic merge fututa. Am zis că poate iese ceva
  2. Preț 200/300 va am uitat sa scriu
  3. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/poze-reale-100/d9gh018i07he72geed1g1f78ih1fd75i.html Mi-am făcut curaj să incerc ceva nou și încurajat de poze i-am adresat o întrebare d-rei pe WApp. S-a dovedit a fi dispo și aproape de mine (giratoriu Galeriile Soveja) așa că am ajuns la locație în 10 min. Deși a confirmat că pozele sunt reale nu erau. Am rămas totuși că duduia nu arata chiar rău dar deși eram disponibil pt o ora am hotărât să rămân un nr. Și bine am făcut. D-ra pare să aibă 23-25, max 160, nu e skinny nici grasa, 3-4 kg in plus așezate în zona taliei, okish la fata, sani feciorelnici, cur bun, aranjata ar fi putut arăta mai apetisant. Dupa spusele ei și accent e de peste Prut. Am fost poftit in sufragerie, usa de la bucătărie și dormitor fiind închise. Acțiunea se petrece pe o canapea (extinsă dar nu prea confortabila). Venisem pregătit de la acasă așa ca nu am vizitat baia. Am platit înainte 200 și am fost poftit să mă mă dezbrac și să mă așez in pat. Fiind o escorta netestata am cerut OP. A fost memorabil, ceva acolo cat sa se ridice soldatul. Când s-a plictisit, repede, cam după 1-2 min, am trecut într-un misionar la fel de nememorabil ca și oralul. Am muncit 2-3 minute neincurajat in nici un fel de domnișoara:) Am intors-o apoi cu spatele ca mă gândeam că poate se bucura mai mult. A fost un pic surprinsă dar a acceptat. Am pompat câteva minute în liniște nederanjat de nici un zgomot de plăcere sau macar fake al fetii. După câteva minute am vrut să-i pus pe ea la treabă în LOT dar a refuzat categoric zicând că deja am schimbat o poziție și nu ar fi trebuit pt că la număr este voie o singura poziție. Fără să fac circ i-am zis că atunci o sa ma străduiesc să termin in pozitia asta. N-am reușit că deja nu mai eram "in zona". 😀După încă câteva minute de pompat a zis că durează prea mult și mă termina manual. N-am protestat că știam că nu o să termin prea curând așa că am lăsat-o să-mi facă o laba cinstită gandindu-ma la ceva frumos. Igienizat cu șervețele și plecat în fugă Door2door 20 de min din care vreo 2 pierdute cu plata și dezbrăcatul. Note Locație 8/10. Era curat Aspect fata 7/10. Curata, epilata fara sa simt ceva mirosuri Op 5/10 Np 5/10 Hand job 8/10 GFE 2/10 La ieșire se auzea un tv/radio din bucătărie deci posibil nu era singura. Ar putea avea ceva potențial dacă e cineva cu răbdare și cu talent la vrăjit 😀 De revenit, eu nu.
  4. Mi-am făcut cadou de aproape Crăciun o vizita la domnișoara Emma ieri dimineață, după ce m-am programat cu 2 zile înainte ca la doctor că știam ca are aglomerat... Ce sa zic...m-a tratat foarte bine si m-a vindecat de "impotenta" obișnuită de la nr. 2 care de obicei nu prea îmi iese....😀 Ieri însă a fost perfect💪. Locație faină, fata și mai faină, un corp slim exact cum îmi place mie, păsărica strâmtă umeda dar mai ales gustoasa...oral umed și adânc, la LOT se mișcă fantastic.... , GFE, French kiss, tot tacâmul...nu mă pot plânge de nimic... Notele între 10 și 10+ 😀 Te pup Emma.
  5. ccbgdn

    Fazan

    erasmus
  6. ccbgdn

    Fazan

    utilaj
  7. ccbgdn

    Fazan

    onest
  8. ccbgdn

    FAZAN

    oligarh
  9. ccbgdn

    Fazan

    iscoada
  10. ccbgdn

    FAZAN

    nefutut
  11. ccbgdn

    FAZAN

    tătar
  12. ccbgdn

    Fazan

    orbete
  13. ccbgdn

    Fazan

    iezuit
  14. ccbgdn

    Fazan

    ilic
  15. ccbgdn

    FAZAN

    rece
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.