Sari la conținut

luizza

Curvar Ucenic
  • Număr conținut

    8
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre luizza

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

luizza's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputație

  1. Eu chiar nu am nici o treaba cu tine am specificat si inca sustin pe mine ma deranjat doar mininciuna de aici. Nu stiu de ce te-ai suparat pentru ca nu te-am jignit cu nimic pe tine. Nu cred ca am zis ceva nelalocu lui.
  2. Nu ma mai obosesc sa scriu nimic faceti praf aici oricum eu sunt impacata cu mine. Si nu ,,latru" stai linistit doar spun adevaru e corpu meu si nimeni dar nimeni nu imi spune mie cat e suficent si cat nu. Ok?
  3. Stai linistit ca sunt oameni care dau ,dar defapt nu asta ma intereseaza pe mine ma intriga minciunile de aici.
  4. Nu ca asta nu insemna ca sunt o dezordonata..... Dar in fine fiecare cu opinia lui. Cat desptre gresile gamaticale scz tastatura si nu cred ca asta este important, dar faptul ca se terfeleste munca mea pe aici e mai important pentru mine.
  5. Si nu imi impune nimeni mie cat sa iau pe ora e munca mea daca vreau cer si 5milioane ... Nimeni nu imi impune mie cati bani sa cer pt a eu stiu cat ma implic si stiu ca merit daca eram vreo pramatie intelegeam. Da in tara asta ca de obicei ce sa faci si ce sa zici. Oricum draga domnule ai fost tare nepoliticos si lipsit de bun simt sa ma demigrezi asa oribil.
  6. Si greaseala populatiei veniti si judecati nu etichetati dupa o vorba? De ce suntem noi oameni asa ca oile?nu stiu. E munca mea oamnei buni nu va bateti joc ca eu nu am avut o reclamatie nici cea mai mica si acum sa imi pice fata aici cu telenovele astea cu fish si alte chesti. Demigrati aiurea
  7. Nu pot sa cred ca se trezeste cineva sa vb aiurea si toata munca mea e terfelita aici.cat despre dezordine era un prosopel pe calorifer si sunt o adevarata pramatie? Nu cred ca vedeti voi photoshop in pozele mele. Ma supara sa vad ca exista oameni de genu asta. Care intr-o simpla recenzie strica ce am construit eu in ani. Si nu cred ca in secolu 21 mai se pune vb de pesti .... De ce doar tu te-ai simtit de ce nu mai multa lume? Si daca ai fii fost cu adevarat la mine spunemi cu ce sunt asa muci?
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.