Sari la conținut

tanaadri02

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    90
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

1 Urmăritor

Despre tanaadri02

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

tanaadri02's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

  • Conversation Starter Rare
  • Dedicated Rare
  • First Post Rare
  • Collaborator Rare
  • Week One Done

Recent Badges

46

Reputație

  1. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/noua-in-orasul-tau-deea/8108idg51dfh7ife14e0g24949477dd4.html mai are și alte linkuri !
  2. Evitați ! Din lipsa de fete și de recenzii, am căutat ceva nou. Nu are treabă deloc cu pozele. Este o cioară ! De la ușa 180 grade și am plecat. I-am zis ca nici barbactu nu are curaj sa ți-o tragă … nu recomand !
  3. Eu de curiozitate i-am transferat 100 lei sa vad ce face, era logic teapa … m-ar bucura sa ii stiu numele … as fi curios sa vad daca e din Bacău ! Măcar atât
  4. Ai fost la ea ? Mi-ar prinde bine informația sa fie verificată … eu am primit o poza in privat … arată ok … de asta și întreb … sa nu fac drumul degeaba
  5. Tipa arată bine din poze, vorbește frumos … ceva date despre ea ?
  6. Bănuiesc ca nu mai ești in bucuresti 😊
  7. Ar fi cazul … mai ales ca azi vreau sa fac o vizita cuiva
  8. Contează ?
  9. Ești la Bacau ?
  10. https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/la-tine-sau-hotel-disponibila-non-stop/251741207e7178i92973i332g14i5915.html
  11. De evitat aceasta dameza. Din lenea de a ma deplasa, m-am abătut de la regula și am probat una bucata femeie de pe public24. Ocolesc total ce este de etnie, ghici ce a apărut la usa mea … ați ghicit 🙈 Tipa este trecută de 30+, in ciuda faptului carnea pe ea este tare, la corp arata de 7, sânii micuți dar nu sunt lăsați ! ce ma deranjează pe mine ca tocmeala de la tel nu se bate cu aia de acasă ! Am avut surpriza sa îmi ceara pe un CIM 300 lei extra ! Eram cât pe ce sa o trimit acasă … ca întotdeauna … după ce ai niște discuții in contradicție se duce tot, dar am zis ca tot o fut, între timp din 2 finalizări a zis ca face doar una … nu ma mai terminam 😂. A supt destul, a crezut ca da de 2 ori din cap și ma da gata … dar na … deci: nu mai chemați la domiciliu, este a 3a in 5 ani, toate au avut o hibă. Total nu va folosiți de acest serviciu, este ȚAPĂ. GF - 0 ON - 6, e pe graba încearcă sa te sugă pe cap, dar la mine nu merge treaba asta … i-am zis ca o suge pana mâine asa NP - 6 am schimbat-o in vreo 5 pozitii, ca na gâfâia și deja era nervoasa. Am mai dat eu … dar a zis ca intra prea mult 🙈 CIM - 6 sec miroase Ok, cât m-am apropiat eu nu sa simțit, curată. Carne tare, nu are piele lăsată ! sfatul meu este sa va feriți de ea !!!
  12. Buna … as vrea sa te vizitez … ești liberă ? Îmi suna telul ocupat … hmmm, iar pe whatsapp nu intra mesajele
  13. Nu cred ca merita deranjul ! unele fete nu înțeleg rostul acestui forum. Lumea sa mai deșteptat … nu prea mai arunca banii pe geam. Se simte și pe piața, fetele au început sa vina cu servicii mai bune, dar in urma testărilor și a recenziilor. Vezi ca nu face bine aroganta !
  14. Am revenit la Bianca acum 2 zile. Nu are rost sa mai prezint serviciile. Impecabile … știe sa îți dea contoarul peste cap. ON: 10+ TOP (umed, deep) AP: 10+ (igiena impecabila, nu face figuri de mărime sau ceva … te primește cu totul 🙈) CIM: 10+ (te stoarce de toate puterile) de revenit ? … nici nu se pune problema … poate și azi, dacă fac rost de “timp” 🤫
  15. Iar incingi forumul 😂
×
×
  • Creează nouă...