Multi vorbesc aiurea.
Sunteti praf...de pușcă🤣🤣🤣 cu o gramadă de lipsuri.
Cine a fost la ea stie despre ce este vorba.Tipa este o fată desteptă ce nu se incurcă cu mârlani si papa lapte.
Restul e cancan.
Ooo,ghici cine sa intors,ghici...mai matură,nu mătură :))),schimbare de look,numai bună de ... fiecare alege finalul.
Te pupa Adrian,cel neterminat ,scuze determinat ,au trecut vreo 2,3 ani,daca nu ai memorie de elefant.
We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.