Lorena,din ce reiese aici,ai avut o relație,un iubit.Nu contează ce a fost intre voi,cum s-a terminat și nu interesează pe nimeni de pe forum.Pana zilele trecute te înjurai cu Dobre,acum profiți de naivitatea lui că sa-l bagi la înaintare.Dobre e atât de prost încât nu-și dă seama că il folosești și ar face orice numai ca sa-ti fie pe plac.Tot ce faci dovedește ce caracter infect ai.Ati băgat în circul vostru persoane nevinovate,care nu au nici o treabă cu voi,cu nume,poze și ce mai ați scris pe aici.Va vărsați frustrările și neputința aici.Dobre inca te iubește și tu profiți de acest lucru.El e prea bătut în cap ca să realizeze asta,dar tu,escorta cu renume,mama și fiica,te simți împăcată sufletește când bagi in rahatul vostru persoane nevinovate?Nu arăți decât ce fel de om ești și ce caracter ai.O zi minunata să aveți!