Sari la conținut

alabala007

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    97
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Orice postat de alabala007

  1. Io cred ca s'a dus la culcare.. Roberta. Degeaba va contrati.
  2. Cu ce aparat ai facut pozele?
  3. Din ce vad - Miskin e procurorul iar viezure este avocat. Al lu Trolle...
  4. Vorbeam de Trolle... In fine, deci nu se intampla nimic..s-au calmat "actorii" Edit: cine vine sa ma scarpine la coaie, ca mi-e lene? Ce zici Roz?
  5. Cine ti-a povestit? Ai sursa de incredere? T E L E N O V E L A Ps. Vreau si eu o poza cu tine (sunt de incredere)
  6. Hai ma ce dracu.. le-am pus mai demult si ai comentat la ele atunci la momentul ala...nu mai prezinta interes pt mine persoana lui ca nu a facut ceva notabil in ultima perioada. (Dar daca mai pune poze cu bentley'u...ma oftic si ii pun iar poze)
  7. Cu ea nu am, decat cu el...dar parca a fost publicata si cu ea aici...sau nu mai stiu.
  8. Cu tine nu am stat sa caut dar am inteles ca au fost deja puse pe forum de tine si/sau de altii. Teaser nu e nevoie sa pun...
  9. Deci...si cum ziceam.... Vand poze (cu voi) la kilogram (pozele)
  10. Io zic sa va strangeti.... Mainile.
  11. Vand poze ieftine: 500€/kg
  12. Ce de lume citeste aici... Am auzit ca vorbeati de poze si mi-ati captat atentia...
  13. Dylanbuc...tot cu cerseala de pizda..tot cu cerseala? Crezi k le interseaza pe stoarfele astea de ce simti tu? Le doare fix in varful lindicului. Lua-mi-ar penisul in cavitatea bucala, acele doamne.
  14. Ce sa faci, poate asa are el asa multa PRIZA la pizde de le vrajeste cu o fasolesi se fut alea pentru o recenzie pozitiva Inainte asa eea..acum nici mucii din pizda nu il mai dau fetele pe el. cica: "a la Paris"
  15. Ptr RozkendrA...mai stii cand ti-am bagat pula in gura?
  16. Asa e..mereu incearca sa fie ce nu este...are impresia ca lumea nu stie de aceste practici.
  17. Pardon..joisti (cum ar spune cealalta clona /utilizator al meu)
  18. Dar stii ca alaturi de ceilalti la masa era cu forumisti? Curve si clienti
  19. Caut escorta care sa sa lase dominata
  20. Dar el zice ca nu obisnuieste sa bea decat rar... (de 5-6 ori/saptamana) si ca altii sunt betivi...nu el. Ai vazut ce culoare avea in "obrajori"?
  21. Posibil sa.pun de pe un alt user, dar va anunt eu...nu e problem.va anunt
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.