Sari la conținut

roni69

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    6
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre roni69

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

roni69's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

  • First Post
  • Conversation Starter Rare
  • Dedicated Rare
  • Week One Done
  • One Month Later

Recent Badges

11

Reputație

  1. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/aziii-am-ajuns/hi3i5ff271hd7321d7404733i018id71.html Salutare, In cursul zilei de astazi am fost la dameza din anunt. D na de etnie, la vreo 25-27 ani, slim, sanii mici si lasati, trimite si poza de confirmare dar nu e prea elocventa. Luat legatura pe wApp, destul de insistenta, imi comunica preturile, 200 - 400, locatie la E urile de la Parc Viva spre Francezi. Am ajuns la locatie, mi a deschis repede, m a invitat inauntru, tot repede, mai are si o colega bruneta tot de etnie. Am ramas ptr o finalizare, am facut doar oral protejat, la cererea mea. Dupa cateva min a intrat colega sa ceara un incarcator...... dar eu terminasem deja. Au mai fost acum 2 saptamani si acum vin de la Arad, spun ele. De revenit, eu unul nu.
      • 5
      • Like
  2. roni69

    0736692714

    https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/noua-in-orasul-tau/g89g4ddi9494752deh3f5highh9330g0.html
  3. roni69

    Elena 0752388685

  4. Am fost eu zilele trecute, dar nu la show, doar la titulara topicului. Mie mi a placut, are recenzii pe Tulcea. Mai stau saptamana aceasta apoi pleaca afara, asa mi a spus. Spor!
  5. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/asigur-revenirea/174h286551de764ee5e573h53fg5id6i.html Am sunat la nr din anunt, i am spus ca ajung cam in 5 min, mi a spus ca e ok iar cand am ajuns imi trimite mesaj ca mai are pe cineva si daca pot sa astept 10 min. Zic ok, imi trimite mesaj ulterior ca pot sa urc, I4. Pozele sunt false (are vreo 3- 4 anunturi). D ra bruneta, miniona, comuna la fata, tate medii de acelea ascutite, putina burtica. I am spus ca vreau totul protejat, 150/ 300, am achitat 150 ptr o finalizare si .... A incercat sa puna prezervativul, nu a reusit, l am pus eu si a inceput un oral de nota 1, capul in gura si restul la mana. Nu cred ca a durat 1 min, nici nu se sculase bine si imi spune hai vii peste mine si imi toarna si ulei pe poola nesculata. S a culcat de tot, m am ridicat, imbracat si am plecat. Dpmdv este de evitat. Eu unul nu mai revin la ea.
  6. Buna Deea
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare