Sari la conținut

albert1993

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    2
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre albert1993

  • Dată Naștere 06/29/1993

Informatii Personale

  • Sex
    Male
  • Oras:
    Bucuresti

albert1993's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputație

  1. Da, ai dreptate, oboseala isi spune cuvantul, scriu si de pe ipad air si mai sar litere:)), in fine e tarziu, maine la munca, nb!!,!!
  2. Sunt nou pe aici, am 20 de ani, si sunt virgin.Am facut fotbal 7 ani de la 8 ani la 16 ani, apoi m-am lasat si am luat in greutate, am 1,85 cu 105kg( am stat si la pat 2 luni, am avut un accident rutier, eu fiind pieton) si din cauza greutati nu am reusit sau nu am avut curajul sa ma duc la o escorta, pot spune ca sunt mai timid, dar la bautura n-am o treaba...fac pe zmeu.La 14 ani am infipto si eu in funduletu unei fete tot de varsta mea, jucam carti pe porunci, si de aici s-a ajuns la fapte.... As incerca si eu o escorta, care sa nu ma inhibe ca sunt virgin si ca nu am un trup de atlet, ca deh mai sunt si rebuturi:)), nu ma consider frankstein dar nici fat frumos:)), Eu pot oferi maxim 500-600 lei unei escorte binevoitoare sa ma ajute sa trec peste asa zisa "virginitate". Va multumesc, chiar este imi place forumul acesta, sa ne auzim cu bine!
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.