Sari la conținut

singlespot

Maistru Curvar
  • Număr conținut

    27
  • Înregistrat

  • Ultima Vizită

Despre singlespot

Informatii Personale

  • Oras:
    Cluj

Vizitatori Recenți Profil

Blocul vizitatori recenți este dezactivat și nu este arătat altor utilizatori.

singlespot's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

  • First Post Rare
  • Collaborator Rare
  • Conversation Starter Rare
  • Week One Done
  • One Month Later

Recent Badges

4

Reputație

  1. Salut! Imi explica cineva care e faza , sau dacă e teapa , când găsesc 3-4 anunțuri diferite , cu fete diferite , dar au același număr de telefon? Mulțumesc !
  2. Știe cineva ceva de ea ? Zice ca face și anal https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/escorte/anunt/anne-noua-in-orasul-tau-kiss/9623686e0i507df7df641g4h1gdh4ieg.html
  3. Salut! o recomandare de o fată din Florești - Cluj aproape de strada Someșului? mulțumesc !
  4. Salut, In judetul hunedoara, stiti vreo fata pentru uro activ/pasiv si dominare? Thx!
  5. Cluj Napoca
  6. Pissing
  7. Salutare, Stiti cumva un site (inafara de fetlife - e totul mort acolo) sau cum pot gasi party`uri private gen dominare, uro, swingers ? Cat am stat in cluj stiu ca era o vila prin Buna Ziua, unde se organizau astfel de party-uri , doar ca am aflat de ea dupa ce am plecat din Cluj . Multumesc !
  8. Hello, Ceva indicatii pentru a gasi persoane cu aceleasi placeri ? Tot caut de ceva vreme sa intru in grupuri de pissing, dar sincer habar nu am incotro sa o iau. Google-ul nu recomanda nimic pentru tarisoara noastra.... fetlife nu-mi trimite codul pentru activarea contului..... Multumesc!
  9. Nu pentru ca nu este nevoie, dar am facut Scoala generala si de acolo stiu ca se scrie "vreo" nicidecum "vre-o". Have Fun!
  10. Salutare, Caut o fata cu o igiena de nota 10+ , forme ok, majora , si cu mult timp liber la dispozitie pentru a face ceva banuti frumosi impreuna cateva ore pe zi (3-5) Eu, baiat 26 de ani, locuiesc singur, detin garsoniera in zona centrala (Cluj Napoca). Contacteaza-ma cu reply aici sau e-mail la adresa : [email protected] Deocamdata nu ofer alte informatii personale .
  11. Salut Maria, Daca vrei info , lasa un nr de tel , iti ofer cadou o sedinta foto profi.
  12. nu merge prietene, am incercat si eu asta :-))
  13. Salutare, Caut o fata cu o igiena de nota 10+ , forme ok, majora , si cu mult timp liber la dispozitie pentru a face ceva banuti frumosi impreuna cateva ore pe zi (3-5) Eu, baiat 26 de ani, locuiesc singur, detin garsoniera in zona centrala (Cluj Napoca). Contacteaza-ma cu reply aici sau e-mail la adresa : [email protected] Deocamdata nu ofer alte informatii personale .
  14. depinde de fata :-))
  15. Salutare, Caut o fata cu o igiena de nota 10+ , forme ok, majora , si cu mult timp liber la dispozitie pentru a face ceva banuti frumosi impreuna cateva ore pe zi (3-5) Eu, baiat 26 de ani, locuiesc singur, detin garsoniera in zona centrala (Cluj Napoca). Contacteaza-ma cu reply aici sau e-mail la adresa : [email protected] Deocamdata nu ofer alte informatii personale .
×
×
  • Creează nouă...