Am fost de 2 ori la domnișoara asta. De fiecare data am plecat cu zâmbetul pe buze. Ceea ce ma bucură este ca a revenit in Ploiesti, dar trist ca eu acum sunt in București....stii tu Emma, ca am vorbit. Din punctul meu de vedere este o bomboana de fata. Are un aspect angelic, dar e diavolita cand se fute. Micuța, cu sani mici dar frumosi si fermi, cu niste sfarcuri frumoase. O talie micuta, dar un cur de milioane. Iar pizda aia...parca te hipnotizeaza sa ii dai limbi.este lipicioasa, insa cred ca e genul care ofera mult daca si ei i se ofera respect si este tratata ca o persoană care prestează ceva pentru binele celui care ii trece pragul nu ca un obiect. Eu unul de fiecare data am tratat o cu respect si fata mi a oferit. Oralul il executa frumos, este atenta la detalii, scuipa pe pula, o suge toata, da limbi pe coaie. La normal ne am futut in o grămadă de poziții, se uda, geme super frumos, stiu ca poate nu e 100% din suflet, dar mi s-a părut ca se implică. Draga mea, te îmbrățișez, sper sa imi fac timp sa ajung in Ploiesti, sau macar sa faci tu o scurtă vizită in București.