Sari la conținut

rizzo33

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    9
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre rizzo33

Informatii Personale

  • Sex
    Male
  • Oras:
    calator prin lume

Vizitatori Recenți Profil

1154 citiri profil

rizzo33's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

13

Reputație

  1. Salut. De mult timp imi doream sa o revizitez pe Yren,dar planetele nu s-au aliniat.Fiind intr o delagatie prin Cluj,mi-am zis ca asta e sansa mea. In detalii numai intru,am facut-o deja in recenziile anterioare. ON-10 NP-10 GFE-10 ASPECT-10+ este foarte frumoasa LOCATIE-10 Ciocane tari
  2. Cât stai in Cluj? S'ar putea sa am drum zilele astea prin oras și tare mult mi'as dori sa ne revedem.
  3. Cu treaba prin Bucuresti,m am gandit sa o revad pe frumoasa Yren. Programarea a fost facuta cu cateva zile inainte si respectata de ambele parti.Yren a ramas la fel de dulce si gingasa.Nu voi da prea multe detalii din actiune,nu imi sta in caracter. Locatie-9 Oral protejat 9 GFE-pentru mine este de 10,conteaza mult si cum o tratezi Igiena-10(epilata,fara nici un miros suspect) Anal-nu face,dar mi as dori Cadou-300 Lei pentru 1 ora lasati pe noptiera la inceputul vizitei Eu o recomand cu drag!Te pup fiinta draga si gingasa.
  4. La ce ora ajungi ?o sa fiu si eu maine in oras ,o sa stau pana pe la ora 16. Am o lunga sedinta,dupa ma intorc in Cluj. De cand tot incerc sa dau de tine....in ce zona o sa ai locatia?
  5. Doamna are peste 40, eu as spune chiar spre 50. Niste note: Locatie: 9 (o garsoniera Ok, sta singura) Doamna: 7-8 (curatenie impecabila) Oral: 7 (e stresata sa nu-i termini in gura, deci CIM: NU) Normal: 7-8 Anal: nu stiu, nu ma intereseaza. Concluzia: o recomand doritorilor de MILF. De revenit ? La banul asta (50 lei fin.) e mai mult decat Ok.
  6. Săptămâna aceasta,fiind in trecere in Cluj si având chef de BDSM, mă decid să sun la Alessia.Apartamentul este frumos, curat. Baia este ok. În locaţie se află şi o fată dar nu ne-a deranjat. În ceea ce priveşte acţiunea propriu-zisă, fără să dau amănunte, pot spune că de data asta am avut parte de nişte chestii noi pentru mine, în afară de ceea ce prefer eu de obicei. Acţiunea propriu-zisă chiar a fost întru totul pe placul meu, de nota 10, totul s-a desfăşurat în ritm alert, aşa cum prefer eu, deşi trebuie să recunosc că am făcut cu dificultate faţă. :D Preţul pe l-am plătit a fost 200 lei ora doar pt servicii BDSM(ofera si sex) Cu siguranţă voi reveni. Toate cele bune!
  7. Te sun pentru o programare dar telefonul este inchis?As dori azi o programare daca e posibil
  8. Am vizitat dameza.Revin cu recenzia.
  9. Ireprosabil,din toate punctele de vedere.Voi reveni curand. Nota:10
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.