Sari la conținut

edin_dzeko69

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    19
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre edin_dzeko69

  • Dată Naștere 01/03/1990

Informatii Personale

  • Sex
    Male
  • Oras:
    Bucuresti

Vizitatori Recenți Profil

2163 citiri profil

edin_dzeko69's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputație

  1. Buna , in ce zona te gasesc ?
  2. bai moni trebuie sa iti fac si eu o vizita ai fundul ala prea porno puup:-*
  3. Am sunat si eu la doamna si cand am intrebat-o cat este o finalizare mi-a zis dansa ceva dar nu se auzea prea bine si i-am zis sa imi repete si mi-a inchis telefonul , cu o atitudine ca asta m-ai bine s-ar lasa de meseria asta ca nu e buna de nimic.
  4. Salut , escorta este de evitat este unde pe la Timpuri Noi vis-a-vis de Universitatea Titu Maiorescu, o sun ii zic ca ajung in 30-40 de minute ajung mai devreme si cand o sun nu mai raspunde la telefon am mai asteptat inca o jumatate de ora in care am sunat-o de 3 ori si tot nu a raspuns , nu respecta programarile , poti pierde timpul de pomana cu ea.
  5. frumoasa esti mai stefi
  6. ce bine arata doamna ...pacat ca nu accepta persoane mai tinere...
  7. buna ce program ai ..vreau sa mai vin cu un amic .pt colega ta
  8. buna esti disponibila si duminica?
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.