Am vizitat-o si eu pe domnisoara in cauza. Locatia e aceeasi , comportamentul dinaintea actului in sine ar putea fi descris printr-un cuvant : "chill".. asta cat timp reusesti sa ajungi la aceeasi lungime de unda (nu e greu , nu pare a fi studiat la Harvard . Am trecut la stabilirea tarifului unde am ramas putin surprins: 100RON - o finalizare combinata O+N sau 2 finalizari doar N , 150 2 fin combinate (1h pt ambele oferte); nu eram sigur pe moment ce imi doresc sa fac , asa ca am fost amandoi de acord sa stabilim partea financiara la sfarsit. Domnisoara a mers la dus , a venit infasurata intr-un prosop alb, ne-am intins pe pat.. au urmat mici tandreturi din partea ei dupa care a trecut la un oral neprotejat executat decent fara artificii , i-am raspuns si eu cu niste limbi la pusilica timp in care dameza a avut 2 orgasme (umectare din plin , ii place la nebunie oralul cu fingering la 3 degetele in cazul meu). Toate astea au decurs timp de 30-45 min dupa care am trecut la penetrare , lady on top , se misca bine , FK , o excita satisfactia partenerului ... recomand sa nu o tratati ca pe o scandura in care sa te golesti .. nu am reusit sa ma termin dar obosisem amandoi. Am fumat cateva tigari , povesti.. tipa a vorbit la telefon cateva minute dupa care am trecut din nou la actiune , de data aceasta am pus-o direct capra .. simteam nevoia sa ma golesc ca deja trecuse destul de mult timp.. finalizare in caciulita desi se poate si pe corp .. posibil si COF sau CIM depinde de moment mai mult. In orice caz , tipa e nimfomana , ii place sexul , ii place sa povesteasca , sa glumeasca .. per total e o prezenta placuta. Are si o prietena (colega) , nu stiu ce tarifuri are .. mi-a facut o descriere succinta .. 1.70 , 70 kg roscata. Sincer sa fiu , nu ma tenteaza prea tare. Note : O - tendinte de DT , fara mana , nepro 8 , N - doar 2 pozitii , un pic larga dar nimic de speriat .. 8 La sfarsit am lasat-o pe ea sa imi spuna cat ar fi de plata .. 150 , nu am putut comenta .. chiar daca m-am terminat o singura data .. am petrecut 2 ore impreuna si pot spune ca am iesit cu zambetul pe buze din bloc. O recomand , nu e o frumusete , poate de aceea ar putea lasa pretul la 100. Atentie: nu ii plac negocierile prea intensive ! O zi buna tuturor !