Sari la conținut

alex300587

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    152
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre alex300587

Informatii Personale

  • Sex
    Male
  • Oras:
    timisoara

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

alex300587's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • Very Popular Rare
  • Conversation Starter Rare
  • First Post Rare
  • Collaborator Rare
  • Dedicated Rare

Recent Badges

198

Reputație

  1. am vorbit cu ea(Raluca) pe whatup,mi a zis ca are si o coega(Sara 0721078285),am stabilit sa ma vad cu amandoua,ca servicii oral np.normal potejat,69 limbi,300 de lei cu amandoua pentru jumatatate de ora,cu extra 100 de lei pt fk,atat intre ele cat si cu mine,initial am fost sceptic ca va fii ceva wow,cu toate ca Raluca a fost foarte docila in conversatia de pe whatup,mi a trimis poze cu amadoua cu fata,m a asigurat ca tot ce am vb la telefon vom face!ne am vazut seara dupa ora 12,pozele celor 2 sunt realea,Rlauca 20,Sara 19,amadoua sani fermi frumosi,corp foarte bine proportionat fund rotund bombat pielea fina,ca la 20 de ani,aveau si ele putine emotii ca era prima oara cand intrau impreuna cu cineva,iar eu la fel de mult nu am avut parte de un trio,dar fetele au fost foarte asa naturale,fara figuri,atidutine pro mine,trotul a decurs de la sine,ascultatoare ,ne am sarutat eu cu ele ele intre ele toti 3 odata,foate dulci amandoua,limbute fiecareia pe rand,in timp ce ele se atingeau se sarutau,mi au facut oral neprotejat ambele pe rand nu foarte deep ,cu toate ca sunt fan dar nu stiu placerea de a fii cu ele 2,atidudinea lor,fara inhibitii nici nu m a interesat!am schimbat toate pozitiile posibile cu amandoua,amandoua stramte,si eu destul de gros,au schimbat prezervativul dupa fiecare trecerea de la una la alta,a trecut jumatate de ora nu stiu nici nu mi am dat seama,,le am sarutat peste tot ,m au sarutat si ele pt mine a fost wow wow wow,top 3 experiente ale mele,si am avut destule!! am finalizat glorios,pe funduletele lor,in dimp ce stateau ambele in doggy ca aspect ,ambele pt mine sunt de 10,exact pe gustul meu,gusturile sunt diferite,aici sunt subiectiv oral neprotejat 9 ca nu a fost deep ,fetele sunt la inceput,dar cum am am zis nici nu m a interesat normal protejat cu ambele 10,am facut toate pozitiile posibile gf 10 plus ,as da 20 daca as putea,a fost ca si cu iubita dar erau de fapt 2 atitudine la fel 10 igiena impecabila,ambele parfumate curate,dupa ce am terminat au mers la dus amandoua!! cadou 400 de lei,timp 30 de miunte fara presiunea timpului atasez linkurile cu cele 2 anunturi RALUCA https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/buna-sunt-noua-in-orasul-tau/3073h93g43d2775dd4321dfe6599e232.html Sara https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/buna-sunt-noua-in-orasul-tau/eehf3f96e5ig78i222f428hg12i34g3h.html o expereinta unica,cu doua pustoaice wow!!nu sunt eu cel mai bun povestitor ,am lasat recenzia pt.ca fetele chiar merita !!
  2. Am.vizitat aceasta factura,după ce în prealabil vorbisem cu ea de cu o seara înainte,mi a spus ca e noua în Timișoara și noua în domeniu 1 2 luni,ca ar mai fii activat prin zona Olteniei, de unde cred ca și e originara!! M am întâlnit cu ea a doua zi,am ajuns locație,programare respectată, fata e cea din poze,draguta pe gustul.meu,miniona corp bine proportionat,puțin timida!! Ca și servicii oral neprotejat cu tente de deep și foarte umed,chiar m a surprins,săruturi(french kiss)nu pupici,stabilisem dinainte cu ea,mi a zis ca dacă igiena orala e ok,face cu mare drag,accepta orice poziție,nu a comentat,se uda foarte tare ,geme,după mai multe poziții am.finalizat la.ea pe sâni,finalizare orala nu cred ca face,nici nu am.intrebat!!Pt mine e de revenit clar, printre cele mai ok raport calitate/pret!! Ca note ON 9 NP 9 GFE 10 Preț 150 o finalizare,nu te grăbește deloc Locație în zona Torontalului https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/top-top/h6h38h6i411f79e2e0334i589e8d5i06.html
  3. eu am observat ceva in ultima vreme,toate care vin direct cu anunt aici pe forum,vin cu preturi de genu,nush ce au impresia,ca forumul asta le face mai premium sau ceva de genul,de aia eu le evit!!
  4. pai si ne extra e una singura,pe care mai nimeni nu o agreeaza,in prez!pot sa inteleg ca pt fin.orala ceri extra,dar corporala??in fine e alegerea ta...
  5. Poti detalia?
  6. e prima si ultima oara cand iti raspund,faptul ca pt mine Bety a fost ok,ca serviciile miii s au parut de calitate,nu ma face supozitor!!cand eu am parut pe forum tu posibil sa fii fost inca in clasele primare!!
  7. si eu am vizitato pe Bety,prin vara,fiind prima oara la ea,dupa mai multe vizite la superba Larisa,cred ca am mai scris si atunci,nu inteleg de unde atata hate pe lume,fata chiar e ok,ca nu va place unora fizic,asta e alta problema,nu e obeza,cum am mai vazut ca o catalogheaza unii,e o femeie cu forme,iar serviciile sunt chiar de super calitate!!!sper sa ajung cat de curand la tine Bety!te pup!
  8. Asa e cu multe care cred ca doar pt.ca arata bine,își merita deja banii,fără a oferi mai nimic la fata locului,de aia eu ma feresc de genul asta de femei, cand vad una tatuata excesiv deja e unul dintre semnalele de alarma!!
  9. nici mcacar platforma unde ai gasit o nu o poti spune?atata timp cat nu e ceva cont personal de pr vreo retea de socializare,cred ca ai putea sa ne dai indiciu asta,si de acolo fiecare se descurca daca are noroc sa o gaseasca!!
  10. Pai na am zis sa ne spună unde a găsit o,un indiciu ceva,nu mura în gura!!ajuta ma tu,hai sa facem cumva dacă o știi,sa vb cumva în privat,ti as fii recunoscător!!
  11. pai si poti sa ne spui unde ai gasit o,sa ne incercam si noi norocul!!este exact genu de fata ce imi place,nu banda rulanta figuri etc!!
  12. eu am vizitat o,singurul impediment in a nu o vizita este daca iti plac fetele slim nu se incadreaza!!in rest ca si prestatie la pot vorbi doar la superlativ de ea,atitudine igiena prestatie!!eu cand am vizitato a fost 150 finalizarea,un pret corect!!
  13. pacat ca are telefonul inchis,tot timpul m au fascinat astea care nu isi dau pe banda rulanta!!stii ceva de ce are telefonul inchis?
  14. Ai vizitat o tu?din ce vad are telefonul inchis!!
×
×
  • Creează nouă...